Czytaj więcej:
Sypiając z psychopatą okładka

Średnia Ocena:Sypiając z psychopatą

Zafascynuje, uzależni, oszuka. Oszust z tindera nie jest jedyny – oto prawdziwa historia, która zaszokuje cię tak samo jak dokument Netflixa. A zaczęło się jak w bajce. Spotkali się przypadkiem i od razu pomiędzy nimi zaiskrzyło. Zaprosił ją do ekscytującego, pełnego przepychu świata, a ona była tak zakochana, że ignorowała wszystkie znaki ostrzegawcze. I żyliby długo i szczęśliwie, lecz wkrótce okazało się, że w łóżku nie leży wymarzony książę, lecz prawdziwy i niebezpieczny psychopata. W którym momencie Carolyn utraciła czujność? Czy w ogóle mogła ustrzec się przed tym związkiem? Była wykształcona, zamożna, niezależna i wcale nie poszukiwała miłości. Nawet nie zauważyła, kiedy została zmanipulowana przez Marka. Odcięła się od przyjaciół i rodziny, zadłużyła na ogromne kwoty i na każdym kroku była kontrolowana. A wszystko to z miłości do psychopaty. To prawdziwa historia Carolyn Woods, którą wykorzystał facet podający się za kogoś innego i szukany przez Interpol. To ostrzeżenie, że każda z nas może paść ofiarą manipulacji. Zobacz, co możesz zrobić, by tego uniknąć. Na jej miejscu możesz znaleźć się też ty. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Sypiając z psychopatą
Autor: Woods Carolyn
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Znak Literanova
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sypiając z psychopatą pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sypiając z psychopatą Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sypiając z psychopatą PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Następna niezła literatura. Zalecam

 • Karolina Radlak

  Są takie historie, które wpędzają czytelnika w stan otępienia, z którego ciężko się później wydostać, po przeczytaniu wydaje nam się, że zabrała nam ona całą energię, chociaż tak naprawdę po poznaniu tak szokującej książki powinniśmy być pełni różnorakich emocji. W dobie, kiedy ciągle słyszymy o oszustach, którzy wymyślają coraz to nowsze sposoby wyłudzania pieniędzy, nie powinniśmy się bardzo dziwić tym, że następna osoba utraciła dorobek życia, lecz również trudno porównać naiwność starszych osób do bezmyślności młodych ludzi. Niestety paść ofiarą manipulacji może każdy, i tak właśnie dała się nabrać Carolyn Woods, która zamiast kupić wymarzony dom na wsi, wszystkie pieniądze pożyczyła mężczyźnie, który omotał ją już na pierwszym spotkaniu. Na samym początku ciężko było wczuć mi się w te historie, Mark bardzo irytował mnie własną osobą i to nie tylko dlatego, że ja z góry wiedziałam, że jest oszustem. Pomimo że widywali się rzadko, facet podporządkował sobie Carolyn, dziewczyna rzuciła pracę, odcięła się od rodziny i kolegów i jedyne co to siedziała w domu i powoli popadała w depresję. Książka ebook wciągnęła mnie bardziej, kiedy to dziewczyna przebudziła się i była pewna, że Mark nie odda jej pieniędzy, a ona musi zgłosić całą sprawę na policję, wówczas również coraz mocniej zaczęło docierać do mnie, że to wszystko wydarzyło się naprawdę i to nie tak dawno temu. Dużo osób może być zniesmaczonym tym, że dziewczyna dała się oszukać, lecz komuś, kto nie popadł nigdy manipulacji, może wydawać się to absurdalne, lecz uwierzcie mi, że bardzo prosto się nabrać szczególnie mężczyźnie, którego się kocha. Historia wywarła na mnie wielkie wrażenie, a najbardziej zszokowało mnie to, że dziewczyna bardziej walczyła o sprawiedliwość niż policja, która usiłowała zrobić wszystko, aby ona odpuściła sobie śledztwo. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Carolyn została bez domu, pieniędzy z głęboką depresją, ten facet zabrał jej nie tylko niezła materialne, lecz też kilka lat z życia.

 • Zaczytana.querida

  ▪️„Sypiając z psychopatą” - Carolyn Woods▪️ Czasami prawdopodobnie po prostu nie wychodzi. Wszystko wskazuje na to, że będzie idealnie. Są dwie osoby, jest odpowiednie miejsce i nawet czas. A później bum, coś się rozjeżdża. Facet wymyka się z kadru, prezentuje drugą twarz. To właśnie spotkało Carolyn. Naprawdę zatrważająca historia. Mark miał dwie osobowości, a może nawet więcej. Jedną z nich przedstawił właśnie jej. Wyobraźcie sobie takiego człowieka: Czarujący 46 latek, zadbany, elegancki, zabawny i bezpośredni, człowiek z klasą, o dużym sercu i w dodatku zakochany - właśnie w niej. Kobiecie, która uwierzyła. Musiała być w tamtej chwili najszczęśliwszą osobą na świecie. Gdy wszedł do butiku i wyraźnie zainteresował się właśnie nią. I nic nie wydawało jej się w tym podejrzane, spytacie? Nie zaświeciła jej się żadna czerwona lampka? Spadł jej z nieba i po chwili oferował ślub i wspólne mieszkanie i to jej nie zaniepokoiło? Wiem. To wydaje się nieprawdopodobne. Lecz Carolyn nie była głupia. Została wykorzystana. Jest ofiarą. Wszystko od samego początku było przebiegłą grą. Mark stosował sztuczki psychologiczne, którym działaniu nie sposób było się oprzeć. To patologiczny kłamca, lecz tak przekonujący… Podobno nawet komuś, kto zna się na psychice, ciężko byłoby nie dać się przyłapać na tym, że mu wierzy. A co dopiero zakochanej kobiecie. Szczerze oddanej i niczego nieświadomej. Nie czytałam wcześniej czegoś takiego. Opis związku tych dwojga, a potem całego śledztwa… to było tak szalenie ciekawe! I przerażajace, ponieważ prawdziwe. Gdy tylko skończyłam czytać, zaczęłam szukać artykułów w sieci. Czytałam dalej i dalej… Znalazłam nawet film! Znam teraz tę sprawę na wylot. Myślę sobie, że jeśli Mark był chociaż w połowie tak interesujący, jak ta książka, to to, że można było dla niego utracić głowę, jest więcej niż pewne. Czy to w miłości, czy w interesach. Ja dla książki - straciłam. Zaczytana Querida

 • Ficunio

  Mieliście w swoim życiu jakieś nieprzyjemne  zdarzenie, jakąś sytuacje z drugą osobą kiedy pomyśleliście sobie, że ten ktoś jest nienormalny, "pomylony!" 😬??? "Sypiając z psychopatą " to książka ebook oparta na faktach. Pierwsza element dotyczy samej znajomości, jej początków, fascynacji świeżym związkiem, później coraz większej niepewności, frustracji w końcu desperacji, depresji i w ogóle strachu przed życiem. Ta element jest niesamowicie wciągająca, wręcz się przez  nią płynie śledząc dzieje Carolyn, która zaufała niewłaściwemu człowiekowi.  Druga element dotyczy jej życia już po "rozstaniu". Tego z jakim mozołem stara się wymierzyć sprawiedliwość, odbudować własne życie i własną osobowość. Różnorakie uczucia towarzyszyły mi podczas czytania tej książki, jednak myślę że nie zrozumie głównej bohaterki ktoś, kto nigdy nie był prawdziwie zakochany. Z jednej strony można z przymrużeniem oka spoglądać na nią, na jej łatwowierność i naiwność z jaką przyjmowała wszystkie słowa własnego partnera. A był patologicznym kłamcą i wymyślał niestworzone historie ! Z drugiej nie tylko utraciła wszystkie własne pieniądze, lecz przede wszystkim siebie, poczucie bezpieczeństwa, pewność, poczucie humoru. Odebrał jej osobowość. A jaki był ów psychopata ? Zniewalający, pewny siebie, otwarty w sposób bezpretensjonalny, przekonywający. Człowiek z tzw charyzmą!  Zdobywał coraz większą kontrolę ponad własną wybranką, manipulował nią, izolował od bliskich. Wywoływał poczucie winy, bo  " tyle dla Ciebie zrobilem".... Żal, po prostu Żal do czego doprowadzil tę kobietę! Ta książka ebook to przestroga, ma oddźwięk moralizatorski. Niech przykład Carolyn będzie dla nas odpowiedzią czy można ufać obcym ludziom ? I do czego to może prowadzić !

 • Anonim

  Sypiając z psychopatą Carolyn Woods @wydawnictwoznakpl Miłość zamyka oczy i uszy. Odbiera rozum. Człowiek wolny staje się niewolnikiem. Z odpowiednią osobą zakochany wzbija się na wyżyny, spełnia marzenia i czuje, że żyje. W toksycznym związku traci wszystko - nawet szacunek do siebie. Carolyn - dziewczyna po pięćdziesiątce, dumna matka dwóch dorosłych córek, przyjaciółka, siostra, szwagierka - słynna i lubiana, prowadząca ustabilizowane i szczęśliwe życie wpada w ręce oszusta, narcyza, psychopaty, patologicznego kłamcy i naciągacza. Zaślepiona, bombardowana miłością daje się ponieść chwili. Wpada w sidła Marka - z którego słynny ostatnimi czasy oszust z Tindera mógł się wzorować. Gdzie dziewczyna popełniła błąd? Co przeoczyła? Na co nie zwróciła uwagi? Dlaczego pozwoliła sobie na przemoc ekonomiczną i psychiczną? Co miał w sobie ten facet i jakich sztuczek użył, by zdominować kobietę i zrobić jej pranie mózgu? Uzależnić od siebie i sprawić, by była w stanie zrobić dla niego wszystko? Mark wykorzystał Carolyn w każdy możliwy sposób, też finansowy... Dużo z was powie : głupia, ślepa, głucha...Ja jednak jestem pewna, że nie jedna z nas dała się nie raz w życiu nabrać na cudowne słowa...bez pokrycia. Polecam. Dziękuję za egzemplarz recenzencki. Pamiętajcie, słuchajcie najbliższych - oni nierzadko widzą więcej niż my. Gdybym ja posłuchała, nie miałabym takiego bagażu doświadczeń jaki mam. Polak genialny (niestety dopiero) po szkodzie... #wydawnictwoznak #sypiajączpsychopatą #carolynwoods #oszustztindera #psychopata #narcyz #toksycznyzwiazek #współpracarecenzencka #polecajka #bookinstagram #polskiboomstagram #recenzentkaksiążek #czytamodzawsze #czytelniczkanapełenetat

 • ewela_czyta

  Prawdziwa historia Carolyn Woods. Ku przestrodze innym kobietom. Carolyn po rozwodzie nie poszukiwała miłości. Mieszkała spokojnie, pracowała w butiku, spotykała się ze znajomymi, wiodła spokojne życie, bez zmartwień i trosk. Do czasu aż na jej drodze pojawił się Mark. Cudowny, fascynujący mężczyzna, który uwiódł ją swoim wyglądem jak przepychem do, którego mają dostęp tylko ludzie zamożni. Mark zafascynował kobietę na wszystkie sposoby. Tak zmanipulował Carolyn, że nawet nie zauważyła tego, że musiała za wszystko płaciła sama, kupując rzeczy z górnej półki. A także co najgorsze utraciła własne oszczędności życia, przez manipulatora. Zakochana dziewczyna potrafi wiele, nie widziała nic poza tym mężczyzną, który miał coraz większą władzę ponad nią. Jak sama autorka napisała "On był dla mnie zagadką. Uwielbiam rozwiązywać zagadki, więc przez osiemnaście miesięcy próbowałam poskładać tę układankę, w pewnym sensie zrozumieć co się dzieje". Zrozumiała to, lecz po okresie jak już została bez niczego. Bez Marka, rodziny, przyjaciół. Czytając przecierałam oczy ze zdziwienia, jak to można omotać człowieka, jak grać na jego psychice, jak powoli niszczyć tę kobietę. Był idealnym aktorem, grał swą rol bardzo przekonująco. Chociaż główna bohaterka nie jest bez winy, jej naiwność sprowadziła ją do tego miejsca w jakim się znalazła. Już do myślenia powinno dać jej to, że facet cały czas wyciągał od niej pieniądze i mamił ją obietnicami. Polecam, przeczytajcie ten niesamowity, psychologiczny thriller kryminalny z niewiarygodną, lecz prawdziwą historią, ku przestrodze wszystkim kobietom.

 • Anonim

  Historie opisywane w gazetach. Historie usłyszane gdzieś mimochodem. Historie obejrzane w telewizji. Historie kobiet, które przez lata były perfidnie oszukiwane i wykorzystywane. Przy ich poznawaniu towarzyszy nam uczucie pewności, że NAS to nie dotyczy, że przecież NAM się do nigdy nie przydarzy. Cóż, ONA też była o tym przekonana. Szczerze mówiąc niezbyt nierzadko sięgam po autobiografie, jednak w tym przypadku tytuł zdecydowanie zrobił własne - faktem jest, że to pozycja wprost stworzona dla wielbicieli "Oszusta z tindera", lektura ta okazała się równie intrygująca i zaskakująca co serial! Tyle jasno żarzących się, czerwonych lampek. Tyle sygnałów, gestów i odrealnionych zachowań. Cóż, spoglądając na to wszystko na zimno, z dystansu, prosto jest nam wyrokować. A prawda jest taka, że gdy górę biorą uczucia i emocje, mogą one przyćmić nam zdrowy osąd. Przypadek Woods dobitnie ukazuje, jak dużo może zdziałać odpowiednia technika manipulacji - z ustatkowanej, pewnej siebie i własnych wartości dziewczyny pozostał jedynie cień. Cień walczący o każdy następny dzień, o przetrwanie. To, co dość mocno uderzyło mnie podczas lektury to fakt, że Carolyn nie obawiała się stanąć z dawną sobą twarzą w twarz. Stopniowo odziera się z zewnętrznych warstw i wyciąga na wierzch wszystkie własne lęki i słabości, odsłaniając się przed światem. "Sypiając z psychopatą" to (nie)realna historia, która wydarzyła się naprawdę. Warta przeczytania!

 • rudy lisek czyta

  Uważa, kogo zapraszasz do własnego łóżka. Ponieważ być może to właśnie Ty padniesz ofiarą bezwzględnego psychopaty. . 7/10⭐️ SYPIAJĄC Z PSYCHOPATKĄ to prawdziwa historia opowiedziana oczami Carolyn Woods. Ta fabuła z pewnością wzbudzi dużo skrajnych emocji. Bowiem niewątpliwie dostarczy czytelnikowi znacznej dawki niedowierzania, realizmu, a przy tym stanowić będzie ważną przestrogę dla samotnych kobiet. . Główna bohaterka niegdyś emanowała pewnością siebie, była samowystarczalna i niezależna, a zaledwie w ciągu paru godzin została zmanipulowana przez inteligentnego mężczyznę. Inteligentnego, ponieważ wiedział, jak idealnie oczarowywać kobietę taką jak Carolyn. Zagłębiając się w tę historię czasem ciężko było mi pojąc naiwność tej kobiety. Miłość i owszem bywa ślepa, lecz czy aż tak? Czy po jakimś okresie nie dostrzega się subtelnych “znaków", że coś jednak jest nie tak? Niestety, mężczyźni tacy jak Mark istnieją i doskonale, wręcz z premedytacją wybierają własne ofiary. . SYPIAJĄC Z PSYCHOPATKĄ to autobiografia autorki napisana ku przestrodze przed takimi właśnie manipulantami i oszustami, by nie wpaść w ich sidła miłości. . We współpracy @wydawnictwoznakpl @znak.com.pl . https://www.instagram.com/rudy_lisek_czyta/

 • Monika

  Czytając ta książkę sama nie wiem, co do końca o niej sądzić, zwłaszcza ze jest to historia prawdziwa. Uważam, że książka ebook jest dość trudna, nie czyta się jej jednym tchem z uwagi na to, ze opowiadanie ta wzbudzać może różnorakie emocje w nas zwłaszcza te skrajne. Zagłębiając się w lekturę brałam się za głowę czemu dorosła, wykształcona i elokwentna dziewczyna może być tak naiwna i tak łatwowierna. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, że każdy chce być kochanym nierzadko godzimy się na „bylejakość” ze strony osoby, która w jakikolwiek sposób zwróci na nas uwagę. Jednakże muszę przyznać, że irytowała mnie główna postać i jej postawa, nie mówiąc o człowieku, który zgotował jej taki los. W późniejszych rozdziałach, gdzie Carolyn ukazuje nam własny stan psychiczny tkwiąc w tej beznadziejnej relacji z czysto ludzkiej empatii moje zirytowanie przerodziło się we współczucie a także żal osoby, która dała tak się zwieść. Opowiadanie o tym jak prosto wpaść w sidła doskonałego manipulanta, który wyssie z nas energię życiową ukazuje nam lekcję życia, którą warto przerobić jeżeli jest się dziewczyną poszukującą miłości. Uważam, że książkę należy traktować jako przestrogę w nawiązywaniu relacji damsko męskich.

 • Zaczytana.milkaaa

  To miało być bajeczne i piękne życie. „Sypiając z psychopatą” to książka ebook oparta prawdziwymi wydarzeniami. Główna bohaterka Carolyn Woods na własnej drodze spotyka pewnego mężczyznę. Jego pewność siebie, ambicja, szlachetność, wdzięk a także styl życia sprawi, że dziewczyna zauroczy się w nim od pierwszego wejrzenia. Ich związek zaczął się bajecznie, lecz ta bajka trwała tylko chwilę. Wówczas zaczął się początek koszmaru, który może przydarzyć się każdej z nas. Miłość do tego faceta sprawiła, że przestała być ostrożną i rozważną kobietą. Carolyn utraciła przyjaciół, rodzinę, oszczędności własnego życia, dach ponad głową a także zdrowie. Zbyt późno otwierając oczy na całe własne dotychczasowe życie u boku psychopaty, którego tak naprawdę nie znała. Wydarzenia z tej książki pokazują jak bardzo powinniśmy być ostrożni wobec drugiego człowieka. Bohaterkę tej biografii cenie za jej upór i chęci dążenia co celu. Pomimo przykrych zdarzeń a także braku zaufania do policji chciała postawić własnego oprawcę przed sądem. Po wieloletnich walkach udało jej się tego dokonać. Książka ebook jest niesamowita. Zalecam z całego serducha.

 • zaBOOKowana

  Carolyn Woods jest zarówno Autorką, jak i bohaterką powieści. To zamożna, wykształcona, niezależna i pewna siebie dziewczyna w średnim wieku. Samotna, po rozwodzie, mieszkająca w małym wiejskim domku, w otoczeniu przyrody, w którym jest najszczęśliwsza. Pracowała w niewielkim butiku, sprzedającym pomiędzy innymi odzież, w którym to poznała Marka, przystojnego klienta. I ten oto przypadkowy klient zrujnował jej życie doszczętnie, zabierając wszystko, co posiadała najcenniejszego. Facet dynamicznie ją omamił, oczarował urokiem osobistym i zaimponował bogactwem i nonszalancją. Mark okazał się idealnym aktorem i manipulatorem. Był naprawdę przekonujący, choć mnie osobiście bardzo irytował jego sposób bycia i rozmowy z Carolyn. Śledząc jego poczynania, będziecie przecierać oczy ze zdziwienia i kręcić głową na olbrzymią naiwność bohaterki. Uważam, że bardzo ważna, istotna, ku przestrodze. Jeżeli oglądaliście na Netflixie Oszusta z Tindera i Wam się podobał, gwarantuję, że ta pozycja przypadnie Wam do gustu! Polecam!

 • Anonim

  Niektóre wątki w tej książce, powodują, że włos się jeży na głowie. Szokują, doprowadzają czytelnika na skraj wytrzymałości psychicznej. I nie mam tu na myśli napięcia spowodowanego sytuacją, a całą chaotyczną otoczką. Nie jest to lektura łatwa, ani przyjemna, niemniej jest kluczowa dla wszystkich kobiet. Przekonajcie się sami.

 • Julka

  Prawdziwa historia, którą czyta się, jak thriller psychologiczny. Zalecam

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!