Czytaj więcej:
Od pierwszego dotyku okładka

Średnia Ocena:Od pierwszego dotyku

Miłość wszystko wybaczy, tłumaczy, przeczeka? Tęsknimy za miłością romantyczną, pełną pasji, ogarniającą duszę i ciało... Lecz może lepsza jest miłość z rozsądku? Czy pożądanie wystarczy? A czy związek bez namiętności przetrwa? Czy miłość kiedyś się kończy?Narratorów, usiłujących odpowiedzieć sobie na te pytania, dzieli wszystko: wiek, płeć, doświadczenia, wykształcenie, temperament, oczekiwania. Wspólnym mianownikiem jest miłość. Od pierwszego dotyku, spojrzenia, słowa, żartu... Miłość przychodzi różnorakimi drogami, pod różnorakimi maskami, dlatego czasem jej nie rozpoznajemy. Bywa zmysłowa, zachłanna, okrutna. Bywa nagła jak majowa burza, lecz najczęściej jest zwyczajna. Co nie znaczy, że nie jest niezwykła.„Od pierwszego dotyku” to zestaw romantycznych historii, pełnych ciepła, emocji, humoru, nadziei, pasji a także erotyzmu. Jeżeli jest ci smutno i źle – przeczytaj, a rozchmurzysz się. Jeżeli szukasz relaksu, wytchnienia, wzruszeń, rady lub... afrodyzjaku – przeczytaj, a nie zawiedziesz się. Jeżeli przestajesz wierzyć w miłości – przeczytaj koniecznie!

Szczegóły
Tytuł Od pierwszego dotyku
Autor: Łukowska Joanna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: RW2010
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Od pierwszego dotyku pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Od pierwszego dotyku Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Od pierwszego dotyku PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • monika

  Elektryzujące i pełne emocji opowiadania. Polecam.

 • justis

  Z jednej strony prosto się czyta, lecz z drugiej... Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że takie opowiastki bardziej sprawdziłyby się jako nieustanna rubryka w jakimś magazynie dla pań, które zmęczone codziennym życiem chcą się klasycznie "odmóżdżyć" czytająć coś prostego, przewidywalnego i zasadniczo z happy endem...

 • Marek Strzelecki

  Powiem krótko - podobało mi się. Krótkie historie, w sam raz do podczytywania podczas podróży "miejskimi środkami rażenia" do pracy. Nieźle napisane, miejscami wzruszające, miejscami zabawne, miejscami... Sami-Wiecie-Co ;-) A co do kwestii literówek - nie znalazłem żadnej. Jeśli rzeczywiście jakieś były - to prawdopodobnie pobrałem wersję poprawioną.

 • mala

  Co jednemu miód, to drugiemu pokrzywa. Mnie się te historie nie wydają płytkie. Raczej lekkie, zabawne, z nutą nostalgii, stonowanej erotyki (czasem śmielszej, lecz bez ostatnio modnego żeglowania w stronę soft porno), czasem trącają strunę zadumy, skłaniają do zastanowienia ponad tym czy innym aspektem związku dwojga ludzi. A że krótkie? Idealne na plażę albo do autobusu. A że po lekturze nie brodzę w psychologicznych odmętach, ciężkich i lepkich? Świetnie. Chciałam się zrelaksować, pośmiać, wzruszyć (opowiadanie "Listopadowa miłość" zapewniło mi dawkę wzruszeń na długo, spłakałam się jak smarkata) i nastroić na randkę. Cel osiągnęłam, za co autorce dziękuję.Literówek nie odnotowałam, lecz może pliki zostały podmienione. Oto następny plus ebooka.

 • lezak

  Podobały mi się jakieś 3-4 "shorty". Przed opublikowaniem ktoś powinien wszystkie opowiadania poprawić - mnóstwo literówek, bardzo licznie występujące braki słów (w większości przyimków). Odnosi się wrażenie, że autorka pisała "na kolanie", w pośpiechu i taką byle jaką formę zaprezentowała czytelnikowi. Na "plus" zaliczam fakt, że opowiadania są fatwe w odbiorze i błyskawicznie się je czyta. Z niektórych powstałaby naprawdę fajna powieść. Opowiadania są "płytkie" - nie da się przedstawić przemyśleń, uczuć w kilkustronicowym opowiadanku. Zakochałam się w "Nieznajomych z parku" tej autorki, jednak lektura opublikowanych w tym tomie opowiadań nie powala na kolana.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!