Czytaj więcej:
Potomek okładka

Średnia Ocena:Potomek

James Falcon to szanowany kapitan kontrwywiadu armii USA.Podczas II wojny światowej zasłynął wrodzonymi zdolnościami do zwalczania wampirów, wykorzystywanych do bitew przez nazistowskie Niemcy. Wielu starć z nimi omal nie przypłacił życiem. Powrócił jednak do domu jako zwycięzca... Trzynaście lat potem w Londynie znów staje do potyczki z zastępami wampirów. Z najpotężniejszym z nich, Rumunem Dorinem Ducą, ma do załatwienia prywatne porachunki. Ale potyczka z wściekłymi, krwiożerczymi stworami to nie jedyne zadanie Falcona. Musi także rozwiązać mroczną zagadkę swojej przeszłości...

Szczegóły
Tytuł Potomek
Autor: Masterton Graham
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Replika
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Potomek pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Potomek Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Potomek PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Monika Bursztyńska

    Idealna książka.Polecam wszystkim wielbicielom Mastertona i tym którzy wybierają się do Rumunii...

  • Przy kawie z ksiazka

    Tym razem Masterton postawił na tematykę dotyczącą wampirów. Tak jak do innych ebooków związanych z tym tematem tak i do tej podchodziłem z wielkim przymrużeniem oka. Jednak jak się okazało, zostałem mile zaskoczony. Otóż Masterton przedstawił świat wampirów w zupełnie innym świetle. W jego książce pdf pochodzące z Rumunii strzygi nijak mają się do obowiązujących trendów. Całkiem odszedł od mody i poszedł własną swoją drogą. Czy był to niezły wybór?Akcja zaczyna się w roku 1944, w Antwerpii. Znajdowani są tam wówczas dosłownie porozrywani członkowie belgijskiego ruchu oporu. Miasto zostało nie dawno wyzwolone i amerykańska armia nie jest w stanie zapanować ponad tymi niewyjaśnionymi mordami. Do wojska zostaje wcielony przeciętny amerykański młody człowiek, James Falcon. Jest on specjalistą od zwalczania strzyg. Zostaje on wcielony jako kapitan kontrwywiadu, który wraz z kapralem Little i jego psem tropiącym Frankiem stawiają kres strzygom. Ucieka im jednak najgroźniejszy i martwy nosferatu... Dorin Duca.W roku 1957 James żyje spokojnie, kiedy do jego drzwi pukają agenci M16. Jego pomoc niezbędna jest tym razem w Londynie, gdzie doszło do mnóstwa ofiar, a mordy przypominają te z Antwerpii.Całą historię opowiada James pięćdziesiąt lat po zdarzeniach w Antwerpii. Opowiadanie ta nasycona jest dość krwawymi szczegółami. Książkę czyta się dynamicznie dzięki lekkiemu językowi autora. Akcja nabiera tempa już od pierwszych stron, Masterton w swoim mistrzowskim stylu wykreował strzygi, za co wielki plus, że odbiegł od tradycji i pokazał coś nowego. Zakończenie także zaskakuje, w najmniejszym stopniu nie spodziewałem się akurat takiego. W nieźle napisanej książce pdf o to właśnie chodzi.Główny bohater to połączenie księdza i żołnierza, który jest pełen energii, jest sentymentalny a jednocześnie potrafi zadawać krwawe tortury. Ta wykreowana przez Mastertona postać wzbudza emocje, jak człowiek z krwi i kości. Na samym początku obawiałem się powtórki z rozrywki jak w dziesiątkach innych ebooków o wampirach, jednak ta mnie mile zaskoczyła. Mogę ją polecić wielbicielom horroru, wampirów i samego autora. Warto przeczytać, żeby się samemu przekonać.

  • ManTruck

    Masterton jest zdecydowanie moim ulubionym pisarzem horrorów, dlatego po jego książki sięgam bez zastanowienia. "Potomek" to następna idealna powieść, w której twórca serwuje nam porządną dawkę emocji. Jak zwykle mroczny klimat i wszechogarniające uczucie lęku nie pozwalają zamknąć oczu po lekturze...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!