Czytaj więcej:
Pewnego razu w Paryżu okładka

Średnia Ocena:Pewnego razu w Paryżu

Brianne i Pierce spotkali się w Paryżu. Ona była uczennicą w  szkole dla dziewcząt, on – dwa razy starszy od niej – niedawno utracił żonę. Brianne, wyraźnie oczarowana Pierce’em, poszukiwała jego towarzystwa. Jednak Pierce czuł, że nie powinien kontynuować znajomości z tak młodą dziewczyną. Lecz gdy dowiedział się, że ojczym chce wydać ją za mąż wbrew jej woli, uznał, że musi jej pomóc...

Szczegóły
Tytuł Pewnego razu w Paryżu
Autor: Palmer Diana
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Mira
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pewnego razu w Paryżu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pewnego razu w Paryżu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pewnego razu w Paryżu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • suchecka_2508

  Bardzo interesująca i wciągająca książka. Napewno spodoba się ona fance romansów z dość przewidywalnym zakończeniem.

 • Agata

  Pewnego razu w Paryżu nastoletnia Brianne Martin siedzi przed muzeum Luwr i rozmyśla o swóim życiu. Po śmierci ojca dziewczyny, jej matka wyszła znowu za mąż. Niestety, ojczym nie darzy Brianne sympatią i wysłał ją do szkoły w Paryżu. W pewnym momencie kobieta spostrzega w tłumie Pierce'a Huttona, mężczyznę, który jest wrogiem jej ojczyma. Kobieta wie, że niedawno utracił żonę. Zaczepia go, czym ratuje mu życie i zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Rok potem spotykają się ponownie. Tym razem kobieta ma obawy, że ojczym może oddać ją swojemu arabskiemu wspólnikowi za żonę. Pierce oferuje jej fikcyjne małżeństwo, żeby ocalić ją przed nieszczęściem. Niestety, w drodze powrotnej ze ślubu w Las Vegas, zostają porwani. Czy zdołają uciec i pokrzyżować plany ojczyma młodej pani Hutton? Czy niebezpieczeństwo zbliży ich do siebie?

 • Małgorzata Wukowicz

  wciągnęła mnie tak, że przeczytałam ją jednej nocy...

 • Aleksandra Nowak

  Książka ebook "Pewnego razu w Paryżu" ma niewątpliwie własną niezwykle piekną romantyczną otoczkę. Diana Palmer dokładnie oddała to co losy się pomiędzy dwojgiem bohaterów, całą tę paletę uczuć. Ta historia pochłania czytelnika błyskawicznie. Romans w bardzo wysmakowanym, wciągającym stylu.

 • isebrir

  Czasami nieźle jest sięgnąć po jakiś interesujący romans. Niezawodna jest tu na pewno Diana Palmer. Pewnego razu w Paryżu to miła, zgrabnie i we wciągający sposób napisana opowieść. Jedna z takich historii które po prostu nieźle się czyta, przenoszą nas w inny świat, inne miejsca. Czyli według mnie warto przeczytać.

 • nilanish

  Cudownie napisana opowieść, po raz następny Diana Palmer nie zawodzi. ""Pewnego razu w Paryżu"" to historia która mnie urzekła i zauroczyła swoim klimatem a także postaciami bohaterów. Sama fabuła też jest interesująco ujęta. Romans, choć w bardzo ślicznym wydaniu, na zimowe wieczory oferta idealna.

 • Marta mama Nikusia

  Nie wiem co mogłabym Wam napisać na temat kreacji głównych bohaterów. Dla mnie były one trochę przerysowane. Nie wiem, może trochę przesadzam. Może po prostu taka tematyka nie przemawia do mnie i nie powinnam sięgać więcej po żadne romansidła, lecz takie jest moje zdanie. Oczywiście skłamałabym, gdybym powiedziała, że cała książka ebook jest zła. Absolutnie nie! Fabuła jest bardzo ciekawa, bardzo dużo się tam dzieje. Watek kryminalny wciąga czytelnika i podczas czytania nie możemy się doczekać co będzie dalej. A sceny intymne są opisywane cudownie i ze smakiem. Tą opowieść przeczytałam w ciągu jednego dnia - to także o czymś świadczy, ponieważ gdyby było tak całkiem źle pewnie męczyłabym ją z tydzień. Dlatego jeśli lubicie takie typowe naiwne romanse,chwytajcie za tą książkę i po prostu ją przeczytajcie. Nie ma nic lepszego od przekonania się na swojej skórze o tym, czy dana książka ebook jest fajna czy również nie :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!