Czytaj więcej:
Optymizmu można się nauczyć okładka

Średnia Ocena:Optymizmu można się nauczyć

Książka ebook to pionierski tutorial pokazujący skuteczne sposoby, które mogą pomóc ci wydobyć się z pesymizmu, przemienić negatywne myślenie i udoskonalić własne życie.

Szczegóły
Tytuł Optymizmu można się nauczyć
Autor: Seligman Martin E.P.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Media Rodzina
Rok wydania: 1996

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Optymizmu można się nauczyć pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Optymizmu można się nauczyć Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Optymizmu można się nauczyć PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Emilia Janiszewska

  Ten tutorial dużo mnie nauczył, przede wszystkim zmiany nastawienia do życia. Przeczytałam książkę z uwagą, ale na tym nie koniec, zamierzam stale do niej zaglądać, motywować się poradami autora, czy czerpać inspiracje z jego swoich życiowych doświadczeń. Książka ebook jest o tyle dobra, że napisana jest w praktyczny, przydatny dla czytelnika sposób.

 • Gabriela Janicka

  Książka ebook porusza bardzo ważną kwestię, ważną dla wszystkich i na każdym etapie życia. Dużo bardzo interesujących lecz i cennych porad dotyczących pozytywnego podejścia do wielu spraw. Dla mnie ta książka ebook była niemal jak przełom. To nie jest powy poradnik, do tej pozycji nierzadko wracam i robię to z olbrzymią chęcią. Zalecam to innym.

 • Inca78

  Moim zdaniem to jedna z ciekawszych i przystępniejszych ebooków tego rodzaju. Pomaga spojrzeć na siebie i na życie z innym nastawieniem. Czytałam ją etapami, na niektórych zagadnieniach zatrzymywałam się na dłużej, aby wynieść z tego jak najwięcej. Kluczowa i dająca do myślenia. Tak więc mogę ją wszystkim polecić.

 • karolsszef

  Twórca ma bardzo ciekawą teorię. Nie uwierzyłbym w nią gdyby nie autorytet, podparcie własnych badań rzeczowymi efektami a także pracą, którą rozpocząłem ponad sobą po przeczytaniu książki. Już widać efekty. Warto przeczytać tą książkę, aby spróbować uczynić życie bardziej przyjaznym dla siebie i bliskich.

 • marecka

  Bardzo interesujące podejście. Test wykorzystałam dużo razy, tak jak i spróbowałam metody. Naprawdę działa. Książka ebook bardzo obiektywna. Napisana idealnym językiem, czyta się lekko i bardzo przyjemnie. Naprawdę nie ma do czego się przyczepić. Trzeba to po prostu przeczytać i tyle, obowiązkowa pozycja, którą polecam.

 • Mirosława54

  Może to przesada, że ta książka ebook przemieniła moje życie, lecz z pewnością przyczyniła się do tego, że na dużo spraw mogłam spojrzeć inaczej. Można stwierdzić, że jej przeczytanie otworzyło mi oczy na różnorakie zagadnienia. Cokolwiek pragniesz zrobić ze swoim życiem, ZAWSZE warto próbować, kluczowa jest także nasza chęć by coś zmienić. To niełatwe, przynajmniej na początku, lecz warto.

 • KarolinaWarszawa21

  Praktyczna i teoretyczna wiedza zawarta w tej książce pdf sprawia (a przynajmniej w niektórych rozdziałach) , że nasze szklanki z wodą zawsze będą w połowie pełne  Jeśli macie czasem doła to koniecznie przeczytajcie

 • Oczytaniec

  Do lektury zachęcił mnie tytuł, nigdy nie uważałem siebie za pesymistę. Jednak po przeczytaniu tej książki nieustanny się dwie rzeczy. Po pierwsze zrozumiałem, że jestem pesymistą, po drugie zrozumiałem co zrobić, aby pozytywniej spoglądać na świat, na ludzi i na różnorakie sytuacje dnia codziennego. Gorąco zalecam każdemu kto „uważa”, że nie jest pesymistą.

 • Janek_Grzegorz

  Bardzo nieźle oceniam tę książkę. Wokoło nas coraz więcej pesymistów i może dlatego świat tak szaro wygląda i źle się dzieję. Ja dzięki tej książce pdf nauczyłam się myśleć pozytywnie w dołujących z pozoru sytuacjach.

 • Katarzyna Kaczmarek

  Książka ebook wyjątkowo pożyteczna. Zwraca uwagę jak sami sobie utrudniamy życie i co najbardziej w niej wartościowe - jasno tłumaczy, co możemy zrobić aby to zmienić. Szczególnie wartościowa pozycja dla osób, które idą przez życie świadomie i jakość jego przeżywania jest dla nich ważna. Tłumaczy istniejące w naszej głowie mechanizmy interpretowania zdarzeń. Faktycznie uczy optymizmu i to tego genialnie pojętego! Idealnie zainwestowany czas i pieniądze przy odrobinie skupienia w trakcie czytania. Na pewno materiał do przemyśleń. Gorąco polecam.

 • O'Neil

  Sądzę Seligmana za świetnego psychologa, poświęcił własne życie psychologii pozytywnej i chwała mu za to! Tutorial "Optymizmu można się nauczyć" jest ciekawie napisany, nie trzeba go czytać od początku do końca, pewne epizody można opuścić ( w zależności od tego czego szukamy), prosto można wrócić do cennych informacji. Tutorial zawiera cenne kwestionariusze, które można od razu wypełnić i dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i swoim stanie psychicznym. Nie jest to jednak równoznaczne z wizytą u psychoterapeuty, można dokonać pewnej autodiagnozy, jednak w przypadku depresji - to tylko pierwszy krok. Dla fanów psychologii bardzo interesująca propozycja. Dla osób nie mających kontaktu z psychologią na poziomie akademickim - książka ebook może być nieco trudna. Bardzo polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!