Czytaj więcej:
Ucz się jak Einstein. Jak zapamiętywać więcej, czytać szybciej i z łatwością zdobywać nowe umiejętności okładka

Średnia Ocena:Ucz się jak Einstein. Jak zapamiętywać więcej, czytać szybciej i z łatwością zdobywać nowe umiejętności

Einstein nie był najlepszym uczniem. Przez długi czas uważano go za przeciętną osobę. A jednak to on zrewolucjonizował naukę i stał się najbardziej znanym naukowcem w dziejach. Dzisiaj Albert Einstein jest idealnym przykładem, że nie trzeba być ponadprzeciętnie uzdolnionym prymusem, żeby błyskawicznie zdobywać niezbędną wiedzę, koncentrować się i dostrzegać ważne powiązania. Uczenia się można się nauczyć. I jest to jedna z najcenniejszych umiejętności, jakie możesz zdobyć. Pomoże Ci w tym ta niewielka książeczka - jej lektura sprawi, że nawet jeśli brak Ci motywacji lub nie lubisz jakiegoś zagadnienia, przyswoisz je dynamicznie i skutecznie! Zorientujesz się, jaki sposób uczenia się jest dla Ciebie najwłaściwszy i jak ćwiczyć, żeby osiągnąć mistrzostwo w wybranej dziedzinie. Dowiesz się, czym się różnią ćwiczenia świeżych umiejętności od ćwiczeń doskonalących, a także jak funkcjonuje ludzka pamięć. Poznasz znakomite sposoby ułatwiające zapamiętywanie informacji, takie jak fiszki, mnemotechniki czy historie. Nawet gdyby od czasu do czasu (niestety!) konieczne było wykucie czegoś na pamięć, za sprawą zawartych tu rad zrobisz to bez trudu! Dzięki tej książce: * zdemaskujesz mity i błędne opinie dotyczące uczenia się * poznasz model siedmiu stylów uczenia się * dowiesz się, jak ćwiczyć umiejętność szybkiego czytania i skutecznego zapamiętywania * nauczysz się robić świetne notatki * ugruntujesz naukowe podstawy uczenia się * a na deser rozwiążesz zagadkę Einsteina! Wyćwicz własny mózg i chłoń wiedzę jak gąbka! Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Ucz się jak Einstein. Jak zapamiętywać więcej, czytać szybciej i z łatwością zdobywać nowe umiejętności
Autor: Hollins Peter
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Sensus
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ucz się jak Einstein. Jak zapamiętywać więcej, czytać szybciej i z łatwością zdobywać nowe umiejętności pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ucz się jak Einstein. Jak zapamiętywać więcej, czytać szybciej i z łatwością zdobywać nowe umiejętności Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ucz się jak Einstein. Jak zapamiętywać więcej, czytać szybciej i z łatwością zdobywać nowe umiejętności PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • naucz_anki

    Jak to było u Was - lubiliście się uczyć albo czy lubicie stale się uczyć? Ile nocy zarwaliście przed egzaminami aby na dynamicznie przygotować się do egzaminu? Z tą książką zdecydowanie łatwiej byłoby mi przejść przez studia. Mądrych umysłów takich jak Einstein czy Newton nie jest wiele. Lecz czy to oznacza, że nauka dla nas ma być przykrym czasem? Zdecydowanie nie! Dzięki tej książce: ✅️ obalicie mity związane z nauką; ✅️ poznacie słynne modele uczenia sie; ✅️ nauczycie się paru metod szybszego czytania; ✅️ poznacie sposoby robienia efektywnych notatek; ✅️ dowiecie się jak skutecznie przyswajać wiedzę. Książka ebook jest zarówno kierowana dla dorosłych, jak i nastolatków żeby pomóc im w zrozumieniu, że wkuwanie dzień przez egzaminem to nie jest najlepszy pomysł. Czy warto czytać takie książki? Oczywiście, że tak! Zawsze wychodzę z założenia, że człowiek uczy się całe życie. Niezależnie ile macie lat, na jakim poziomie jest Wasza wiedza warto zapoznać się z metodami, które pomogą Wam w lepszym i efektywniejszym przyswajaniu wiedzy.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!