Czytaj więcej:
Kurs realizacji marzeń okładka

Średnia Ocena:Kurs realizacji marzeń

Każdy z nas posiada marzenia. Jedni większe inni trochę mniejsze. Umilają nam one codzienność i pozwalają oderwać się od rzeczywistości. Nadają sens życiu i dopingują do pracy w celu ich realizacji. Czasami wydaje się nam jednak, że ich spełnienie jest bardzo odległe albo wręcz niemożliwe, a wcale tak nie jest i być nie powinno. Jak realizować własne marzenia i zamienić je w proste do osiągnięcia cele, dowiesz się właśnie z tej książki. Żeby zmieniło się twoje życie, musisz najpierw zacząć od siebie. Zdrowe, pozytywne myśli tworzą zdrowe emocje i dobre samopoczucie. Dzięki temu twoja rzeczywistość może nabrać całkowicie nowego kształtu, zaczniesz pozytywnie spoglądać na świat, zdobywając wtedy siłę do działania.    "Kurs realizacji marzeń" to kurs rozwoju osobistego, banalnie łatwy i wyjątkowo motywujący o udowodnionej skuteczności ponieważ oparty na doświadczeniach Autora. Porusza 52 tematy z różnorakich dziedzin życia, po jednym na każdy tydzień. Możesz rozpocząć go w każdej chwili i od dowolnego miejsca. Ty sam decydujesz kiedy i w jakim momencie pragniesz podjąć wyzwanie i przemienić coś w sobie i wokół siebie. Twórca w tej książce pdf udostępnia szereg praktycznych zadań, porad i ćwiczeń wyjątkowo pomocnych w realizacji marzeń. Podpowiada jak pozbyć się samokrytycyzmu a także jak uodpornić się na negatywne aspekty życia. Mówi jak dostrzegać w ludziach samo dobro i jak przygotować się na wszelkie. Udowadnia, że warto cieszyć się z małych rzeczy i pozwolić sobie na szczęście, te nawet chwilowe.

Szczegóły
Tytuł Kurs realizacji marzeń
Autor: Aquarius
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kurs realizacji marzeń pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kurs realizacji marzeń Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kurs realizacji marzeń PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Angelika

    O czym jest kurs realizacji marzeń? Tutorial składa się z 52 ciekawych tematów (po jednym na każdy tydzień ) z różnorakich dziedzin życia,które mają za zadnie przybliżyć nas do upragnionego celu.Autor w książce pdf zapoznaje nas z praktycznymi poradami pomagające w realizacjimarzeń. Jakie to wskazówki? Jak zaprzestać oceniać innych ludzi, wyeliminować z życia czynności, które pochłaniają nasz cenny czas,który można przeznaczyć na samorealizację.Jak radzić sobie z negatywnymi emocjami i porażkami,które są nieuniknione w naszym życiu.Szczęście to nie tylko duże spełnione marzenia,lecz szczęście to cieszenie się z ulotnych chwil.Autor pokazuję jak otworzyć się na otaczający świat i wszystko, co ma nam do zaoferowania.To tylko mała garstka wskazówek, które znajdują się w poradniku.Jeśli macie chęć poznać tajniki realizacji marzeń zapraszam do przeczytania tej właśnie propozycji wydawnictwa ASTROPSYHOLOGIA. Pamiętajmy samo przeczytanie książki niczego nie gwarantuje! Ciężka praca ponad sobą pozwoli nam osiągnąć wymarzony cel.Każdy z nas jest stworzony do spełnienia marzeń.

  • Filip

    Ta książka ebook pozwoli Ci na realizację Twoich pragnień. Objaśnia jaką drogę powinieneś przejść od samego marzenia do jego spełnienia. Dowiesz się z niej jakie możesz do tego wykorzystać narzędzia i techniki rozwoju osobistego, które zapewnią Ci realizację Twoich pragnień zarówno tych małych jak i tych większych. Z całego serca zalecam każdej ambitnej osobie, żeby zapoznała się z przemyśleniami i doświadczeniami autora. Jestem przekonany, że wzbudzi ona w Tobie refleksje na temat Twojej swojej przyszłości, która może (a to zależy tylko od Ciebie) być pełna szczęścia, wolności i sukcesów.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!