Czytaj więcej:
Tajemnice dworu sułtana Nurbanu. Tom 6. Synowa odaliski okładka

Średnia Ocena:Tajemnice dworu sułtana Nurbanu. Tom 6. Synowa odaliski

Książka, która zainspirowała autorów serialu "Wspaniałe stulecie".Życie na skraju przepaści. Droga z piekła haremu do raju. Cudowna kobieta, która poszła pod prąd, stworzyła swoją historię i pokierowała losem dynastii osmańskiej.Nurbanu zrobi wszystko, by jej mąż Selim został sułtanem. Nawet jeśli oznacza to otwartą wojnę z Hürrem, która na tronie widzi raczej innego ze własnych synów. Dwie silne i niebezpieczne dziewczyny rozpoczną walkę na śmierć i życie – tylko jedna może zwyciężyć. Od wydawcy: Gdy spotykają się dwie żądne władzy kobiety, tylko jedna może ujść z życiem Jeśli którejkolwiek dziewczyny osmański dwór może obawiać się bardziej niż niebezpiecznej Hurrem, to z pewnością jest nią jej synowa, wybranka księcia Selima – Nurbanu. W przeciwieństwie do odaliski jedyną namiętnością Nurbanu jest bowiem władza. Młoda dziewczyna nie cofnie się przed niczym, by ją zdobyć. Tymczasem małżonka sułtana Sulejmana w rozgrywce o władzę postawiła nie na Selima, lecz na własnego młodszego syna – Bajazyda. Pomiędzy Hurrem a Nurbanu rozpoczyna się bezlitosna walka…

Szczegóły
Tytuł Tajemnice dworu sułtana Nurbanu. Tom 6. Synowa odaliski
Autor: Altinyeleklioglu Demet
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Tajemnice dworu sułtana Nurbanu. Tom 6. Synowa odaliski pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Tajemnice dworu sułtana Nurbanu. Tom 6. Synowa odaliski Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Tajemnice dworu sułtana Nurbanu. Tom 6. Synowa odaliski PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Andzia :)

    Max gwiazdek :) a to oznacza.... :)

  • CzytanieNaszymZyciem

    Mam okazję zrecenzować kolejne dwie księgi serii "Tajemnic Dworu Sułtana", w których zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Kolorowe okładki oddają urok przepychu, jaki panował w haremie sułtanów. Nie spodziewałam się, że XVI wiek, okres świetności Imperium Osmańskiego, może być tak intrygujący. Okazuje się, że całą machinę intryg napędzały właśnie kobiety, na których w szczególności skupiła się autorka serii o idealnym stuleciu. Przypuszcza się, że Nurbanu była lub wenecką szlachcianką, lub hiszpańską Żydówką. Została żoną Selima II - syna Hürrem i Sulejmana Wspaniałego. Oczywiście, Nurbanu została wybrana przez Hürrem, która uznała, że jej synowa musi być równie inteligentna i przebiegła jak ona. Nieświadomie odnalazła swojemu synowi kobietę, która w przyszłości stanie się jej wrogiem... Jak potoczą się dzieje tej rodziny? Jeżeli miałabym porównać tomy dotyczące Nurbanu z tymi, które przeczytałam wcześniej, muszę przyznać, że tym razem mamy zdecydowanie więcej akcji, a mniej miłosnych uniesień. Książki z tej serii są spisane naprawdę prostym językiem, bo są stylizowane na powieści obyczajowe i romanse, lecz nie można powiedzieć, że nie oferują czytelnikowi niczego nad to. Dziewczyny miały olbrzymi wpływ na kształtowanie świata, choć wcześniej o tym nie mówiono. Bardzo się cieszę, że powstaje coraz więcej ebooków historycznych (np. "Słowik" Kristin Hannah), które pokazują świat dziewczyn na przestrzeni wieków. Trzeba przyznać, że jest to świat intrygujący i wciągający. Wszystkie tomy z serii "Tajemnice Dworu Sułtana" są spisane w bardzo podobny sposób, więc już po pierwszej księdze będziecie wiedzieć, czy warto kontynuować lekturę. Ja na pewno będę wszystkim zalecać tę serię. Ci, którzy oglądają serial, nie muszą się martwić - książki nie będą nudne. Z tego co wiem, serial i książki przedstawiają różnorakie interesujące smaczki historyczne, które warto poznać. Zalecam tę serię wszystkim dziewczynom ciekawym świata i ludzi. :)

  • Paweł Kujawiński

    Serdecznie zalecam wielbicielom Wspaniałego Stulecia, seria ebooków "Tajemnice dworu sułtana..." rozszerza całe UNIWERSUM WS.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!