Czytaj więcej:
Toksyna okładka

Średnia Ocena:Toksyna

Mimo rozpadu małżeństwa, lekar Kim Regis stara się być dobrym ojcem dla swej jedynaczki Becky. Pewnego wieczoru zabiera córkę do jej ulubionej restauracji na hamburgerową ucztę. Wkrótce jednak sielanka zamienia się w tragedię; po paru dniach dziewczynka umiera w wyniku zatrucia bakteriami Escherichia coli.Co spowodowało śmierć małej Becky? Kim robi, co w jego mocy, żeby rozwiązać tę tragiczną zagadkę, ale ciągle trafia na nieprzenikniony mur milczenia ludzi, którzy nie chcą albo boją się pomóc.Robin Cook uważany jest za mistrza „thrillera medycznego”. Ukończył medycynę na Uniwersytecie Columbia, a także studia podyplomowe na Harvardzie. Jest autorem wielu powieści, w tym takich bestsellerów, jak: Coma, Marker, Oślepienie czy Ciało obce.

Szczegóły
Tytuł Toksyna
Autor: Cook Robin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Rok wydania: 2009

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Toksyna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Toksyna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Toksyna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Ruben

  Robin Cook to jeden z moich ulubieńców. W domu mam wszystkie jego książki i jak tylko nadarza się okazja dokupuję kolejne. Muszę przyznać, że zebrała mi się pokaźna już biblioteczka :) Opowieść ta, to nic innego jak ugruntowanie kunsztu tego autora w thrillerach medycznych. Fabuła, akcja a także bohaterowie pierwsza klasa :)

 • Pedron

  Dopiero od niedawna zainteresowałem się tego rodzaju prozą. Lecz nie żałuje , bo tego typu książki naprawdę potrafią wciągnąć na dużo dni. Tak również właśnie jest i z tą powieścią. Jak tylko zacząłem ją czytać to fabuła na tyle mnie wciągnęła, że nie przespałem nocy. I choćby za to uważam, że warto poświęcić czas tej powieści. Nie będzie się zawiedzionym!

 • AWA

  Przeczytałam kilka ebooków tego autora i "Toksyna" zdecydowanie zajmuje pierwsze miejsce. Niesamowicie wciąga, czyta się lekko i przyjemnie. Zalecam

 • morimar

  Następny idealny thllirel medyczny Cooka. Jestem olbrzymim wielbicielem tego pisarza. Przeczytałem wszystkie jego książki i chcę więcej. " Toksyna" nie odbiega poziomem od innych. Ta sama idealna fabuła, dialogi, opisy postaci a także wydarzeń i do tego wszystkiego medycyna w czystej postaci. Zalecam

 • Courtney

  Toksyna to pierwsza książka ebook jaką przeczytałam tego autora i dzięki niej stałam się wielbicielkom thrillerów medycznych. Dzisiaj mam na koncie przeczytane już wszystkie książki Robina Cooka wydane po polsku prócz ostatniej, "Interwencji" gdyż wlaśnie ją kupiłam i zabieram się do czytania. Gorąco zalecam toksynę i inne jej podobne tym którzy nie są hipohondrykami, gdyż po przeczytaniu prosto doszukiwać w sobie objawów omówionych w niej zjawisk ;)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!