Czytaj więcej:
Ogarniacz. Opanuj swoją codzienność okładka

Średnia Ocena:Ogarniacz. Opanuj swoją codzienność

Ogarnij dzień bezstresowo Twoje życie to ruchoma bieżnia, która ciągle przyspiesza? Planowanie i zarządzanie czasem kojarzysz ze słomianym zapałem i serią porażek? Dzisiaj zmienisz zdanie. Duchowość ignacjańska, mindfullness i sprawdzone aplikacje połączone w jedno. Cel? Pomóc Ci uporządkować codzienność. Ogarniacz to zbiór skutecznych praktyk, które przetestował na sobie Adrian Wawrzyczek. Codzienne funkcjonowanie utrudniała mu depresja. Pokonał ją. Jego droga nieustanna się lekcją, którą dzieli się z nami. W "Ogarniaczu" znajdziesz: spójną strategię radzenia sobie z wyzwaniami codzienności, 12 inspirujących i motywujących tekstów. Zacznij każdy miesiąc z nową energią, uniwersalny planer czasu z rozkładem miesięcznym i tygodniowym. Sam decydujesz, w którym miesiącu zaczniesz, nie ogranicza Cię rok kalendarzowy, proste narzędzia na każdy dzień. Stosowane regularnie, przynoszą zdumiewające efekty. Małe kroki dają duże efekty. Spróbuj z Ogarniaczem! To więcej niż książka ebook i więcej niż kalendarz. To wolność w czasach deadline’ów. Adrian Wawrzyczek – mąż, tata, dziennikarz, bloger (jakogarnac.pl), specjalista social media.

Szczegóły
Tytuł Ogarniacz. Opanuj swoją codzienność
Autor: Wawrzyczek Adrian
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ogarniacz. Opanuj swoją codzienność pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ogarniacz. Opanuj swoją codzienność Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ogarniacz. Opanuj swoją codzienność PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Magdalena Urbańska

    Stwierdzenie „nie ogarniam” jest prawdopodobnie słynne każdemu z nas. Czasem życie ucieka przez palce bardziej, czasem mniej. Takie funkcjonowanie nie jest jednak do końca tym, czego oczekujemy od życia, czyż nie? Adrian Wawrzyczek, twórca tej pozycji, to mąż, ojciec, reporter i bloger. Czytając jego publikację czułam, że pracuje słowem na co dzień. Pisze wyjątkowo lekko, choć o rzeczach niełatwych i wymagających wielkiego wysiłku. Na łamach książki dzieli się swoim doświadczeniem – nie tylko tego, jak skutecznie udaje mu się nieźle ogarnąć, lecz też tym co trudne – chorobą, która odebrała mu radość i chęć do życia, wyssała wszystkie siły. Bezpośrednio i z dużą szczerością mówi o tym jak wyglądała jego potyczka z depresją i kiedy nastąpił przełom i powrót do życia – pracy i możliwości jakiegokolwiek odczuwania. „Ogarniacz” to kilkanaście epizodów – znajdziemy tu dwanaście strategii radzenia sobie z wyzwaniami, które przeplatane są inspirującymi tekstami i nieźle zorganizowanym plennerem. Nie brakuje zadań praktycznych, które są spójnie połączone z każdym epizodem tekstu i które mają na celu poprowadzić czytelnika do większej świadomości i pracy ponad sobą. Czy jest to trudne? Przedstawione jest w sposób bardzo jasny i czytelny, ale podjęcie tego wyzwania wcale proste nie jest – potrzebne są do tego wielkie pokłady pracy, cierpliwości i…wiary. Twórca opiera się bowiem na duchowości ignacjańskiej, co osobiście odebrałam bardzo pozytywnie. Nie znam niczego innego, co tak bardzo porządkuje mi codzienność jak reguły św. Ignacego z Loyoli, którymi staram się żyć w codzienności. Czy niezbędna jest do tego jakaś wiedza? Nie! Wystarczą otwarte umysły i serca! https://niezawodnanadzieja.blog.deon.pl/

  • Piotr Kapusta

    mieszane uczucia co do tej pozycji: z jednej strony bardzo wielki plus za formułę terminarza do pracy ponad nawykami, wyrażania wdzięczności, realizacji swych planów i ogarniania swego życia + ćwiczenia na każdy miesiąc i motywujące myśli. Z drugiej strony tekst, treść słynna i napisana zbyt pospolitym stylem. Czytałem lepsze pozycje, a z drugiej strony wielki plus za formę notatnika do organizacji swego czasu

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!