Czytaj więcej:
Pandki, które obiecały okładka

Średnia Ocena:Pandki, które obiecały

Wysoko na zamglonym zboczu góry dwie pandki rude żyją szczęśliwie ze własną mamą. Obiecały jej, że nie będą same oddalać się od domu. Jednej pandce starczy przytulne gniazdo na drzewie, lecz jej siostrzyczka jest wszystkiego bardzo ciekawa. Marzy, by zwiedzać świat. Pewnego dnia, nie mówiąc nic mamie, schodzi z góry i rusza na poszukiwanie przygody. Druga pandka musi dokonać wyboru: dotrzymać obietnicy danej mamie czy podążyć za siostrą, by ją chronić i przyjść z pomocą, jeśli wpadnie w tarapaty. „Pandki, które obiecały” to następny picturebook autorstwa Jima Fielda i Rachel Bright (autorów m. in. bestsellerowych „Mysz, która chciała być lwem”, „Koala, który się trzymał”, „Wiewiórki, które nie chciały się dzielić”). Obok mistrzowsko przetłumaczonej przez Basię Supeł rymowanej historii główną rolę odgrywają w nim ilustracje. Niezależnie od wieku ciężko oprzeć się wesołej szacie graficznej a także pogodnej historii, która dodatkowo zostawia czytelnika z nienachalnym, a bardzo ważnym przesłaniem. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Pandki, które obiecały
Autor: Bright Rachel, Field Jim
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielona Sowa
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pandki, które obiecały pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pandki, które obiecały Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pandki, które obiecały PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Go_

  Tutaj nie ma co dodawać, wszystko zostało już spisane 🤩 Następny udany tom z serii, jestem pod wrażeniem dopracowania w każdym detalu, cudownych ilustracji, świetnego polskiego przekładu i oczywiście morału, w mojej ocenie doskonale zrozumiałego dla młodszych czytelników.

 • mixaiza

  Absolutnie wspaniała! Mamy wszystkie z tej serii, lecz ta doprowadziła mnie do niesamowitego wzruszenia. Dzieci też zachwycone.

 • anonymous

  Następna cudownie ilustrowana książka ebook z tej serii. Przyjemna treść z morałem. Uwielbiamy książki tego autora

 • Monika Kujawska

  Ta seria ebooków jest super. Cudowne malunki i tekst super rymowane.

 • anonymous

  Doskonała książka ebook ♥️ Syn ciagle prosi czytać

 • Monika

  Jak cała seria - super ♥️

 • Aneta

  Następna super element serii

 • Magdalena

  Dzieci uwielbiają

 • Nataliia

  Prześliczna 😍

 • readingwithflowers

  Rachel Bright, Jim Field "Pandki, które obiecały" Świat dzidziusia przesiąknięty jest ciekawością, chęcią odkrywania tego co nie słynne i nierzadko bywa tak, że przygoda wzywa, o czym przekonały się małe pandki mieszkające na zboczu góry - Ketu i Po. Obie rezolutne, lubiące zabawę, jednak to Ketu jest tą bardziej odwazną i ciekawą tego, co proponuje świat. Mimo obietnic złożonych mamie postanawia ruszyć na poszukiwanie przygód, zaś Po staje przed dylematem czy iść za siostrą czy zostać przy mamie.. . Nie ukrywam, że ja uwielbiam książeczki, które niosą przesłanie i poprzez własną opowiadanie są jednocześnie cenną lekcją. Poprzez historię Po i Ketu możemy dzieciakom uświadomić jak kluczowe są: milosc, zaufanie, wzajemne wsparcie, szczera rozmowa. Mali odbiorcy mogą na przykładzie pandek zaobserwować, że zakazy które dają rodzice nie są bezpodstawne, a mają służyć zapewnieniu im bezpieczeństwa. Do tej historii można zadawać dzieciakom zapytania nakłaniając do wyciągnięcia swoich wniosków. Całość została "ubrana" w przepiękną, bajkową wręcz szatę graficzną. Książeczka została dopracowana pod każdym względem. Jest ona wzruszająca, śliczna i myślę, że cała seria zdecydowanie zasługuje na uwagę. Preferowany wiek: 4  

 • pysia01991

  Pandki, które obiecały To cudownie ilustrowana książka ebook z przesłaniem dla dzieci. Po i Ketu to rodzeństwo, które uczy się jak kluczowe jest wsparcie, miłość i szczera rozmowa. Jednej siostrze starczy ciepłe gniazdko obok mamy, lecz druga pragnie poznać nowe, nieznane. Nie ukrywam, że seria tych książeczek jest zawsze prześlicznie wydana. Tekst dopracowany, ilustracje przecudowne, a treść ucząca. Nie znam wszystkich części, lecz myślę, że czas się poprawić.

 • Sylwia

  Przepiękna książeczka, Pandki robią wrażenie nie tylko na dzieciach, lecz i dorosłych! Cudowna graficznie i wartościowa, jeśli chodzi o treść. Nic dodać, nic ująć, każdy powinien mieć ją w własnej biblioteczce.

 • Sliwkowapanna

  Niesamowite ilustracje, wzruszająca historia - po prostu jesteśmy zakochani w każdej książce pdf Jima Fielda i Rachel Bright. Polecamy!

 • lukas89

  Książka ebook od dwóch dni w domu, a przeczytana już jakieś 10 razy :) Prawdopodobnie świeży ulubiony tytuł z tej serii... :)

 • JOANNA OSTROWSKA

  Super. Polecam. Każda książka ebook z tej serii jest świetna.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!