Czytaj więcej:
Rób to, do czego jesteś stworzony okładka

Średnia Ocena:Rób to, do czego jesteś stworzony

Rozszyfruj sekrety typu osobowości - w jaki sposób przetwarzasz informacje, podejmujesz decyzje, współdziałasz z otaczającym cię światem i odkryj najlepszą dla siebie karierę. Ta książka ebook wprowadza pojęcie typu osobowości i pozwala rozpoznać własny. Wykorzystując ćwiczenia i konkretne strategie poszukiwania pracy, wymienia zawody słynne dla danego typu osobowości. Autorzy zapewniają rozsądne rady zawodowe, naświetlają mocne strony a także zasadzki każdego typu osobowości. Jeżeli niedawno ukończyłeś szkołę, szukasz pracy albo pragniesz ją zmienić, to ten praktyczny tutorial pomoże ci odkryć karierę właściwą dla siebie.

Szczegóły
Tytuł Rób to, do czego jesteś stworzony
Autor: Tieger Paul D.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Studio EMKA
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Rób to, do czego jesteś stworzony pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Rób to, do czego jesteś stworzony Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Rób to, do czego jesteś stworzony PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Piotr Choragwicki

  Wiele testów i informacji do kierowania własną karierą.

 • Marcin

  Tytuł nieźle i trafnie mówi o tym do czego zachęcają autorzy tej publikacjiJest to prostym mową napisany przewodnik umożliwiający czytelnikowi aktywne odkrywanie jego swoich preferencji osobowościowych - typu osobowości. Wskazujący jakie mogą mieć one wpływ na życie i rozwój kariery. Podpowiada gdzie leżą główne talenty każdego typu osobowościowego, a gdzie mogą być niebezpieczne rafy, po których żeglować trudniej. Najlepsza książka ebook wydana po Polsku traktująca o post-Jungowskim podejściu do typologi osobowości. Odnosi się głównie do koncepcji Meyers-Briggs (MBTI) lecz takrze Keirseya. Brzmi mądrze? Ponieważ stoi za tym powarzna nauka i badania, lata praktyki - lecz tym was książka ebook nudzić nie będzie. Autorzy w przystępny sposób umożliwiają zastanowienie się ponad osobowościowymi preferencjami (w ramach autodiagnozy), tłumaczą historię metodologii i dostarczają pełnych, rozbudowanych opisów poszczególnych typów (liczne przykłady i studia przypadków). Dodatkowo książka ebook zawiera wskazania zawodowe dla poszczególnych typów. Ze własnej strony zalecam epizod dotyczący rozwoju typu osobowości na przestrzeni życia człowieka, tłumaczący zmieniające się na przestrzeni życia zainteresowania poszczególnych typów osobowości. Podsumowując - jest to prostym mową napisany przewodnik umożliwiający czytelnikowi aktywne odkrywanie jego swoich preferencji osobowościowych, wskazujący jakie mogą mieć one wpływ na życie i rozwój kariery. Podpowiada gdzie leżą główne talenty każdego typu osobowościowego, a gdzie mogą być niebezpieczne rafy, po których żeglować trudniej.

 • Anna Różańska

  książka ebook jest zestawem ćwiczeń,testów i porad dla każdego,kto szuka nowego zawodu opatrtego na pasji

 • Ilona Mroczkowska

  Idealna pozycja dla osób, które chcą siebie lepiej poznać a także dla osób szukających własnego profilu zawodowego. Dla maturzystów i osób przezywających kryzys zawodowy

 • Natasza Kozak

  Bardzo interesująca książka ebook z wieloma teoriami w niej zawartymi śmiało mogłabym się zgodzić. To dzięki tej książce pdf lepiej poznałam własne mocne a także słabe strony i zaczęłam wykonywać to do czego według tej książki "została stworzona" w końcu robię to co lubię. Rewelacja! Polecam!

 • Jan Kwiatkowski

  Ksiażka, która jest nizwykle ciekawa, szkoda, że nie przeczytałem jej wiele wcześniej, na pewno wówczas po określeniu mojej osobowości zdecydowałbym się na zupełnie inny zawód. Książka ebook jest bardzo pomocna i dużo rad i wniosków w niej zawartych się sprawdza. Zalecam wszystkim

 • Alex

  zdejmij maskę ii znajdź się w własnej skórze. Niezła literatura na poznanie siebie.

 • Radoxxx

  Książkę dostałem od mamy – przyjąłem to jako nietrafiony żart... nie do końca rozumiem fenomem psycho-poradników promujących idee samosprawdzajacej się przepowiedni. Ja zawsze uważałem, ze jestem stworzony do bycia prezesem, lub milionerem który zyje z odsetek. Niestety zycie zweryfikowało moje plany i toczy się niekoniecznie tak jak chce

 • WaloryK

  Książka ebook interesująca, lecz nie bardzo odkrywcza. Nieźle napisana. Można dowiedzieć się – a raczej uświadomić sobie – kilka rzeczy na własny temat. Jednak nie we wszystkich punktach zgadzam się z autorem. Wydaje mi się, że czasami twórca zastosował trochę stereotypowe, populistyczne myślenie – wiadomo, jakoś musi przyciągnąć czytelników. Lecz ogólnie na plus.

 • Tsssatsiki

  Jestem na początku kariery zawodowej i powiem szczerze, ze jakos nigdy nie miałem konkretnego pomysłu na siebie. Podczas studiow wiadomo – pracowałem tu i tam dorywczo, lecz z żadna z tych branz nie wiązałem przyszłości. Poźniej błąkałem się od stażu do stażu – oczywiście wszystkie były bezpłatne. I musze powiedziec, że ksiązka uświadomila mi jedną, ważną rzecz – trzeba się cenić, startowac wyżej, szukać wyzwań.

 • Lubimy tę książkę:)

  Książka ebook dla tych, którzy zaczynają ścieżkę kariery bądź zamierzają zostawić nieatrakcyjną pracę. Małżeństwo psychologów i trenerów biznesu, Paul i Barbara Tieger, proponują w książce pdf „Rób to, do czego jesteś stworzony” nowatorskie podejście do kierowania swoją ścieżką zawodową. Opierając się na typach osobowości, wyznaczają oni dla czytelnika konkretny plan kariery. Za pomocą ćwiczeń, przykładów i strategii każdy może odkryć własny profil charakterologiczny, który bezsprzecznie ułatwi znalezienie odpowiedniej dla czytelnika pracy. Korzystaj więc z wielu możliwości znalezienia odpowiedniej dla Ciebie pracy. Nie zrażaj się, że nie pasujesz do stanowiska albo, że szukanie pracy jest męką. Po prostu poznaj własny profil osobowościowy i odkryj pracę, która stanie się dla Ciebie pasją.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!