Czytaj więcej:
Obcy 3 okładka

Średnia Ocena:Obcy 3

Fiorina, zwana również Furią 161, to mroźna, nieprzyjazna planeta, gdzieś na skraju słynnego ludziom wszechświata. Przez dużo lat działała tu kopalnia, obecnie nieczynna. Wielki kompleks pełni rolę kolonii karnej dla dwudziestu pięciu niezwykle zwyrodniałych przestępców, tworzących fanatyczną, religijną społeczność. Na planecie rozbija się kapsuła ratunkowa, w której znajdują się zahibernowane ciała ocalałych z akcji ratowniczej na opanowanej przez ksenomorfy planecie Acheron. Katastrofę przeżywa jedynie porucznik Ellen Ripley. Wkrótce okazuje się, że wraz z nią na Furię 161 przybył Obcy. Ripley po raz następny musi stanąć do potyczki z przerażającym, bezlitosnym przeciwnikiem. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Obcy 3
Autor: Foster Alan Dean
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Vesper
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Obcy 3 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Obcy 3 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Obcy 3 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • MojKsiążkowyRaj

    "Obcy 3" to 3. już element "Obcego" autorstwa Alan Dean Foster. Po opuszczeniu planety Acheron porucznik Ellen Ripley wraz nieliczną grupą ocalałych dryfuje w kapsule ratunkowej, która rozbija się na Fiorinie. Z katastrofy cało wychodzi jedynie Ripley, która będzie musiała się zmierzyć kolejnymi przeciwnościami losu. Tym razem trafia na planetę, która pełni funkcje kolonii karnej dla groźnych przestępców. Lecz to nie koniec kłopotów! Po raz następny będzie musiała zmierzyć się z Obcym... "Obcy 3" to kontynuacja znakomitego horroru dzięki, któremu przenikamy do świata science fiction, gdzie nieodłącznym towarzyszem jest klimat grozy. Lecz od początku! Ripley znowu musi zmierzyć się bezlitosnym Obcym. Tym razem wraz z Ellen przenosimy się na nową planetę o wdzięcznej nazwie Fiorina, na której prócz niewidocznych pasożytów, zamieszkuje też grupa groźnych mężczyzn. Jak to? Planeta, na której odnalazła się bohaterka na co dzień spełnia funkcje więzienia, w którym odseparowano najgroźniejszych przestępców, a na dodatek "gdzieś tam" kryje się jeszcze Obcy. Ripley musi mieć oczy wokół głowy, ponieważ zagrożenie może nadciągnąć z wielu stron. Jak w każdej części czytelnik nie powinien przyzwyczajać się do świeżych bohaterów, ponieważ z wielu z nich ginie za nim zdążymy ich poznać i polubić.🤷‍♀️ Cytuję: "Ci, którzy zginęli, nie umarli. Odeszli ku niebu. Na wyższy poziom". No wszystko w temacie!😅 Obcy zostawia za sobą spustoszenie, zwłaszcza w ludziach.🙈 Muszę przyznać, że samo zakończenie mnie zaszokowało, nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy i trochę z tym wszystkim nie zgadzam.🤯🤭 Podsumowując, zalecam książkę wszystkim, którzy jeszcze nie mieli okazji czytać tej serii a chcą - nie zwlekajcie dłużej! Lecz tak naprawdę chciałam polecić ją wszystkim niedowiarkom takim jak ja, którzy uważali, że nie odnajdą się w tej historii i w jakimś sensie zawsze byli przeciwnikami filmowej odsłony "Obcych". Książka ebook jest naprawdę niezła, dynamicznie przywiązujemy się do głównej bohaterki, Rilpey i do mrocznego klimatu, który tam panuje.. i do samego niezwyciężonego Obcego. Polecam👽

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!