Czytaj więcej:
Sisters. Tom 8. Dla niej wszystko! okładka

Średnia Ocena:Sisters. Tom 8. Dla niej wszystko!

Ósmy tom humorystycznej serii familijnej o perypetiach dwóch sióstr: nastoletniej Wendy i o kilka lat najmłodszej Marine. Co się wydarzy, kiedy w domu dziewczynek zamieszka – na całe dwa tygodnie – włoski chłopiec, który przyjedzie na wymianę międzyszkolną? Wszyscy są bardzo ciekawi gościa, lecz dość trudne jest nawiązanie przyjaźni z kimś, kto nie odzywa się ani słowem... Poza tym na przykładzie sióstr dowiemy się, dlaczego nie należy przygotowywać się do podróży do Ameryki, czemu nie wolno na głos czytać horrorów a także dlaczego powinno się doceniać bliskie sobie osoby. Autorami historii o dwóch siostrach są scenarzysta Christophe Cazenove (współtwórca niemalże 40 serii humorystycznych dla dzieci i dorosłych) a także rysownik Williama Maury, który prócz ilustrowania Sisters zajmuje się kolorowaniem plansz paru innych cykli.

Szczegóły
Tytuł Sisters. Tom 8. Dla niej wszystko!
Autor: Cazenove Christopher, Maury William
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sisters. Tom 8. Dla niej wszystko! pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sisters. Tom 8. Dla niej wszystko! Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sisters. Tom 8. Dla niej wszystko! PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Wkp

    SIOSTRZANA MOC Dwie szalone siostry powracają w ósmym tomie własnych przygód. Jak na nie przystało, stale pakują się w jakieś kłopoty, stale również nie potrafią się dogadać, a jednocześnie dogadują się jak nikt na świecie. Jak jednak poradzą sobie z świeżymi problemami, kiedy czeka je wyjazd, a w ich życiu (i domu) pojawi się pewien chłopak? Marine i Wendy to dwie siostry, które dzieli kilka lat różnicy wieku. Z tej przyczyny nie potrafią zbytnio znaleźć wspólnego języka – pierwsza jest jeszcze za mała by zrozumieć nastolatkę, nastolatka zapomniało (albo woli, aby tak to wyglądało), jak to jest być dzieckiem. A jednak nic nie potrafi zamordować ich siostrzanej miłości, która czasem objawia się czułościami, częściej jednak wzajemnym dokuczaniem. A powodów do tego i tego nie brakuje. Tym razem wraz z rodzicami kobiety mają jechać do USA. Wendy chce zarobić nieco pieniędzy na zakup pamiątek, lecz metoda jaką obrała może nie spodobać się jej siostrze. Poza tym kobieta staje się posiadaczką nowego telefonu komórkowego, odkrywa zagadkowe włosy w własnych kremach i chce pokazać siostrze piękno gier planszowych. A Marine? Wpada na mądry pomysł jak mieć tyle lat, co siostra, przekonuje się czym grozi czytanie na głos horrorów i pokazuje, jaką jest mistrzynią w odbijaniu piankowej piłki. W tym tomie najważniejszą rzeczą staje się jednak przyjazd Luiggiego, włoskiego ucznia z wymiany szkolnej, który zamieszkuje w domu sióstr. Co w ich życiu zmieni jego pojawienie się? I co obecność Luiggiego będzie znaczyła dla Wendy, która ma przecież własnego chłopaka? „Sisters” to nic innego, jak dziewczyńska odsłona takich niezapomnianych serii jak „Kid Paddle” czy „Titeuf”. Od tej pierwszej różni ją brak nastawienia na tematykę gier komputerowych (choć oczywiście siostrzyczki również oddają się tego typu rozrywkom), od drugiej zaś brak obrzydliwości i niedyskretnych tematów. Co zatem je łączy? Podobny humor, podobna forma (krótkich, jednostronicowych epizodów, które czasem kontynuują tematykę poprzednich, zawsze jednak pozostają niezależne), podobny nastrój panujący na stronach i podobnie sympatyczne postacie. W „Sisters”, jak i w wymienionych tytułach, choć przeznaczone są głównie dla dzieci, znajdziecie także całkiem dużo elementów, które bardziej trafią dla dorosłych odbiorców. Jeszcze więcej natomiast czeka tu na Was zabawy z odnajdowaniem w kadrach słynnych postaci z bajek, komiksów, gier czy nawet mediów. Tym razem wprawdzie jest ich więcej i są bardziej wyeksponowane, lecz stale szukanie ich dostarcza rozrywki. Do tego dochodzi również znakomita, śliczna szata graficzna – wprawdzie wolałbym typowy kolor, zamiast komputerowego, lecz i tak nie jest to zarzut. Zresztą ciężko jest „Sisters” dużo zarzucić. To naprawdę idealna europejska, humorystyczna seria komiksowa. Jeśli lubicie tego typu rzeczy, będziecie bardzo zadowoleni.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!