Czytaj więcej:
Taka zabawna historia okładka

Średnia Ocena:Taka zabawna historia

Pierwszy wywiad rzeka z Krzysztofem Kowalewskim. Będzie o jego życiu prywatnym - dzieciństwie w okresie wojny, młodości w PRL, kobietach, przyjaciołach zamierzchłych i obecnych, skomplikowanej sytuacji rodzinnej, prawdziwej miłości i tych mniejszych miłościach. Będzie o odpowiedzialności i dojrzewaniu do różnorakich ról, nie tylko teatralnych, lecz i tych w życiu prywatnym. Będzie o chorobach i cierpieniu, o szczęściu i nieszczęściu, radości i smutkach, lecz zawsze z uśmiechem, poczuciem humoru, autoironią i olbrzymim dystansem do własnej osoby i całego świata. Pojawią się również historie z  życia zawodowego: szkoła aktorska, pierwsze kroki na scenie, kolejne etapy w rozwoju kariery teatralnej, filmowej i telewizyjnej, najistotniejsze role. Będzie mnóstwo smaczków i anegdotek z życia środowiska aktorskiego, dużo nazwisk i zdarzeń w przezabawnych konfiguracjach. Panorama polskiego filmu i teatru współczesnego oczami jednego z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych. Lecz również poruszająca, błyskotliwa, inteligentna i przezabawna lektura pełna mądrości życiowej i wspaniałych dowcipów. Kto myśli, że wszystko już wie o Krzysztofie Kowalewskim, zdziwi się po przeczytaniu tej książki. A kto uważa, że dowie się z niej wszystkiego, zobaczy, jak dużym aktorem, też w życiu, jest bohater tego wywiadu.

Szczegóły
Tytuł Taka zabawna historia
Autor: Kowalewski Krzysztof, Ćwieluch Juliusz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wielka Litera
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Taka zabawna historia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Taka zabawna historia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Taka zabawna historia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Bies z Czadów

  Po prostu świetna! Tak się powinno prowadzić rozmowy z aktorami. Lekko, dowcipnie, z polotem lecz bez przefajnowania. Momantami jest zabawnie, czasem nieco nostalgicznie i o to chodzi.

 • Natalia Kwiatkowska

  Krzysztof Kowalewski jakiego nie znałam. Książka ebook jest wywiadem przeprowadzonym z aktorem, w którym dowiadujemy się o jego życiu prywatnym, zawodowym a także drodze jaką musiał przebyć, żeby stać się tak sławnym aktorem. Ksiażka opatrzona jest humorem, czyta się ją dynamicznie i przyjemnie. Zalecam

 • Wiktoria Kaźmierczak

  Krzyszytof Kowalewski jakiego nie znałam. Kojarzył mi się przede wszystkim z rolami komediowymi i z pewnego rodzaju rubasznością, tymczasem w tej książce pdf poznajemy także inne twarze Krzysztofa Kowalewskiego. Także pełne tragicznych poruszające chwil wojenne wspomnienia. Kowalewski jest postacią tak wyjątkową że warto go poznać.

 • Marek Sawicki

  Czy zabawna? Chwilami tak, lecz w rzeczywistości przedstawia świat aktorski zupełnie w innym świetle. Warto przeczytac tą publikację.

 • IngridDigrin

  Uwielbiam słuchać Krzysztofa Kowalewskiego, to narodzony erudyta z wyjątkowym poczuciem humoru. Potrafi roztoczyć wokół siebie niesamowitą atmosferę. To mądry aktor lecz i mocno nietuzinkowy człowiek. W tej rozmowie jest cała paleta emocji, różnorakich wspomnień i pewnie również dlatego ta pozycja tak bardzo mi się spodobała.

 • meadorra

  O takich ludziach, jak Krzysztof Kowalewski mogłabym czytać bez końca. Na rynku wydawniczym każda nawet byle jaka gwiazdeczka wydaje biografię (swoją oczywiście) . Zupełnie nie rozumiem tego trendu i uważam, że szkoda papieru na takie pierdoły. Kowalewski opowiada bez celebryckich przechwalanek za to z dużą dozą szacunku dla życia, wrażliwością i optymizmem o sobie, karierze i życiu. Idealna opowieść.

 • Arinteli

  Nie mogłabym sobie darować takiej przyjemności i po autobiografią Krzysztofa Kowalewskiego sięgnęłam chwilę po ukazaniu się w księgarniach. Wywiad rzeka - szczery do bólu i bardzo ciekawy, ukazuje Kowalewskiego jako człowieka z pasją, zafascynowanego życiem i akceptującego wszystko, co to życie przyniesie. Jest to jedna z lepszych ebooków tego typu, jakie miałam okazje przeczytać. Polecam!

 • Natalia

  Wielopłaszczyznowy, ciekawie ilustrowany obraz wybitnego polskiego aktora. Pozycja pozwala prześledzić jego zawodową drogę, przyjrzeć się osobistym perypetiom bohatera. Mrugając do czytelnika aktor dzieli się z, nim własnymi przemyśleniami. Krzysztof Kowalewski opowiada o swoim dzieciństwie, świecie bez ojca, dojrzewaniu do dorosłości i potyczce o lepsze jutro. Cudownie mówi o własnej matce, która poświęcała mu każdą chwilę. Świat widziany jego oczyma nie jest czarno-biały nosi dużo odcieni. Nie wstydzi się błędów, mówi o nich otwarcie. Nie jest dwulicowy, ukazując swoją osobę w dobrym świetle. Pan Kowalewski należy do grona tych aktorów, którzy nie są celebrytami. Oczywiście, jest wyjątkowo popularny, lecz nie emanuje swoją osobą, nie narzuca się. Bardziej zależy mu na tym, żeby mówiono o jego roli aniżeli o jego życiu prywatnym. Kowalewski bardzo poważnie podchodzi o ról jakie gra, nie bagatelizuje nawet tych najmniejszych. Dba o każdy detal. Rozwija mój warsztat będąc już doświadczonym aktorem. Na brawa zasługuje też Juliusz Ćwieluch, ponieważ to dzięki niemu cała książka ebook jest wyjątkowo lekka i dowcipna. Nie boi się pytać o życie prywatne. Podczas czytania odnosi się wrażenie, że obaj panowie bardzo się lubią, rozmawiają ze sobą jak kumple przy piwie. Nie brak w tej rozmowie rzeczy trudnych, lecz i tych wesołych. Strasznie ujęły mnie anegdoty opowiadane przez pana Kowalewskiego. Obraz odtwórcy Zagłoby, to nie tylko zestaw ogólnych informacji, o nim, lecz w znacznej mierze przemyślenia i refleksje na temat życia. Dostrzegamy jego prawdziwe oblicze. W własnej pracy wykazuje się olbrzymim profesjonalizmem. Dzięki temu powstała prawdziwa skarbnica wiedzy na temat tego wybitnego artysty. Myślę, że będzie to idealna lektura dla wszystkich wielbicieli talentu aktora a także dla tych, którzy interesują się polską sceną teatralną. Na podstawie wywiadu można dużo powiedzieć o panu Krzysztofie. Zdradził mnóstwo informacji na temat własnego życia zawodowego. Opowiedział o niełatwych początkach kariery, o poszukiwaniu własnej drogi i potyczce o role i aprobatę odbiorców. Dużo miejsca poświęcił swemu życiu osobistemu. Wspomina kobiety, żony, dzieci i pierwszy samochód. Co mnie ujęło? Prawdopodobnie siła, lecz i pokora bohatera. Nie poddawał się, gdy było ciężko. A sytuacji, w której zawalił potrafił przyznać się do błędu. Jeśli ktoś nie jest do końca przekonany do pozycji, niech tylko spojrzy na jej okładkę. Widząc twarz pana Krzysztofa nie zawaha się. Ja początkowo miałam wątpliwości, czy, żeby na pewno nie będą, to wynurzenia starszego pana. Ku mojej radości okazało się, że mam w ręku ciekawą pozycję traktującą o kulisach świata teatru i filmu.

 • Paweł Rybicki

  Element życia wybitnego polskiego aktora. Perypetie teatralne,miłosne i życiowe. Przykryte jednak dużą dozą niepamięci albo po prostu niechęcią do rozdrapywania starych, większych albo mniejszych ran, a wszystko to okraszone charakterystycznym dla Pana Krzysztofa poczuciem humoru "aktora, tragika". Polecam!

 • feakPong

  Uwielbiam pana Krzysztofa jako aktora. Sprawdza się w każdej roli zarówno ttelewizyjnej, jak i teatralnej. Dlatego z przyjemnością czytałem wywiad rzekę z nim w roli głównej. Jego historia jest interesująca a przede wszystkim prawdziwa i szczera - pewnie dlatego czyta się ją z tak olbrzymią frajdą i przyjemnością. Szczerze polecam, zdecydowanie warto.

 • Floumarii

  Wywiad rzeka, dzięki któremu o Krzysztofie Kowalewskim możemy dowiedzieć się niemalże wszystkiego. To wyjątkowy człowiek, o niezwyczajnej osobowości, rubaszny, zabawny, umiejący się śmiać z samego siebie.. Interesująca historia jego życia, poczynając od dzieciństwa, kluczowa element wywiadu to oczywiście aktorstwo i wszystko co się z nim wiąże.

 • Corpiena

  Gorąco, gorąco polecam! Krzysztof Kowalewski jest jedną z najbardziej barwnych postaci polskiej telewizji i teatru, a w tej książce pdf zawarł całą esencję własnego pozytywnego myślenia. Opowiada początki własnej kariery, pierwsze sukcesy, aktorskie "wypalenie". A pomiędzy tym wszystkim przemyca całą garść zabawnych anegdotek z aktorskiego świata, desek teatru i życia prywatnego:)

 • Booster

  Od zawsze bardzo sobie ceniłem tego aktora i co by tu wiele nie mówić jest moim ulubionym Polskim aktorem :) Gdy zauważyłem ten tytuł w sprzedaży długo nie musiałem zastanawiać się ponad kupnem. Idealnie napisana biografia, którą czyta się jednym nieomalże tchem. Zainteresowani tematem nie będą zawiedzeni. Pozdrawiam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!