Czytaj więcej:
Angielski z ćwiczeniami. A road for distant hearts. A1/B2 okładka

Średnia Ocena:Angielski z ćwiczeniami. A road for distant hearts. A1/B2

Dwie piętnastoletnie kuzynki, Alice i Chloe, wyruszają na wędrówkę do Santiago de Compostela. Mają tam spotkać dawnego kolegę, Jacka, do którego obie czują coś więcej niż tylko sympatię..Podróż do hiszpańskiej Galicji pełnej cudownych krajobrazów, zagadkowych legend i zachwycającej architektury będzie okazją do poznania świeżych ludzi, pokonania swoich słabości, a także do narodzin dużego uczucia. Powieść dla młodzieży "A road for distant hearts" to niezwykła metoda nauki angielskiego łącząca lekturę wciągającej historii a także rozwiązywanie pomocniczych ćwiczeń. Podczas czytania opowieści w naturalny sposób przyswoisz współczesne angielskie słownictwo, konstrukcje leksykalno-gramatyczne a także utrwalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć! Powieść dla młodzieży:   wciągnij się w opowiadanie o dwóch nastoletnich kuzynkach i ich sercowych perypetiach sprawdzaj znaczenie słów, nie odrywając się od książki, dzięki tłumaczeniom na marginesach poznaj Real English i współczesne angielskie słownictwo na poziomie ponadpodstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1) ćwicz umiejętność czytania ze zrozumieniem rozwiąż 70 urozmaiconych ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych utrwal zasady gramatyczne dzięki przydatnym wskazówkom   Na końcu książki odnajdziesz klucz odpowiedzi i przydatny słowniczek angielsko-polski. Powieść przeznaczona jest dla młodzieży w wieku 13-17 lat.

Szczegóły
Tytuł Angielski z ćwiczeniami. A road for distant hearts. A1/B2
Autor: Wallace C.S.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Angielski z ćwiczeniami. A road for distant hearts. A1/B2 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Angielski z ćwiczeniami. A road for distant hearts. A1/B2 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Angielski z ćwiczeniami. A road for distant hearts. A1/B2 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Generalnie zalecam wydawnictwo Edgard - przemyślane ciekawe i innowacyjne metody na naukę języków i nie tylko. "Przyjaźnię się" z ich produktami od lat!

  • Anonim

    Bardzo fajna ksiazka do nauki angielskiego. Zalecam ksiazka razem z ćwiczeniami.

  • Zakładka

    Z taką książką nie miałam jeszcze styczności! Jednocześnie prócz ciekawej historii mamy tu skarbnicę wiedzy na temat mowa angielskiego. Nauka jest prosta i szybka, a przecież mówi się że najwięcej zapamiętujemy poprzez zabawę. I to nie tyczy się jedynie dzieci! Lecz przejdźmy do szczegółów.Na początku musimy przeczytać dwa krótkie rozdziały, by następnie wykonać dostosowane do nich zadania. W tekście pogrubione zostały trudniejsze słowa, które przetłumaczono na marginesie. Wyszczególniono również zdania związane z zagadnieniami gramatycznymi, które poznajemy wraz ze słownictwem.Tym, co bardzo mi się podobało, był fakt, iż w kolejnych rozdziałach powtarzały się słowa poznane wcześniej. Dzięki temu wiele łatwiej było przyswoić sobie wiedzę. Co do gramatyki, to też objaśniono ją dość przystępnie i sprawnie. Dołączone ćwiczenia, nie tylko sprawdzały wiedzę z z zakresu słówek czy czasów, lecz pozwalały zorientować się, w jakim stopniu zrozumiałam dany tekst.Dodatkowo historia, dzięki której przebiegała nauka, okazała się ciekawa. Oczywiście nie była ona skomplikowana, jak typowe młodzieżówki, jakie czytamy, lecz myślę, iż to wszystko ze względu na barierę językową.Książka dostosowana jest do poziomu A2-B1. Wydawałoby się, że skoro jestem w maturalnej klasie, to nic z tej publikacji nie będzie dla mnie nowością. I faktycznie, tak było z gramatyką, ale w ten sposób poznałam dużo przydatnych słów. W sam raz na maturę!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!