Czytaj więcej:
Piąta fala. Bezkresne morze okładka

Średnia Ocena:Piąta fala. Bezkresne morze

Porywająca kontynuacja "Piątej fali"! Ci, którym udało się przeżyć kolejne fale inwazji Obcych, zrozumieli, że by przeżyć w nowej rzeczywistości, nikomu nie można ufać. Konflikt dwóch cywilizacji wkracza na zupełnie inny poziom. Ocaleć może tylko jedna ze stron. Dlaczego bezcieleśni Obcy chcą wymazać z powierzchni Ziemi ostatnie ślady ludzkiej cywilizacji? Jak Cassie i jej przyjaciele zamierzają przetrwać okrutną zimę i czy uda im się znaleźć sposób na pozbycie się najeźdźców? Jeden z najlepszych cykli science fiction ostatnich lat to pasjonująca opowiadanie o sile ludzkiego uporu i odwadze mimo wszystko.

Szczegóły
Tytuł Piąta fala. Bezkresne morze
Autor: Yancey Rick
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Otwarte
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Piąta fala. Bezkresne morze pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Piąta fala. Bezkresne morze Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Piąta fala. Bezkresne morze PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Druga element równie wciągająca jak pierwsza. Szkoda że ostatnia element jest niedostępna.

 • Mariusz Jurczyk

  Dynamiczna dostawa, książka ebook super. Koniecznie trzeba przeczytać wszystkie trzy części.

 • Anonim

  Pierwsza element bardzo mi się podobała, natomiast ta mnie trochę zawiodła. Ta książka ebook jest po prostu nudna. Stale zastanawiam się czy kupić ostatnią część, ponieważ chcę poznać zakończenie lecz boję się, że to będą pieniądze wyrzucone w błoto :/

 • Aleksandra Niemczyk

  Książka ebook trzyma w napięciu, zresztą jak wszystkie cześci tej trylogii. Zalecam dla osób które lubią zwroty akcji!

 • Inga

  Pierwsza element serii była najlepsza. Każda następna nieco gorsza. Lecz to subiektywna ocena. Oceńcie sami :-)

 • Anna Kozioł

  Super...godna kontynuacja pierwszej części... zalecam

 • Adam Kaczmarski

  Rick Yancey opowiada o wydarzeniach bardzo szczegółowo. Mkxe akcja nie trwa długo przez całą książkę, ale rozbudowane dialog trzymały czytelnika przy kartkach. Zalecam jak najbardziej "Bezkresne Morze" nie ma długich, nudnych opisów.

 • mericust

  W tym przypadku to bardzo interesująca kontynuacja, trzyma poziom znakomitego pierwszego tomu. Opowieść Bezkresne morze jest ciekawa i trzymająca w napięciu aż do samego końca, naprawdę jestem pod wrażeniem tego jak Rick Yancey wykreował całą fabułę, wykazując się nie lada wyobraźnią i kunsztem. Przede mną jeszcze tom zamykający tą trylogię, mam nadzieję że równie wyrazisty i wciągający jak dwa pierwsze. Zalecam lubiącym nietuzinkową, z interesującymi rozwiązaniami fantastykę, Rick Yancey jest ciekawym przedstawicielem tego gatunku. Spodziewałem się dużo dobrego i tutaj na szczęście to dostałem.

 • Anna Kowalewska

  Bezkresne morze to na pewno następna idealna książka ebook tego autora. Czytelnik już na samym początku zostaje zarzucony olbrzymią ilością zdarzeń, które dzieją się bardzo szybko. Ani przez chwilę nie miałam poczucia nudy. W tej książce pdf ciągle coś się dzieje. Powiem szczerze, że najbardziej zachwyciły mnie w książce pdf opisy, które były bardzo rzeczywiste- autentyczne. Dzięki temu idealnie mogłam sobie wszystko wyobrazić. Ksiażkę ze względu na jej dynamikę czyta się bardzo szybko. Jest ona lekka i przyjamna. Idealnie sprawdzi się w ten wakacyjny czas.

 • anw12

  Książka ebook naprawdę naradę wciąga! Zalecam ją w 100%! Trzyma w napięciu ma wiele fragmentów zaskoczenia , nie można się od niej oderwać. Jest to książka ebook która odnalazła się na liście moich najlepszych. Książka ebook ta mnie mnie kilka razy wcisnęła w fotel, i dopiero po chwili doczytania sprawa przybiera pomyślny przebieg wydarzeń lecz można się zdenerwować ( pozytywnie w odniesieniu do książki ) . Bardzo zaskakująca postacią jest Evan i Ringer nie wiadoma co zamierzają zrobić , Zaskakująca jest dosłownie ostatnia kartka idealne zamyka całą książkę (nie czytajciej jej jak tylko kupicie książkę ponieważ nie będzie zapierać tchu w piersi ponieważ będziecie wiedzieć jak się "zakończy" historia z Evaem i Cassie ) a więc jak zakończenie całej książki jest przepiękne to książka ebook jest najlepsza. Cała książka ebook może być cudowna a zakończenie zepsuje wszytko w tym wypadku wszystko jest idealne i początek i środek i koniec. Z niecierpliwością czekam na kolejną część.

 • okowalewska

  Jedynym minusem jest to, że muszę czekac do września na ostatnią cześć trylogii :(Zwrot akcji jaki w tej części nastąpił jest, przynajmniej przeze mnie, nieprzewidziany w 100%!Pochłonęłam tą element w dwa dni. Warto :)

 • Monika Przybylska

  Czuję niedosyt.. stron. Romantyczne sci-fi. Bezkresne morze pochłania, a kolejne fale są marzeniem. Czekam na trzecią element trylogii. Zalecam

 • Kamila Mikołajczyk

  W "Bezkresnym morzu" na pewno nie można narzekać na brak akcji i zaskakujących momentów. Czytelnik już od pierwszych stron powieści, wpada w wir kolejno następujących po sobie zdarzeń. Autor, co chwilę zaskakuje nas świeżymi informacjami, powodując, że aż chce się przetrzeć oczy ze zdumienia. Nieustanne zmiany biegu wydarzeń i mocne sceny akcji są stanowczo wielkim plusem drugiej częście Ricka Yanceya. Dla mnie kolejną miłą niespodzianką była zmiana Ringer i Evana, jaka nastąpiła w moim odczuciu. W pierwszej części ta dwójka funkcjonowała mi na nerwy, lecz w drugiej wręcz przeciwnie! Wraz z zagłębieniem się w lekturę, moja sympatia do nich wzrastała! Także na chwilę obecną, lubię wszystkich głównych bohaterów powieści, co do wyjątku. Jednakże pomimo, że jestem oczarowana światem wykreowanym przez Ricka Yanceya i historią Cassie i jej przyjaciół, pierwsza element wywarła na mnie o dużo większe wrażenie, niż jej kontynuacja. Liczę na to, że trzeci tom okaże się lepszy i wywoła we mnie emocje, które czułam czytając "Piątą falę". Niemniej jednak, zalecam książkę zarówno tym czytelnikom, którzy zapoznali się już z historią pyskatej Cassie i walecznej Ringer, a także tym , którzy jeszcze wahają się, czy warto poświęcić czas na książkę Ricka Yanceya. Warto.

 • Oliwia1822

  Trzymająca w napięciu kontynuacja pierwszego tomu, nie mogłam się oderwać :)

 • michant09

  Druga element Piątej Fali! Jest naprawdę super, wciąga, porywa do przygody, opisywane wydarzenia są bardzo realistyczne, pobudza wyobraźnię. bohaterowie troszczą się o siebie mimo tego co losy się wokół nich, nie mogą mieć pewności komu ufać. pierwsza element wprowadzała do świata akcji, miłości, lecz gdy się skończyła, myślałam co będzie dalej. po zakupie i przeczytaniu drugiej części nie mogę się doczekać trzeciej części i oczywiście filmu. Cassie ma dużo siły i sprytu do walki. Niesamowite jak twórca ukazuje uczucia bohaterów. ukazana jest siła obietnicy jaką dane jest spełnić.

 • Weronika Król Łęgowska

  Po przeczytaniu pierwszej części trylogii "Piąta fala" ze zniecierpliwieniem czekałam na premierę drugiej. Dni mijały dynamicznie i ani się obejrzałam a już siedziałam w fotelu, pochłaniając kolejne strony idealnej powieści Ricka Yanceya. Nie zawsze jest tak, że kolejne części, są tak interesujące jak pierwsza, jednak tym razem twórca mnie nie zawiódł. Tak jak w pierwszej części ( którą bardzo polecam!) bohaterowie zmagają się z inwazją obcych. Nie ułatwia im tego mroźna zima, która panuje na świecie. Ukrywają się oni w starym budynku, ale zdają sobie sprawę że nie mogą tam długo zostać. Muszą stawić czoła przeciwnikom. Po zdarzeniach zakańczających pierwszą część, nastolatkowie są wykończeni i ranni, lecz wiedzą że nie mogą się poddać. Przechodzą oni ciężkie momenty, w których chcą to zrobić, jednak każdy z nich odnajduje powód aby przeżyć. W książce pdf bardzo wiele się dzieje. Twórca ani na chwile nie pozwala nam się znudzić. Gdy myślimy, że już wszystko jest jasne i zakończenie jest oczywiste, wydarzenia natychmiastowo przybierają inny obrót i już niczego nie jesteśmy pewni. Książka ebook na pewno zainteresuje osoby, które lubią czytać powieści science fiction, przy okazji poruszające codzienne tematy takie jak : miłość, przyjaźń, rodzina. Opowieść zrobiła na mnie duże wrażenie, gdyż bohaterowie reprezentują wielka odwagę a także silną wolę. Ich postawy są dla mnie przykładem i myślę, że w codziennym życiu będę się do nich stosować. Bardzo się cieszę, że ta książka ebook trafiła w moje ręce i mam nadzieję że finałowa element trylogia ukaże się szybko. Nie mogę się doczekać !

 • Look for unique

  Co mam powiedzieć? Ksiązki Ricka Yanceya wprowadzają powiew świeżości do literatury młodzieżowej. On jest tak dobrym pisarzem, który po prostu wie co pisze i potrafi to zrobić. Kreacje jego bohaterów są naprawdę oryginalne, a rozwój akcji nieprzewidywalny. Dlatego czekam teraz tylko na 3 część!

 • Jewelloat

  Następna element Piątej Fali, to idealna przyodówka, która swoim zasięgiem wkracza w zupełnie inne terytoria. Bezkresne Morze ma wszystko to, czego się spodziewałem - moc, pazur i fabułę, która wciąga od pierwszej do ostatniej strony. Opowieść dopracowana, zaskakująca i przemyślana. Dla mnie najlepsza.

 • fuzja

  Wśród wszystkich zachwytów na temat książki „Piąta fala” Ricka Yanceya, byłam raczej osamotniona w własnej opinii negującej naukowo-fantastyczny charakter publikacji. Nie czekałam, tak jak wielu czytelników, z wypiekami na policzkach na pojawienie się kontynuacji cyklu traktującego o najeździe kosmitów na Ziemię. Następny tom pod tytułem „Bezkresne morze” ukazał się na początku października 2014 roku i podzielił dotychczasowych czytelników. Wśród głównych zarzutów, które postulowała grupa rozczarowanych lekturą prym wiódł ten, twierdzący jakoby twórca przez zastosowanie zmian w fabule zniszczył wszystko, co dotychczas zbudował w cyklu „Piąta fala”. Ja oczywiście się z tym nie zgadzam. Drobna kosmetyka fabularna sprawiła, że opowieść nieustanna się wreszcie nieco ciekawsza.Po wydarzeniach, które rozegrały się w tomie poprzednim bohaterowie ukryli się w hotelu mieszczącym się bardzo blisko obozu, z którego przecież ledwo udało im się uciec. Podczas gdy Cassie chciała zaczekać na Evana, którego dalsze dzieje tak nam, jak i bohaterom nie są znane, reszta myślała raczej o tym, gdzie i w jaki sposób można znaleźć bezpieczne schronienie. Ringer wyrusza poza teren hotelu, by odnaleźć dobrą kryjówkę i w tym momencie grupa dzieli się na dwoje, a liczba niebezpieczeństw wcale nie maleje, można nawet odnieść wrażenie, że ulega zdublowaniu.Nadal nie uważam, aby „Piąta fala”, jako cykl mogła wnieść coś nowego lub chociażby wartościowego do gatunku science-fiction, jednak „Bezkresne morze” zyskało dużo po tym, jak twórca zdecydował się zrezygnować albo zmniejszyć wagę wątku paranormalnego romansu. Przerzucił również punkt widzenia na innych, świeżych bohaterów odsłonił przed czytelnikami przeszłość paru z nich, dzięki temu książka ebook z historii nieszczęśliwej i beznadziejnie zakochanej Cassie i Evana nieustanna się historią grupy ocalałych, a w pewien sposób wreszcie historią ludzkości.Autor mnoży tajemnice. Raz po raz odsłania kolejne fragmenty układanki i dodaje nowe, co z pewnością skłoni do sięgnięcia po ostatni tom cyklu, w którym (mam nadzieję) wszystko się wyjaśni. Kluczowe jest także to, że wreszcie dostajemy szansę na silniejsze zbliżenie do bohaterów, choć momentami odnosiłam wrażenie, że są oni do siebie nieco podobni. Nie zmienia to jednak faktu, że pod paroma względami „Bezkresne morze” bije na głowę „Piątą falę”, a biorąc pod uwagę pozostałą resztę na pewno jej nie ustępuje. Stale jednak pozostaje to jedynie książka ebook do poczytania, w okresie kiedy nie mamy pod ręką niczego ambitniejszego albo również bardziej dojrzałego.Zdaję sobie sprawę z tego, że pewnie młodsi czytelnicy odnajdą w tej lekturze większość tego co przemawia do współczesnych nastolatków, jednak próżno szukać w zawartych w niej dialogach, przemyśleniach czy również opisach, głębszych refleksji albo błyskotliwych myśli na temat kondycji współczesnego świata – a przecież książki z gatunku science-fiction dają tak ogromne możliwości...

 • Hejzel90

  Jeśli podobała Ci się poprzednia element to ta na pewno przypadnie Ci też do gustu. Twórca po raz następny nie zawiódł i stworzył świat, z którego trudno jest wrócić do rzeczywistości. Wsiąkłem w ten tytuł od pierwszych stron i trudno mi było odłożyć tę książkę przed poznaniem zakończenia. Moim zdaniem adekwatna ocena to 4/5.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!