Czytaj więcej:
To jest chemia 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony z dostępem do e-testów. Szkoła ponadgimnazjalna okładka

Średnia Ocena:To jest chemia 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony z dostępem do e-testów. Szkoła ponadgimnazjalna

Przejrzysty podręcznik, który od pierwszych lekcji pomaga kształcić umiejętności potrzebne na egzaminie maturalnym i: umożliwia systematyczne przygotowania do egzaminu dzięki zadaniom typu maturalnego sprawdzającym wiedzę z każdego działu (Zadania maturalne i zadania z arkuszy maturalnych CKE, To było na maturze!), ułatwia zdobycie umiejętności obliczeniowych dzięki rozwiązanym przykładom zadań różnorakich typów, kształci umiejętność samodzielnego projektowania eksperymentów, dzięki dokładnie omówionym doświadczeniom chemicznym, umożliwia powtórzenie wiadomości wprowadzanych na wszystkich etapach edukacji, gdyż zawiera wiadomości z zakresu podstawowego (Zamiast repetytorium) a także zagadnienia poznane w gimnazjum (To było w gimnazjum), wzbudza ciekawość uczniów dzięki atrakcyjnym infografikom a także ciekawostkom odnoszącym się do życia codziennego (To jest interesujące). Razem z podręcznikiem kod dostępu do e-testów z interaktywnymi testami zamieszczonymi na terazmatura.pl. Praca z e-testami zapewnia: rzetelne sprawdzenie wiadomości i umiejętności z każdego działu, informację zwrotną o poprawności rozwiązań, systematyczne przygotowanie do egzaminu maturalnego.

Szczegóły
Tytuł To jest chemia 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony z dostępem do e-testów. Szkoła ponadgimnazjalna
Autor: Litwin Maria, Styka-Wlazło Szarota, Szymońska Joanna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Nowa Era
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd To jest chemia 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony z dostępem do e-testów. Szkoła ponadgimnazjalna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. To jest chemia 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony z dostępem do e-testów. Szkoła ponadgimnazjalna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

To jest chemia 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony z dostępem do e-testów. Szkoła ponadgimnazjalna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • tomekm

  Dynamiczna dostawa, perfekcyjna obsługa. Zalecam korzystanie z usług Empik-u.

 • Julia

  Naprawdę idealna książka, jestem na chemii rozszerzonej i spełnia wymagania 😁😁 Zalecam książkę bardzo serdecznie 😉

 • Piotr Rambolinski

  Wszystko ok. Książka ebook dostarczona w umówiony m czasie.

 • Iwona Chmura

  Nierzadko zalecany do pogłębiania wiedzy i zgadzam się z tym stwierdzeniem.

 • Mateusz

  Książka ebook dotarła do mnie w stanie idealnym. Podręcznik jest według mnie idealną pozycją do nauki chemii organicznej w liceum. Szata graficzna dodatkowo zachęca do korzystania z pozycji, która ślicznie pokazuje się pośród innych moich książek. Zalecam zakupy na empik.com

 • Mariusz Bazak

  podręcznik zalecany przez nauczycieli,zawiera zakres nauki do matury

 • Jarosław

  Idealna książka, doskonale sprawdza się nie tylko w szkole, lecz też w domu. Przejrzystość sprawia, że łatwiej jest zapamiętać wiadomości z każdej lekcji. Naprawdę zalecam :).

 • Patryk Kubiak

  Niezła książka, dynamiczna wysyłka, bezproblemowa, zalecam

 • Paulina Ł

  Świetne uzupełnienie do sprawdzianu, do swoich notatek zeszytowych z lekcji. Polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!