Czytaj więcej:
Spektrum. Zdrowie, miłość, harmonia okładka

Średnia Ocena:Spektrum. Zdrowie, miłość, harmonia

Spektrum - bez względu na to, czy chcemy zrzucić wagę, obniżyć poziom cholesterolu, zwalczyć postępy poważnej choroby czy również wypracować sobie zrównoważony i radosny tryb życia, jest w stanie znacząco odmienić nasze zdrowie i samopoczucie. Najnowsze badania dr Ornisha jako pierwsze udowodniły, że zmiany w naszym trybie życia wpływają również na nasze geny. Uaktywniają te z nich, które powstrzymują schorzenia a także „wyłączają” inne, zwiększające prawdopodobieństwo raka piersi, chorób serca a także innych schorzeń. Wspomniane zmiany trybu życia mogą diametralnie zwiększyć produkcję enzymu, który wydłuża nasze telomery – końcówki chromosomów, od których zależy, ile lat będziemy żyli. W miarę jak wydłużają się telomery, wydłuża się i nasze życie. Geny nie decydują o naszym losie. Ponadto książka ebook zawiera sto przepysznych i łatwych w przygotowaniu przepisów kulinarnych Arta Smitha, które pomogą w zrzuceniu zbędnych kilogramów, zmianie stylu odżywiania i zwalczeniu postępów poważnych chorób.   Od wydawcy: "Dr. Dean Ornish, podobnie jak Mikołaj Kopernik, dokonał rewolucji, przemienił stereotyp myślenia. Własnymi wieloletnimi badaniami wykazał, że każdy z nas może mieć bezpośredni, wpływ na własne zdrowi, w tym na odwrócenie przebiegu chorób, które były dotychczas uważane za nieodwracalne. " DR.N.MED. EDYTA BIERNAT-KAŁUŻA

Szczegóły
Tytuł Spektrum. Zdrowie, miłość, harmonia
Autor: Ornish Dean
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Druga Strona
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Spektrum. Zdrowie, miłość, harmonia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Spektrum. Zdrowie, miłość, harmonia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Spektrum. Zdrowie, miłość, harmonia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: Ornish Dean - Spektrum. Zdrowie, miłość, harmonia.pdf - Rozmiar: 57.8 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Marta Stochmial

  Fajna pozycja jeśli interesuje Cię zdrowe żywienie,chociaż niektóre twierdzenia są sprzeczne z tym co wiemy o odżywianiu to warto przeczytać dla porównania.

 • Helena Pietrzak

  Ta książka ebook zawiera łatwe metody na zdrowie i lepszą kondycję. Okazuje się, że tak naprawdę niewiele potrzeba by poczuć się lepiej i zdrowiej. Do tego w pozycji Deana Ornisha znalazły się interesujące i dość łatwe przepisy, ponieważ właściwe odżywianie również ma w tym własną olbrzymią rolę. Książka ebook jest bardzo praktyczna i przydatna.

 • Agata Kozak

  Bardzo mi się ta książka ebook spodobała, może też ze względu na osobę jej autora, dr Dean Ornish dysponuje z pewnością olbrzymią wiedzą, ma także wielkie zasługi w dziedzinie medycyny. Jego książkę czyta się z zainteresowaniem, dużo tu wartościowych porad odnośnie zdrowia, interesujące są i przepisy, można je dowolnie modyfikować.

 • Joanna Sycz

  Do książki podeszłam z dużą rezerwą. Dużo jest podobnych na rynku wydawniczym, każda obiecująca receptę na poprawę zdrowia. książka ebook przyjemnie mnie zaskoczyła. to czym wyróżnia się od innych poradników to częste cytowania badań naukowych na poparcie podawanych w książce pdf tez. dzięki temu czytelnik ma zaufanie do zawartych w książce pdf rad i motywację by je zastosować. napisana przystępnym językiem. przejrzysta i obszerna. Polecam!

 

 

Spektrum. Zdrowie, miłość, harmonia PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 E-Book: Ornish Dean - Spektrum. Zdrowie, miłość, harmonia (PDF) Nazwa pliku: Ornish Dean-Spektrum. Zdrowie, miłość, harmonia.pdf Rozmiar: 47 MB > POBIERZ < lub wklej ponizszy link w przegladarke:

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!