Czytaj więcej:
Świat Dysku. Tom 33. Piekło pocztowe okładka

Średnia Ocena:Świat Dysku. Tom 33. Piekło pocztowe

Moist von Lipwig to artysta oszustwa. A także hochsztapler i człowiek, który musi dokonać życiowego wyboru: zostanie powieszony, lub postawi na nogi konające usługi pocztowe w Ankh-Morpork. To niełatwa decyzja. Musi dopilnować, by przesyłki docierały na miejsce, choćby na przeszkodzie stanął im deszcz, grad, śnieg, psy, Przyjazne i Dobroczynne Stowarzyszenie Pracowników Pocztowych, zły prezes zarządu kompanii semaforowej Dużego Pnia a także nocny zabójca. Randka z Adorą Belle Dearheart również byłaby miła. Radość Pratchetta z jego dzieła, z żarcików, gier słownych, pomysłu z listami i samego języka czyni "Piekło pocztowe" jednym z najznakomitszych przykładów jego niewyczerpanej humorystycznej inwencji. „The Times” Jak dużo najlepszych humorystycznych powieści Pratchetta, jest to opowieść o odkupieniu... Pratchett nigdy nie pisze o rzeczach błahych. „Time Out” Właśnie mroczny klimat a także żelazna moralność odróżnia jego książki od licznych naśladowców z angielskiej szkoły fantasy spod znaku absurdalnego humoru... „Guardian” Pratchett jest brakującym ogniwem pomiędzy Douglasem Adamsem a J.K. Rowling. Inteligencja i fantazja zdobyły mu rzesze fanatycznie wiernych czytelników. „Financial Times” Terry Pratchett jest jednym z dużych autorów tego, co Auden nazwał „światami wtórnymi”. Jego pomysłowość zdaje się niewyczerpana. A.S. Byatt, „Daily Mail”

Szczegóły
Tytuł Świat Dysku. Tom 33. Piekło pocztowe
Autor: Pratchett Terry
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Rok wydania: 2008

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Świat Dysku. Tom 33. Piekło pocztowe pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Świat Dysku. Tom 33. Piekło pocztowe Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Świat Dysku. Tom 33. Piekło pocztowe PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Patryk

    Następna wersja pratchettowskiego Świata Dysku. Mniej może komediowa, a bardziej przypominająca opowieści z początków ery industrializacji, lecz stale chwyta czytelnika za serce.

  • Brecions

    Jeśli chodzi o powieści fantasy, to Terry Pratchett nie ma sobie równych. Na pewno przyczyną jest niesamowita fantazja i umiejętność przenoszenia obrazów na papier, lecz jest coś jeszcze co wciąga czytelników w Świat Dysku. To niesamowity klimat, którego nie odnajdziecie w żadnej innej książce. Piekło Pocztowe, to następna doskonała książka, którą warto przeczytać.

  • Jacek

    Kolejne zwariowane przygody związane ze Światem Dysku i jego najistotniejszym miastam Ankh Morpork. Niejaki Moist von Lipwig dostaje drugą szansę od własnego "anioła" (jak sam siebie każe nazywać) patrycjusz Vetinari. Lub za swe niecne oszustwa zostanie skazany na karę śmierci lub przyjmie funkcję poczmistrza i otworzy na nowo zapomnianą pocztę w Ankh Morpork. Jak się nietrudno domyślić, czytelnik już wie jaką Moist wybierzę opcję. Bardzo miła lektura, zabawna i pouczająca. Czytając książkę, czasem ma się wrażenie że niektóre sytuacje i zdażenia można skwitować stwierdzeniem "chyba sam to przeżyłem" w naszym pięknym państwie absurdu jakim jest Polska. I jeżeli chcecie się dowiedzieć jak powstały znaczki a także ich chęc kolekcjonowania, koniecznie przeczytajcie!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!