Czytaj więcej:
Uzdrawiająca moc herbaty okładka

Średnia Ocena:


Uzdrawiająca moc herbaty

Chińczycy pierwsi odkryli roślinę herbacianą. Ze względu na własne wartości zdrowotne cenili ją tak bardzo, że porównywali do drogocennego minerału – nefrytu. Od wieków stosowano ją w celach leczniczych, a dzięki tej książce pdf ty też nauczysz się tej pradawnej sztuki. Autorka przekazuje pełnię wiedzy na temat herbat czarnych, zielonych, czerwonych, białych i wielu ziół. Picie herbaty to nie tylko przyjemność, lecz również przywracanie zdrowia i młodości. Można po nią sięgać, gdy standardowe lekarstwa wywołują zbyt dużo skutków ubocznych. Preparaty roślinne oddziałują na organizm w łagodny sposób. Pobudzają naturalny system obronny organizmu i idealnie sprawdzają się jako środek zapobiegawczy a także leczniczy niwelujący liczne objawy chorobowe. W książce pdf odnajdziesz metody przyrządzania herbat a także naparów i ich dawkowanie. Poznasz sposoby pozbywania się takich dolegliwości jak kłopoty skórne, bóle stawów, rak, kłopoty z kośćmi. Z łatwością oczyścisz nerki i wątrobę, pozbędziesz się zmęczenia i zniwelujesz oddziaływanie stresu. Jeśli dokucza Ci migrena pomocna będzie herbatka z walerianą, maruną, melisą czy tymiankiem. Jeśli pragniesz poprawić pamięć możesz pić różnorakie rodzaje czarnej herbaty z dodatkiem żeń-szenia, miłorzębu, lukrecji, lipy i cynamonu. Idealną mieszanką do odmładzania jest biała herbata, rooibos, żeń-szeń i słoma owsiana. Poznaj wszystkie możliwości tkwiące w herbacie wraz z listą dolegliwości, których z łatwością możesz się pozbyć z jej pomocą. Napary, które leczą.

Szczegóły
Tytuł Uzdrawiająca moc herbaty
Autor: Dow Caroline
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Vital
Rok wydania: 2015
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Uzdrawiająca moc herbaty pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Uzdrawiająca moc herbaty Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Uzdrawiająca moc herbaty PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Magdalena Senderowicz

    Herbatę pija każdy z nas – czy to do śniadania, czy dla chwili relaksu. Jednak czy zastanawialiście się kiedykolwiek, że ten piękny napar posiada uzdrawiające właściwości? Pierwsze info o właściwościach leczniczych herbaty pochodzą już z czasów Sumerów, a w wielu kulturach rytuał parzenia herbaty jest istotnym jej fragmentem po dzień dzisiejszy. Po co więc truć się szkodliwą chemią, skoro możemy czerpać dobro z natury?Autorka w bardzo łatwy sposób wprowadza nas do herbacianego świata, krótko omawia historię tego napoju i tłumaczy, co herbatą nie jest. W znacznej mierze autorka skupia się na właściwościach zdrowotnych każdego rodzaju herbaty, lecz to nie wszystko. Najwięcej informacji możemy znaleźć na temat herbaty czarnej, gdyż jest ona prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniona i najczęściej wybierana przez społeczeństwo. Dalej przechodzimy do herbaty zielonej i białej. Otrzymujemy info nie tylko na temat związków, które zawierają w sobie liście Camellia sinensis, lecz także krótki opis każdej z odmian, a co interesujące – możliwe działania niepożądane, z czym spotkałam się po raz pierwszy.Caroline Dow od lat zajmuje się zielarstwem, stąd również umieszczenie w książce pdf wielu herbat przygotowywanych na bazie ziół. Właściwie nie uznaję ziół za herbatę, autorka też nie do końca, jednak nie da się ukryć, że dużo roślin niesie w sobie dużo dobrego. Znajdziecie tutaj info o tym, jakie napary czy zioła stosować na dręczące Was dolegliwości. Istotnym epizodem jest też ten, w którym autorka opisuje, jak należy parzyć herbatę. Zaczyna od podstaw – nawet od wymienienia podstawowych rzeczy, których potrzebujemy.„Uzdrawiająca moc herbaty” to krótka i zwięzła pozycja przedstawiająca korzyści płynące z jej picia a także prezentująca dodatkowe rośliny, z których możemy czerpać zdrowie. Będzie doskonała nawet dla laika, który do tej pory nie miał do czynienia z ziołolecznictwem czy również nie interesował się zbytnio tym, jakie dobrodziejstwo niesie w sobie herbata. Książka ebook jest pełna ciekawostek i przydatnych wskazówek, z którymi warto się zapoznać. Polecam!

  • Katarzyna Baryła

    W dzieciństwie razem z babcią zbierałam zioła, które suszyłyśmy, a zimą przyrządzałyśmy wszystkim domownikom napary na rożne dolegliwości. Pamiętam pyszną herbatkę z lipy, która łagodziła kaszel i strasznie gorzką z piołunu, lecz wyjątkowo skuteczną przy rozwolnieniach. Na szczęście te tradycje nie umierają, a wraz z takimi ebookami jak ta, odżywają na nowo. Możemy z nich czerpać olbrzymią wiedzę i poprawić własne zdrowie. Spotkałam też lekarzy, którzy zalecali picie ziół żeby wspomóc leczenie. Książka ebook ta jest niezwykłym samouczkiem dla tych, którzy chcą podreperować własne zdrowie.

 O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!