Czytaj więcej:
Uzdrawianie poprzez liczby okładka

Średnia Ocena:Uzdrawianie poprzez liczby

Szukasz alternatywnych, w pełni naturalnych i skutecznych metod uzdrawiania? A może pragnąłbyś leczyć się bez jakiegokolwiek nakładu finansowego i tracenia czasu w długich kolejkach do lekarzy? Z pomocą przychodzą Ci liczby! Wszystko dzięki opracowanemu przez Autorkę prostemu systemowi samoleczenia, który oparty jest na odkryciach współczesnej fizyki kwantowej. Już dawno udowodniono, że każda liczba ma własną wibrację. Jeśli o niej myślisz, wypowiadasz ją albo wizualizujesz, Twój organizm przejmuje od niej częstotliwość drgań. A od nich z kolei zależy stan całego Twojego ciała. Ponadto, to właśnie dzięki cyfrom możesz przywrócić harmonię w swoim organizmie i zapobiec powstawaniu wielu chorób. Dzięki tej książce pdf będziesz w stanie przyspieszyć i wspomóc leczenie własnych dolegliwości. Autorka wytłumaczy Ci jak krok po kroku tego dokonać. Spośród różnorakich propozycji, sam wybierzesz odpowiednią dla siebie metodę i utworzysz swoją leczniczą liczbę. Zawarte w tej publikacji ilustracje i fotografie pomogą Ci w dokładniejszym zapamiętywaniu określonych ciągów. Dodatkowo w książce pdf odnajdziesz 100 uzdrawiających liczb, ułożonych przez rosyjskiego uzdrowiciela Grigorija Grabowoja, przyporządkowanych najpopularniejszym chorobom i dolegliwościom. Prosto je odszuksz, bo są uszeregowane według symptomów, jakie odczuwasz. Dowiesz się także, jak dla zdrowia swojego i najbliższych wykorzystać wibracje przenoszone przez liczby. To wyjątkowo praktyczna książka ebook i cenne źródło informacji na temat wykorzystywania mocy cyfr, które nas otaczają. Stwórz swoją uzdrawiającą liczbę.

Szczegóły
Tytuł Uzdrawianie poprzez liczby
Autor: Neumayer Petra
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Uzdrawianie poprzez liczby pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Uzdrawianie poprzez liczby Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Uzdrawianie poprzez liczby PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Magdalena Senderowicz

    Nie ukrywam, że bardzo mi się spodobało przesłanie tej książki, jej treść, a także sposób wydania. Przyjazna pozycja, napisana przyjemnym i lekkim językiem, posiadająca jasny i klarowny przekaz. Z pewnością jest to coś nowego i innowacyjnego, czym warto się zainteresować. Mnóstwo przykładów, dużo technik, a wszystko na wyciągnięcie ręki. Próbując nic nie tracimy, a możemy tylko zyskać. Dlatego jeżeli macie odwagę spróbować czegoś nowego, to zalecam Wam gorąco twórczość pani Neumayer.

  • kilof

    Dzięki tej książce pdf przyspieszyłem wyleczenie uciążliwej, a zarazem wstydliwej choroby, jaką są hemoroidy. Znalazłem na nią własny zbawienny numer i wspomogłem konwencjonalne leczenie dwiema sposobami proponowanymi przez Autorkę. Codziennie koncentrowałem się na mojej uzdrawiającej cyfrze, którą zapisałem na kartce, i w którą się wpatrywałem, myślałem intensywnie o niej wprawiając ją tym samym w ruch. Dodatkowo malowałem ją na ciele w okolicach odczuwającego bólu, by jej wibracje wniknęły głęboko w mój organizm usuwając przyczynę choroby. Powtarzałem to przez 2 tyg. i jestem przekonany, że dzięki mojej wytrwałości i wielkiej wiary w leczniczą moc liczb doszedłem do zdrowia tak szybko. Wcześniej hemoroidy dopadały mnie często, a teraz już od nad 2 miesięcy wszystko jest ok. Uzdrawianie przez liczby naprawdę działa, przekonajcie się sami – nic nie tracicie, a zyskać możecie bardzo wiele.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!