Czytaj więcej:
Rosyjski. MultiPakiet + CD okładka

Średnia Ocena:Rosyjski. MultiPakiet + CD

Rosyjski MultiPakiet(2 x Książka ebook + 4 x CD Audio + MP3 z programem multimedialnym ze słownikiem)Kompletny kurs dla początkujących.Rosyjski MultiPakiet to: kompletny kurs języka rosyjskiego dla początkujących nauka słownictwa, pisowni, rozumienia ze słuchu i gramatyki blisko 5 godzin wysokiej jakości nagrań – tylko profesjonalni lektorzy 2300 słów i zwrotów – potrzebnych na co dzień, żeby swobodnie mówić i rozumieć wstęp gramatyczny – zapoznający z najważniejszymi zagadnieniami w ebookach pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami program multimedialny – nauka słówek, interaktywne ćwiczenia, samodzielny trening wymowy różnorodne ćwiczenia z kluczem odpowiedzi słownik komputerowy – nad 10 000 haseł  Rosyjski MultiPakiet to unikalny kurs do samodzielnej i kompleksowej nauki języka rosyjskiego, od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1 – B1).Polecany jest osobom zaczynającym naukę a także wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa, poprawić wymowę i nauczyć się prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami.2300 słów i zwrotów – żeby swobodnie mówić i rozumiećZ MultiPakietem opanujesz podstawowy zasób słownictwa. 2500 wyrażeń wystarczy, żeby swobodnie porozumiewać się na co dzień. Książki (łącznie 264 stron) zawierają zbiory słówek i potrzebnych zwrotów, interesujące dialogi, praktyczne przykłady zastosowania wyrażeń w kontekście, ćwiczenia sprawdzające i utrwalające, dodatkowe słownictwo, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, ciekawostki i testy.Blisko 5 godzin wysokiej jakości nagrań – skuteczna nauka rozumienia ze słuchuNagrania profesjonalnych lektorów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę, a także ułatwiają zapamiętanie słówek i wyrażeń. Teraz możesz uczyć się samodzielnie w dowolnym miejscu i czasie.Program multimedialny + słownik 10 000 hasełProgram uczy świeżych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia, gry, testy, doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu a także umożliwia samodzielny i skuteczny trening prawidłowej rosyjskiej wymowy. Nowością w programie jest ćwiczenie na obrazkach – przyjemna i skuteczna forma nauki. Dodatkowo słownik (10 000 haseł) pozwala sprawdzić znaczenie słów w dowolnym momencie.Wstęp gramatyczny – zapoznający z podstawowymi zagadnieniamiObszerna element gramatyczna przystępnie objaśnia najistotniejsze zagadnienia, m.in. alfabet i wymowa, czasowniki i czasy, deklinacja rzeczownika i przymiotnika, zaimki, zawiera liczne przykłady i ćwiczenia.Z MultiPakietem: nauczysz się aż 2500 wyrażeń będziesz rozumiał Rosjan opanujesz prawidłową wymowę zrozumiesz gramatykę będziesz pisał bez błędów W skład MultiPakietu wchodzą tytuły: Rosyjski Kurs podstawowy i Niezbędne zwroty i wyrażenia.

Szczegóły
Tytuł Rosyjski. MultiPakiet + CD
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Rosyjski. MultiPakiet + CD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Rosyjski. MultiPakiet + CD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Rosyjski. MultiPakiet + CD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • salinka90

    Godny polecenia kurs do samodzielnej nauki języka rosyjskiego. Dzięki słówkom umieszczonym na płytach CD i MP3 uczyć można się dosłownie wszędzie. Polecam!!

  • rakam

    tak jak w tytule nie tego się spodziewałam. Myślałam, że bardziej tekst z płyty będzie spójny. Kupiłam, lecz cena nie adekwatna do zestawu

  • gracelu

    Nie uczyłam się języka rosyjskiego w szkole ani do tej pory samodzielnie w domu, dlatego z obawą i wątpliwościami podeszłam do tego kursu. Jednak jasna i analityczna budowa ebooków umożliwiła mi zrozumienie pewnych podstaw tego trudnego dla mnie języka, którego nawet specjalnie nie lubię. Na razie zaczęłam naukę i muszę stwierdzić, że spodziewałam się dużego rozczarowania, a jednak codziennie zaglądam do książki i słucham nagrań. Kurs zdecydowanie zapewnia swobodę w wyborze zagadnień językowych - zawiera 2 książki: jedna dość gramatyczna, lecz zawiera niezbędne słownictwo jak i tzw. "kulturówkę" :), druga to niezbędne zwroty i wyrażenia, więc można wybrać co w danym dniu pragniemy przerobić. Fajny kurs! :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!