Czytaj więcej:
Teraz matura 2016. Chemia. Zadania i arkusze maturalne okładka

Średnia Ocena:Teraz matura 2016. Chemia. Zadania i arkusze maturalne

Idealna pomoc w skutecznym przygotowaniu do egzaminu – Zbiór zadań i arkuszy maturalnych opracowanych zgodnie z wymaganiami CKE dotyczącymi nowej matury w 2015 roku – zawiera: zadania typu maturalnego – sprawdzające wiadomości z zakresów podstawowego i rozszerzonego a także umiejętności z zakresu rozszerzonego, pogrupowane w działy tematyczne, arkusze maturalne – umożliwiające przekrojową weryfikację wiedzy, a także oswojenie się z nową formą egzaminu maturalnego. Rozwiązania i odpowiedzi do wszystkich zadań i arkuszy ułatwiają sprawdzanie postępów w nauce.

Szczegóły
Tytuł Teraz matura 2016. Chemia. Zadania i arkusze maturalne
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Nowa Era
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Teraz matura 2016. Chemia. Zadania i arkusze maturalne pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Teraz matura 2016. Chemia. Zadania i arkusze maturalne Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Teraz matura 2016. Chemia. Zadania i arkusze maturalne PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Magda Zawadzka

  bardzo dobre przygotowanie do matury z chemii, poleca maturzystka :)

 • Natalia Micigolska

  Zadania typu maturalnego o maturalnym poziomie trudności. Żaden zestaw nie pozwoli się lepiej sprawdzić niż ten

 • Sylwia Kurzewska

  Wszystko ok.Polecam gorąco zakupy w Empiku.Szybko, tanio i wygodnie.

 • Krzysztof Szymczak

  Bardzo niezła publikacja zawierająca zadania pojawiające się na maturze z Chemii.Wybierając maturę z chemii pozycja obowiązkowa.Polecam

 • Patrycja Gawlik

  Doskonała książka ebook na lekcje chemii. Z zadaniami z CKE doskonale przygotowuje do sprawdzianów jak i samej matury.

 • Sylwia Kminikowska

  "Teraz matura 2016. Chemia. Zadania i arkusze maturalne" stanowi idealny trening przed maturą. Przykłady pokazują jak należy rozwiązywać zadania tak, jak na egzaminie maturalnym. Dołączone odpowiedzi mają charakter maturalnej karty odpowiedzi, dzięki czemu można zobaczyć, za co będą dawane punkty na maturze. Zalecam wszystkim maturzystom!

 • dusiaczuu

  Zdecydowanie polecam! Ksiazka sama w sobie posiada przyjemne zadania z zakresu chemi rozszerzonej z kazdego tematu. prócz tego arkusze maturalne i klucz odpowiedzi ! A cena na stronie empik.com i darmowa przesyłka do salonu to najlepsze co moze byc ! :)

 • Karolina Albanowska

  Książka, która dodaje uczniowi otuchy. Zawiera bardzo dokładne i treściwe zadania, prezentuje odpowiedzi, które są wyjaśnione dlaczego, tak jest (co jest baaardzo kluczowe dla ucznia). Jest doskonała do indywidualnej pracy ucznia w domu, nie potrzebuje przy tym pomocy nauczyciela, bo są wyjaśnione najistotniejsze do zrozumienia kroki. Zalecam każdemu maturzyście i uczniowi szkoły średniej.

 • lucjaaaaa

  Książka ebook zawiera zadania typowo maturalne , wydaje mi się że jest to taki ,,must have '' na półce maturzysty . Zadania są interesujące na różnorakim poziomie trudności . Jedyny minus do jakiego mogę się przyczepić to ilośc zadań , dla mnie zdecydowanie zbyt mało . Książka ebook jest jednak warta przerobienia , zawiera zadania z CKE a zadania autorskie są też zadaniami typowo maturalnymi .

 • Natalia Kaczocha

  Bardzo przydatna książka. Różnorodność zadań pozwala na dobre przygotowanie do matury.

 • Marta Nowak

  Książka, która sprawia, że juz więcej nie trzeba się obawiać jej tytułu, ponieważ jestem przekonana, ze kiedy przyjdzie juz czas matury, po takim przygotowaniu, nie bedzie sie czego obawiac! Swietna koncepcja jest pokazanie osobie rozwiazujacej zadania, jego przykladowe rozwiazanie, a także rozwiazanie zadan podobnych do niego struktura!

 • Arleta Batorska

  Jestem bardzo zadowolona z realizacji zamówienia. Jak zwykle konkretna firma. Już nie pierwszy raz coś zamawiałam i zawsze jestem zadowolona. Megaaa pozytyw pozdrawiam :)

 • powergreenring

  Zamówienie dynamicznie zrealizowane.Obsługa miła i przyjazna dla klienta.Polecam !

 • kasia

  Pomoc w przygotowaniu do egzaminu - Zbiór zadań i arkuszy maturalnych opracowanych zgodnie z wymaganiami CKE dotyczącymi nowej matury w 2015 roku – córka prosiła o zamówienie i przerabia w domu.

 • Roland Pasztelan

  Dynamiczna i profesjonalna dostawa, produkt dotarł ładnie opakowany

 • KATARZYNA CZAMARA

  Książka ebook zawiera szeroko rozbudowane arkusze maturalne, rozbudowane zadania, które nierzadko są pomijane w podstawowym podręczniku. Doskonała dla ludzi pragnących zdawać poszerzoną chemię na maturze. Przejrzysta, dostosowana dla każdego ucznia.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!