Czytaj więcej:
Opowieść niewiernej okładka

Średnia Ocena:Opowieść niewiernej

Ewa i Maciek biorą ślub. Dla niego to racjonalny krok, dla niej spełnienie marzeń. Małżeństwo nie jest jednak bajkowe. Dla Ewy zabrakło miejsca w napiętym grafiku męża. Dzieci? Temat tabu, a potem powód kolejnego rozczarowania. W życiu Ewy pojawia się przyjaciel i kochanek z czasów młodości. Czy to Ewa, niewierna, jest wszystkiemu winna? Nawet w małżeństwie, któremu nie można zarzucić nic, oprócz tego, że brak w nim miłości? Czy Ewa i Maciek mają jeszcze jakąś szansę? Autorka nie daje jednoznacznych odpowiedzi – nie osądza, lecz dotyka sedna, opowiada o potrzebie miłości i o samotności najtrudniejszej do zniesienia – samotności we dwoje. Od wydawcy:"Jeśli prawdą jest, że życie pisze najdziwniejsze scenariusze, to Magdalena Witkiewicz jest najbardziej życiową polską pisarką. Polecam".Paweł Płaczek, magazyn „Flesz”

Szczegóły
Tytuł Opowieść niewiernej
Autor: Witkiewicz Magdalena
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Opowieść niewiernej pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Opowieść niewiernej Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Opowieść niewiernej PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Ewa

  super

 • andzelika

  tak jak wszystkie jej ksiązki bardzo fajna i prosto sie czyta

 • Paweł Osemlak

  Ebooków polskich twórców nie czytam, lecz nie coś mnie podkusiło. Prawda jest taka, że ta książka ebook w porównaniu z jakąkolwiek książką autora np. angielskiego nie oddaje jakiegokolwiek klimatu. Jest to niezła książka ebook dla polskich szarych dziewczyn które są w podobnej sytuacji życiowej i taka książka ebook jest dla nich takim małym cudem, że nie tylko one mają taki problem. Autorka karmi czytelniczki tekstami z ich życia co powoduje, że one automatycznie wpadają w uwielbienie tej książki. Nie piszę tej recenzji ze względu na to, że mi się nie podoba bo to nie jest mój uubiony gatunek literacki tylko ze względów na to jak jest.

 • Karolina Kociełowicz

  Idealna książka. Jak każda inna Magdaleny Witkiewicz. Zalecam z całego serca

 • Magdalena Trębska

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Amelia

  Opowieść z bardzo irytującą główną bohaterką a jednak życiowa i prawdziwa. Polecam!

 • Anka Krzyczkowska

  "Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską, oraz, że Cię nie opuszczę, aż do śmierci". To naszpikowane emocjami zdanie, wypowiadane we wzniosłej chwili, tworzą piękne, puste słowa. Nic nieznaczące. Wszystkie te obietnice nie mają racji bytu w związku, w którym wygasa czułość, namiętność i troska. Co czuje kobieta, która te niedobory chce uzupełnić? Czego żałuje i na co czeka? Czy to zdrada zabija miłość? A może nie ma już czego zabijać. O tym jak smutne jest żebranie o uczucia i ile kosztuje czerpanie ich z innego, niezaobrączkowanego źródła uzmysłowić może tylko "Opowieść niewiernej". Szczególnie jeśli pisze Magdalena Witkiewicz. Są takie zachowania w relacji we dwoje, które skutecznie likwidują wszystkie motyle nieśmiało łaskoczące podbrzusze. I choćby się je chciało złapać na koronkową bieliznę, samonośne pończochy i czerwone usta, czasem trzeba spróbować zrobić to w innym miejscu. Domowe łowisko bywa zbyt toksyczne. Motyle tam nie występują. Ścielą się martwe pod nogami tworząc dywan zawodu. "Opowieść niewiernej" nie zaczyna się od zdrady. Własny początek ma u boku męża, który wydawałby się ideałem. Sam przecież nie pozwalał sobie na czułości poza domem. W domu zresztą było podobnie, lecz o tym już nikt nie wiedział. Ta historia utkana jest ze szczerego smutku, niespełnienia i zawodu. Tworzą ją sytuacje wyjęte z życia i przelane na kartki, które wszystko wytrzymają. Ma w sobie ból i cierpienie, które leczyć można tylko czułością. Ma w sobie potrzebę, pragnienia i strach przed sięgnięciem po to. Opowieść tak prawdziwa, szczera i osobista, że samo ocieranie się o zapisane słowa wywołuje ból i smutek. W tych zdaniach ukrywa się dużo kobiet. Recenzja: http://wypisz-wymaaaluj.blogspot.com/2017/02/opowiesc-niewiernej-magdalena.html

 • Jula

  Nie przekonała mnie ta książka, wrecz zawiodła. Czytala sie lekko to fakt lecz historia troche naciagana i przewidywalna.

 • Patrycja Sagan

  Książka ebook przeczytaną jednym tchem. Zalecam wszystkim książki Pani Magdaleny Witkiewicz.

 • Magda L

  Nie jest to najlepsza ksiazka pani Witkiewicz, ktora potrafi stworzyc fantastycznie relaksujaca powiesc, lecz niemniej jednak zasluguje na to zeby przeczytac.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!