Czytaj więcej:
Północ w Everwood okładka

Średnia Ocena:Północ w Everwood

Kiedy magia wkroczy w jej życie, na zawsze już pozostaniesz w jej migotliwym uścisku. Hoffmannowski "Dziadek do orzechów” w odsłony dla dorosłych. Opowiadanie pełna baśniowych czarów, niesamowitości i grozy – kusząca i niepokojąca.Nottingham, rok 1906.Marietta Stelle marzy o karierze baletnicy. Jednak w miarę zbliżania się świąt Bożego Narodzenia z coraz większym smutkiem myśli o tym, że będzie musiała porzucić własną pasję – rodzina życzy sobie, by w dzień Nowego Roku wyszła za mąż i zajęła należne sobie miejsce w społeczeństwie. Kiedy sąsiednią kamienicę kupuje zagadkowy wytwórca zabawek dr Drosselmeier, Marietta nie przeczuwa jeszcze, że wkrótce w jej życie wkroczy magia. Gdy jednak Drosselmeier konstruuje misterną scenografię teatralną do jej ostatniego występu baletowego, młoda tancerka odkrywa, że scena nieustanna się miejscem zaczarowanym. A gdy zegar wybija północ, cudownie udekorowana sala balowa w jej rodzinnym domu znika, a ona stoi w lodowatej ciszy pośrodku cukrowego pałacu, w lesie pełnym ośnieżonych jodeł… Jaki mroczny czar ktoś tutaj roztoczył? Co to za tajemnica? Marietta musi znaleźć sposób na powrót do domu, zanim na zawsze zostanie uwięziona w zwodniczym uścisku Everwood. W ciemności nocy czai się magia. Nigdy nie zapomnisz tego, co spotka cię po północy w Everwood."Migotliwa powódź słodkich jak cukier zaklęć, olśniewający mowa i czarowna fabuła. Strzeżcie się wejścia do tego wspaniałego świata; Everwood zachwyci was i uwiedzie, a potem… skradnie wam duszę." Stephanie Garber, autorka bestsellerowej powieści „Caraval”"Magiczna i pobudzająca wyobraźnię, doskonała zimowa bajka dla dorosłych." Sarah Morgan, autorka bestsellera "One More for Christmas”"Pyszna jak śliwka w cukrze. Każde słowo jest tu klejnotem. Ulegniesz jej urokowi od pierwszej do ostatniej strony. Czarująca! Doskonały bożonarodzeniowy przysmak." Veronica Henry, bestsellerowa autorka książki "The Beach Hut at Christmas”"Niezwykle wyszukana i urzekająca powieść. " Heidi Swain, autorka bestsellera "The Winter Garden”"Przepysznie mroczna i niebezpiecznie czarująca." Sophie Anderson, autorka "Baśni śnieżnego lasu”"Uwielbiam tę współczesną wersję "Dziadka do orzechów” dla dorosłych. Liryczna zimowa baśń, pełna śniegu, magii i fantazji. Prześlicznie napisana – każda strona tej książki to czysta rozkosz. " Alex Bell, autorka książki "Klub odkrywców. Niedźwiedź polarny”"W czasach niepewności "Północ w Everwood” zaprasza nas do szalonego tańca w krainie słodkich zaklęć. Idealna opowieść fantasy, idealny popis fantazji autorki!  " Nydia Hetherington, autorka powieści "A Girl Made of Air”"Olśniewająca, pełna magicznego blasku powieść. Czytałam ją do późnej nocy, z olbrzymią rozkoszą." Beth Cartwright, autorka książki "Feathertide”"Rozkosznie mroczna odsłona "Dziadka do orzechów”. " Jennifer Saint, autorka książki "Ariadne” "Arcydzieło wyobraźni!" Cari Thomas, autorka "Threadneedle” Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Północ w Everwood
Autor: Kuzniar M.A.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Północ w Everwood pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Północ w Everwood Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Północ w Everwood PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!