Czytaj więcej:
Teraz matura. Język polski. Vademecum z zadaniami. Poziom podstawowy. Szkoła ponadgimnazjalna okładka

Średnia Ocena:Teraz matura. Język polski. Vademecum z zadaniami. Poziom podstawowy. Szkoła ponadgimnazjalna

Kompendium wiedzy z języka polskiego. Stanowi niezastąpioną pomoc w doskonaleniu umiejętności maturalnych. Pozwala powtórzyć wszystkie zagadnienia z zakresu podstawowego wymagane na maturze ustnej i pisemnej. Pomaga uporządkować wiedzę z historii i teorii literatury a także nauki o języku, w tym gramatyki. Zawiera opracowania lektur obowiązkowych i motywów literackich pomocne w pisaniu wypracowań i przygotowaniu wypowiedzi ustnej. Dostarcza praktycznych wskazówek, jak wykorzystywać nabytą wiedzę do rozwiązywania różnorakich typów zadań. Umożliwia samodzielne wyćwiczenie najistotniejszych umiejętności sprawdzanych na egzaminie dzięki przykładowym rozwiązaniom zadań maturalnych. Publikacja opracowana przez ekspertów zgodnie z wytycznymi CKE dotyczącymi egzaminu maturalnego z języka polskiego od roku szkolnego 2014/2015.

Szczegóły
Tytuł Teraz matura. Język polski. Vademecum z zadaniami. Poziom podstawowy. Szkoła ponadgimnazjalna
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Nowa Era
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Teraz matura. Język polski. Vademecum z zadaniami. Poziom podstawowy. Szkoła ponadgimnazjalna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Teraz matura. Język polski. Vademecum z zadaniami. Poziom podstawowy. Szkoła ponadgimnazjalna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Teraz matura. Język polski. Vademecum z zadaniami. Poziom podstawowy. Szkoła ponadgimnazjalna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Klaudia Zajdel

  Bardzo wiele informacji. Doskonała dla maturzystów. Zalecam

 • Kamil Fronczek

  Bardzo dobre wydanie dla osób, które planują sobie zrobić powtórkę przed maturalne i chcą uzyskać wysoki efekt na maturze podstawowej, a także dal osób które liczą na wymagane minimum. Opisywane są wszystkie kluczowe zagadnienia. Dobre opisy pomagają w utrwaleniu informacji. Opracowania lektur to dodatkowy plus. Dzięki temu unikamy kolejnych kosztów, nie musimy kupować innych pozycji. W sposób bardzo praktyczny potrafi przygotować, każdego maturzystę. Vademecum polecała mi starsza koleżanka, warto było zakupić. Dzięki temu czuje się znacznie pewniej przed przystąpieniu do tego kluczowego egzaminu. Zalecam osobom niezdecydowanym.

 • Elek Moczko

  Zalecam !!!

 • Anonim

  Bardzo dynamiczna dostawa, wręcz ekspresowa. Zdecydowanie polecam.

 • Kinga Korduła

  Dynamiczna dostawa

 • Bożena Sidłowska

  Bardzo dynamiczna dostawa do salonu a cna lepsza niż w salonie. POLECAM

 • fuksy

  Książka ebook bardzo pomocna, cena ok, obsługa bez zarzutu :-)

 • Zbigniew Przybysławski

  Super podręcznik

 • Anonim

  Całkiem niezłe repetytorium, ale jak dla mnie zbyt blada szata graficzna co nie pomaga w nauce. Poza tym zobaczy jak się sprawdzi. Na pewno jest zdecydowanie za drogie, za ta cenę można kupić 2 dobre inne repetytoria. Poza tymi minusami wad więcej nie widzę. Mam nadzieje ze nieźle przygotuje się do matury z ta książka. :D

 • Monika Baranowska

  Wyjątkowo przydatna lektura przed najistotniejszym egzaminem w życiu:)

 • ZofiaB

  Świetne kompendium wiedzy przed maturą, lecz i nie tylko.

 • Grzegorz Lanski

  Info bardzo nieźle posortowane. Przejrzysty układ. Ponadto zawiera wszystko co potrzebne do zdania matury: pojęcia ważne dla epoki, streszczenia i opracowania lektur, krótkie ćwiczenia/testy i dużo więcej! Naprawdę godne polecenia repetytorium :)

 • Michał Banaczyk

  Plusy: Książka ebook zawiera wiele przydatnych informacji do zdania matury. Zadania po każdym dziale i czasami w środku działu.Minusy: Papier który odbija światło, przez co książka ebook jest mao czytelna przy sztucznym oświetleniu. Trochę za droga.

 • Ewka

  Ksiazka jest bardzo przydatna duzo pomocnych informacji nieźle zilustrowana. Bardzo Zalecam

 • Aleksandra Mazurczuk

  Dobre streszczenia, opracowania lektur! Epoki cudownie opisane. Idealna grafika! Tekst łatwy i zrozumiały dla każdego! Zawarte są naprawdę wszystkie kluczowe informację! Nic nie brakuje :) Zbawienie dla maturzysty!

 • Krystyna Suda

  Książka ebook zawiera wszystko co trzeba wiedzieć do matury :) napisana w sposób czytelny i przejrzysty, nie sposób sie pogubić, zalecam

 • Żaneta Cholewa

  Nieźle przygotowuje do matury, jest w niej zawarte wiele cennych informacji

 • dawidol25

  Bardzo niezła ksiązka idealnie przygotowuje do matury :).

 • Luiza Podziewska

  Przez lata korzystałam z repetytorium maturalnego PWN, choć kolejne wydawnictwa oferowały coraz to nowe opracowania materiału do powtórzenia. Dwa lata temu odkryłam Vademecum Nowej Ery i odtąd stało się niezastąpione! Przejrzysty układ, nieźle opracowane zagadnienia, przykładowe zadania z propozycjami odpowiedzi - jest naprawdę świetne! Podoba się też moim uczniom. Polecamy!

 • Monika Cichocka

  Polecam! Nie ma lepszego opracowania epok i lektur. Super, że są nawiązania do można wykorzystać na maturze ;)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!