Czytaj więcej:
Remedium 111 okładka

Średnia Ocena:Remedium 111

Gdy ginie amerykański generał a siatki szpiegowskie na całym świecie podejmują szereg niezrozumiałych działań, w sztabach agentów wywiadu zaczyna wrzeć. Polscy oficerowie przyjmują zadanie, które może się okazać ostatnim krokiem w potyczce z międzynarodowym terroryzmem. Nowoczesne techniki walki, broń i porozumienie szpiegów z wrogich sobie państw prowadzi do odkrycia jednej z tajemnic, która od lat jest pilnie strzeżona w zapomnianym zamku na Pomorzu. Jeśli zlokalizowana tam broń zostanie odkryta, światem może potrząsnąć następna wojna. Polski reporter i przebojowa hiszpańska agentka podejmują wyścig z czasem i usiłują odnaleźć zagadkową broń o kryptonimie 111. Jeżeli nie zdążą przed asami międzynarodowego wywiadu, świat może zamienić się w piekło. Gdy wydaje się, że gorzej już być nie może, akcja nabiera rozpędu. Od dawna nie było w polskiej literaturze sensacyjnej takiej książki. Ta historia jest jak jazda corvettą, w której ktoś uszkodził hamulce. Trzeba bardzo uważać, ponieważ wczorajsi przyjaciele mogą się stać śmiertelnymi wrogami. A stawką w tej wojnie jest cały świat.

Szczegóły
Tytuł Remedium 111
Autor: Boszko-Rudnicki Marek
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2018

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Remedium 111 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Remedium 111 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Remedium 111 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • www.arabiasaudyjska-ksa.blogspot.com

    Zastanawialiście się kiedyś z jakich fragmentów powinna składać się niezła książka ebook sensacyjna? Na pewno musi być bohater pozytywny i jego wielki, obowiązkowo niesamowicie groźny, przeciwnik. Do tego niezbędna jest zbrodnia, może być morderstwo albo kradzież czegoś bardzo cennego lub/i szalenie niebezpiecznego. A może jeszcze terroryści? Najlepiej arabscy, ponieważ są teraz na topie. Lub supertajne bractwo albo agencja rządowa? Lub jedno i drugie naraz? A jakby jeszcze dorzucić „zwyczajnych” szpiegów, lecz za to z paru państw? Albo jakąś ultra tajną technologię, najlepiej pozaziemskiego pochodzenia? I na dokładkę jeszcze wywiad SS ? No i oczywiście cudowna i zagadkowa kobieta. I to wszystko umieścić w jednej powieści? Lecz jeśli powiedzielibyście, że co za wiele to niezdrowo, że takie przeładowanie będzie niestrawne albo groteskowe, to bardzo byście się pomylili. Niewiarygodny kunszt pisarski Marka Boszko-Rudnickiego nie tylko pomieścił wszystkie powyższe elementy, lecz i zmultiplikował pozytywnych bohaterów o równorzędnym dla opowiadanej historii znaczeniu. I co ciekawe, jest to tak skonstruowane,że nawet przez moment nie poczujecie,że czegoś jest za dużo. Idealnie wymyślona i przedstawiona fabuła, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. W liczącej sobie nad 650 stron książce pdf nie znajdziecie nawet jednej dłużyzny, a osławione „opisy przyrody” będące nierzadko zapchajdziurą w różnorakich powieściach i owszem są – jest to opis zimowego lasu na Pomorzu... w którym komandosi z paru krajów ścigają terrorystów. Zdecydowanie godna polecenia pozycja. W dodatku zakończenie spisane tak, że jak twórca znajdzie czas i wenę jest szansa na następny tom. Czego sobie i Państwu życzę

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!