Czytaj więcej:
Przygoda z owcą okładka

Średnia Ocena:Przygoda z owcą

Główny bohater, zwykły mieszkaniec zwykłego współczesnego miasta, żyje sobie spokojnie swoim zwykłym życiem. Jednak pewnego dnia przyjaciel przysyła mu zagadkową fotografię, przedstawiającą owce na pastwisku. Jedna z owiec ma na grzbiecie gwiazdę. Od tego momentu życie bohatera przestaje być zwyczajne... Na scenie zdarzeń zjawia się Boss - szef potężnej organizacji kontrolującej media i reklamę. Rozkazuje bohaterowi odnaleźć owcę z gwiazdą na grzbiecie. Zaczyna się opowiadanie kryminalna obfitująca w różnorakie niesamowite wątki. Bohater w towarzystwie własnej przyjaciółki wyposażonej w wyjątkowo zmysłowe uszy, posiadające właściwości paranormalne, przemierza Japonię, spotyka tajemniczego Sheep Mana - owcę, która mówi i pod wieloma innymi względami przypomina człowieka; przeżywa przygody niczym z filmów Kubricka lub Lyncha. Książka ebook stylem przypomina powieści detektywistyczne. Nie jest jednak typową przedstawicielką tego gatunku: bohater nie jest mężnym policjantem, tylko zwykłym człowiekiem, przypadkiem wplątanym w wydarzenia, które miejscami kojarzą się raczej z południowoamerykańskim realizmem magicznym niż z mało prawdopodobną, lecz jednak realistyczną formułą kryminału.

Szczegóły
Tytuł Przygoda z owcą
Autor: Murakami Haruki
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Przygoda z owcą pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Przygoda z owcą Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Przygoda z owcą PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Karola

  To moja pierwsza książka ebook tego autora w której się absolutnie zakochałam i pewnie przeczytam ją nie raz. Opowiadanie o wyjątkowo zwykłych ludziach albo normalnie niezwykłych, ponieważ w tej książce pdf jest to płynne. Rzeczy które nie mają prawa bytu w naszym świecie tam są czymś naturalnym i do końca nie wiesz o co tak naprawdę chodzi. A sam finał jest zaskakujący.

 • Ewa Pałasz

  treść fabuły w pełni wyczerpuje tytuł samej książki. lecz nie odbierajcie tego jako obelgi. nie nie. przeciętny pan z przeciętnym życiem zajmuje się grafiką i reklamą. wraz z przyjacielem prowadzi małą agencję, która raczkowała jako biuro tłumaczeń. kroczek po kroczku idzie mu coraz lepiej. poznaje dziewczynę z magicznymi uszami, które nie dość, że uwodzą mężczyzn, to jeszcze podpowiadają różnorakie rzeczy! bohaterka wykorzystuje je jednak głównie do tego pierwszego. i co typowe dla autora- sex, nawet podany w tej nie do końca moralnej formie trafia jakoś w rejony naszego zrozumienia. któregoś dnia czarodziejskie uszy podpowiadają tematykę nieodbytej jeszcze telefonicznej rozmowy. owa rozmowa tyczy się owcy, lecz nie takiej klasycznie białej z lokami i przeżuwającą mordką. ta owca pewnie również kręci pyszczkiem przy jedzeniu, lecz na grzbiecie ma bordowe znamię w kształcie gwiazdy. i można by pomyśleć, że nietypowe uszy i nietypowa owca, to już wyższy poziom abstrakcji. jednak jeżeli pana murakamiego czyta się z pasją, wiadomo, że to jedynie niezły start. jak musli na śniadanie.bohater wraz z kobietą wyrusza w świat w poszukiwaniu owego zwierzęta i tak rozpoczyna się przygoda. a co losy się dalej i jak to po drodze wygląda.. no cóż drogi czytelniku, to już twoja przygoda.troszkę z siebie zakpiłam, gdyż książkę zakupiłam w czasie gwiazdki i przez cały ten czas myślałam, że okładka przedstawia coś innego. teraz również czasem to widzę, lecz już wiem, że to nieprawda. że to uszko takie czerwone.wydanie jest urocze i w moim przypadku kieszonkowe. urocze, malutkie, kolorowe i pełne życia. wszystkie książki pana murakamiego są wydawane na tej samej zasadzie. żywe kolory i układ nazwiska pozostają, zmieniają się rysunki, kolory. i cytaty. co również moim zdaniem jest ciekawym zabiegiem, ponieważ daje nam mały smaczek na samym już początku."Sytuacja będzie taka sama. I dla mnie, i dla ciebie są tylko dwa rozwiązania. Lub odnajdziesz owcę, lub nie. Nie ma nic pośredniego."dla mnie książka ebook jest metaforą miłości. i nie chodzi mi tutaj o wyruszających w świat bohaterów, a o samą owcę. owca jest miłością. doskonałym człowiekiem, w którego wierzymy, bądź nie. którego szukamy, bądź nie. na którego czekamy, bądź nie. którego już znamy, bądź nie.surrealistyczna opowiadanie wypełniona brokatowym proszkiem. książkowy odpowiednik tego, co według mnie jest najistotniejsze w życiu.

 • Agata Nowak

  Nie ukrywam, że Murkami jest moim ulubionym pisarzem współczesnym. Każdą książkę czyta mi się coraz lepiej, odnajduje charakterystycznej fragmenty stylu jego pisania. Tutaj rownież mnie nie zawiódł. Dodatkową zaletą jest ciągłe napięcie, które ta powieśc oferuje. Zalecam przeczytac jeszcze przed ,,Przygodą z owcą" ,,Flipper roku 1973" a także ,,Słuchaj pieśni wiatru", bo są one początkiem trylogii Szczura :)

 • Filippa

  Przed lekturą byłam zaintrygowana. Wszystkim w tej książce, łącznie z tytułem. Mam wrażenie, że taki właśnie jest Murakami. To pisarz niesamowity w stylu pisania, to zdążyłam zauważyć, ponieważ to pierwsza przeczytana przeze mnie książka ebook tego autora. Jestem jednak oczarowana Murakamim, jego zdolnością przekazywania uniwersalnych wartości za pomocą słów zawartych w książce..

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!