Czytaj więcej:
Ponura drużyna. Tom 2. Miecz północy okładka

Średnia Ocena:Ponura drużyna. Tom 2. Miecz północy

Gdzieś na północy Brodar Kayne i Jerek kontynuują swą wyprawę do Wysokich Kłów. Okazuje się, że zostają wciągnięci w brutalną wojnę pomiędzy demonami a Szamanem. Davarus Cole wie, że potyczki z Władcami Magii i wyzwolenie przez wojska Białej Pani nie przyniosły upragnionej wolności, a jej bezwzględne rządy sprawiają, iż każda osoba uznana za niebezpieczeństwo zostaje zamknięta w więzieniu. Eremul – poza zmianami w życiu osobistym – chce także dokonać zmiany w sposobie myślenia Białej Pani. Jeśli nie uwierzy ona w istnienie nieśmiertelnych Zmierzchłych, wszyscy mogą się znaleźć w olbrzymim niebezpieczeństwie.

Szczegóły
Tytuł Ponura drużyna. Tom 2. Miecz północy
Autor: Scull Luke
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Uroboros
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ponura drużyna. Tom 2. Miecz północy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ponura drużyna. Tom 2. Miecz północy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ponura drużyna. Tom 2. Miecz północy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • mysz821130

    Jeśli chodzi o akcję i historię Brodara to jestem poruszona i zachwycona. Niestety Cole mimo przemiany dalej mnie irytuje.MEGA ZARZUT to tłumaczenie. Czasem miałam wrażenie,że zajęła się tym nastolatka używająca translatora internetowego - nie te słowa nie w tym kontekście.Czekam na 3 i mam nadzieję,że już ostatnią część,bo przeciąganie powieści ze względu na Colea będzie bezcelowe. I błagam - nie takie tłumaczenie!

  • Shadowthrone

    Niestety przemiana tłumacza spowodowała, ze drugiego tomu Sculla nie da się czytać bez bólu zębów. Ilość błednie przetłumaczonych zdań, zwrotów z dodatkiem zwykłych bzdur i niekonsekwencji jest taka, że uniemożliwia zrozumienie niektórych elementów tekstu. Nie wiem jak funkcjonuje W. Uroboros, lecz żadem profesjonalista nie wypuściła do sprzedaży takiego koszmarka. Niektóre postaci mają zamieniona płeć, beznogi mag PODCHODZI do biurka, atakujący barbarzyńscy nie uderzają bohatera tylko "kołyszą się" (sic!), bohater przedłużą sobie palec zamiast go wyciągnąć, tłumaczce myli się wykończyć kogoś i zakończyć coś, ocalały dzikus przekształca się w pozostałości dzikiego i tak cąły czas. uroboros powinien płacić odszkodowanie autorowi za kompromitowanie go. Sama fabuła znika pod warstwą bzdur beznadziejnej tłumaczki. Twórca (juz bez pomocy tłumaczki) przesadził trochę z ilością przekleństw, odchodów i wymiocin lejących się z każdego rozdziału. Sama fabuła stanowi bezpośrednia kontynuację poprzedniej książki i nie proponuje zbyt wiele. Byłoby toi przyjemne czytadło, tak jak pierwszy tom, lecz wydawnictwo zepsuło co tylko się da.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!