Czytaj więcej:
Przeznaczenie znajdzie drogę okładka

Średnia Ocena:Przeznaczenie znajdzie drogę

"Przeznaczenie znajdzie drogę" to dalszy ciąg przygód bohaterów słynnych już z dwóch poprzednich części cyklu: "Nieczynnego do odwołania" i "Hiszpańskiego kota". Wojtek i Aga stale próbują rozwiązać tajemnicę starego dziennika i kontynuują swą hiszpańską przygodę, a niespodziewane wydarzenia sprawiają, że ich poukładane życie staje na głowie. Czy uda im się odnaleźć wspólne szczęście? A może ich związek nie przetrwa kolejnej próby, którą będą musieli przejść? Przekonacie się o tym, sięgając po ostatnią element trylogii o perypetiach młodego lekarza weterynarii Wojtka, jego kobiety Agnieszki, brata Mikołaja i ich przyjaciół.

Szczegóły
Tytuł Przeznaczenie znajdzie drogę
Autor: Chodorek Piotr, Chodorek Iwona, Trojanowska Anula
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Szara Godzina
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Przeznaczenie znajdzie drogę pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Przeznaczenie znajdzie drogę Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Przeznaczenie znajdzie drogę PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Fleationa

    To już ostatnia cześć trylogii. Z jednej strony cieszy mnie to - ponieważ doczekałam się finału :-) Z drugiej strony - szkoda, ponieważ wszystkie trzy pozycje bardzo mi się podobały i zapewniły mi kilka chwil prawdziwego, letniego relaksu :-) Jeśli ktoś jeszcze nie czytał żadnej części, zalecam całą trylogię na urlop!

  • Joanna Szarańska

    Kto raz odwiedził Pogodną i zasmakował w przygodach miejscowego weterynarza, tego z pewnością nie trzeba do kontynuacji lektury namawiać. Autorzy powieści Nieczynne do odwołania a także Hiszpańskiego kota wykreowali własną historię w ten sposób, by nie zdradzić przed czytelnikiem zbyt dużo w poszczególnych częściach. Dwa pierwsze tomy intrygowały, pobudzały ciekawość, lecz pozostawiały w rezerwie intrygujące sekrety i wątki. Trzeci tom stanowi kulminację całej trylogii, nie tylko pod wobec wyjaśnionych zagadek, lecz też drogi życiowej, którą po dłuższym okresie odnajdują bohaterowie...Przy okazji lektury powieści Przeznaczenie znajdzie drogę pojawiło się u mnie spostrzeżenie, że tak naprawdę każdy tom trylogii autorstwa małżeństwa Chodorków i Anuli Trojanowskiej jest inny. Pierwszy obfitował w wydarzenia z codziennego życia Wojtka, zarówno prywatnego jak i zawodowego. Drugi został zdominowany przez hiszpańskie nastroje, bo duża element akcji opierała się na poszukiwaniach prowadzonych przez bohaterów w tym pięknym kraju. Trzecia element nawiązuje do tajemniczego manuskryptu, objaśnia dużo zagadek, lecz przede wszystkim opowiada o rozterkach bohaterów i poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi. Tego tytułowego przeznaczenia, można powiedzieć. Wszystkie trzy części łączy wyjątkowy klimat, lekkie pióro i liczne nawiązania do pracy, jaką na co dzień wykonują doktorzy weterynarii. Sprawnie wplecione w fabułę anegdoty z pewnością stanowią element zawodowego dorobku autorów. To sprawia, że obojętnie obok tej książki nie przejdą fani zwierząt. W moim osobistym odczuciu Przeznaczenie znajdzie drogę jest najlepszą i najciekawszą częścią trylogii, pochłonęłam je bardzo szybko, nie mogąc doczekać się rozwiązania życiowych zawirowań bohaterów. Pozostał smutek, że to już koniec tej historii...(A może autorzy nas zaskoczą?)

  • Anna Sakowicz

    Ciepła książka, doskonała na wakacje, szczególnie zalecana fanom zwierząt. Jednym z bohaterów jest lekarz weterynarii, którego czytelnik obserwuje podczas pracy.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!