Czytaj więcej:
Noc w Orient Expressie okładka

Średnia Ocena:Noc w Orient Expressie

Orient Express.Luksus. Tajemnica. MiłośćDla niektórych pasażerów Orient Expressu podróż na trasie Londyn – Wenecja będzie czymś więcej niż tylko przejażdżką legendarnym pociągiem.Wielka miłość z przeszłości. Zagadkowa misja w Wenecji. Obietnica dana umierającemu przyjacielowi… Poznaj historie ludzi złączonych tą zjawiskową podróżą. Stojąca u progu życiowych decyzji Imogen.  Sylvie i Riley – wieloletni kochankowie i ich coroczne spotkanie.  Emmie i Archie, którzy wygrali podróż w konkursie, o którym nie wiedzieli.  Stephanie i Simon, który pragnie przełamać lody pomiędzy narzeczoną a dorastającymi dziećmi.  Wreszcie Adele i Jack a także ich wielkie, niszczące pożądanie sprzed lat. Dla nikogo ta podróż nie będzie łatwa.A kiedy wszyscy znajdą się w bajkowej scenerii weneckiej laguny, nic nie będzie już takie jak przedtem.

Szczegóły
Tytuł Noc w Orient Expressie
Autor: Henry Veronica
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Noc w Orient Expressie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Noc w Orient Expressie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Noc w Orient Expressie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Katarzyna Kat.

  "Noc w Orient Expressie" to książka ebook stworzona przez Veronicę Henry, która miała być klimatyczną powieścią o pociągu, który przeszedł do historii, w którym podróż może całkowicie odmienić życie, a moje odczucia są odmienne. Według mnie zarys fabuły był nijaki a postacie, których było wiele, są niedopracowane. Poznajemy tutaj pięć odrębnych historii ludzi, których łączy jedno - podróż Orient Expressem. To było bardzo ciekawym zabiegiem literackim. Pierwsza opowiadanie to wspomnienia Adele, które mają związek z podróżą pociągiem w jej młodości. To małżonka szanowanego doktora, jednak kiedy poznaje Jacka, jej życie już nigdy nie będzie takie samo. Druga to historia wnuczki Adele - Imogen. Dziewczyna szukając szczęścia i własnego miejsca na ziemi ryzykuje utratę tego, co jest dla niej wszystkim. Trzecie opowiadanie to dzieje Emmie i Archie'go, pary, która została połączona poprzez konkurs, w którym nagrodą była zmieniająca życie podróż. Czwarta historia to dzieje prawnika Simona, jego dzieci i Stephanie. Kobiety, którą miłuje nad wszystko, lecz czy rodzina da się ponieść luksusowej wyprawie i będą w stanie odsunąć kłopoty dnia codziennego od siebie? I ostatnie opisywane dzieje to życie Sylvie i znanego fotografa, którzy po latach znajomości odnajdą własną miłość. Cóż, zapewne zastanawiacie się dlaczego ta opowiadanie nie podobała mi się. Otóż moim zdaniem całość była zbyt okrojona, wolałabym mieć mniejszą ilość bohaterów z większą ilością akcji niż odwrotnie. Teraz nie mamy możliwości pokochania bohaterów, brakuje mi tu obiecanego klimatu i luksusu, który był obiecany na okładce książki. Całość jest nijaka, niestety. Nie tego oczekiwałam. Zalecam tym osobom, które chcą na swojej skórze przekonać się czy ta lektura jest warta lepszej oceny. Są w niej momenty interesujące, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

 • anonymous

  Taka trochę inna, z pomysłem. Dynamicznie się czyta. Polecam!

 • amicus

  Bardzo przyjemna lektura, podróż orient expressem, chociaż już nie tym samym co w powieści Agaty Christie. Zagadkowe dzieje głównych bohaterów, którzy spotkali się, na tę jedną noc w Orient Expressie.Trochę romantyzmu, spełnionej i niespełnionej miłości. Bardziej kobieca lektura,ale warta przeczytania.

 • Kamila

  Wspaniały, romantyczny i ciepły klimat książki który panował od pierwszej do ostatniej strony książki. Autorka przedstawia kilka historii różnorakich osób, każda historia ma ze sobą coś wspólnego – uczucia. Gdy czytałam tę książkę to pragnęłam tak jak bohaterowie znaleźć się w Orient Expressie i wyruszyć w tą piękną podróż. Tylko jedna rzecz nie bardzo mi się podobała - nie przepadam za otwartymi zakończeniami a tu niestety takie było, lecz mimo to szczerze zalecam tę pozycję. Warto przeczytać.

 • Anna Pruska

  Pasażerowie Orient Expressu nie są pozbawieni problemów.Właśnie dlatego,albo mimo to odbywają podróż legendarnym pociągiem.Bajkową podróż.Fabuła tej powieści to prawdziwie piękna odskocznia od szarej rzeczywistości.Oczywiście dla czytelnika.[…] - Poproszę to samo,co zamówiła pani.I butelkę szampana.I dwa kieliszki…Spojrzała na niego.-Szampan?We wtorek? – Poczuła,jak wali jej serce.[…]-Zawsze we wtorki.W przeciwnym razie wtorki są okropnie nudne.[…]Wspaniała opowieść o miłości,namiętności,marzeniach,tajemnicy,którą nie sposób odłożyć chociaż na chwilę...Gorąco zapraszam w wyjątkową,luksusową podróż z Londynu do Wenecji...każdego dnia.

 • HelloMyFriends

  Jeśli ktoś lubi opowieści o wyjątkowych kolejach losu, to zachęcam do przeczytania tej książki, ponieważ jest fantastyczna. Dawno tak się nie bawiłam i nie wzruszałam czytając, jest w niej wszystkiego po trochu, lecz najwięcej miłości. Zalecam tę książkę nie tylko dziewczynom lubiącym damskie romansidła, lecz także panom, którzy lubią książki z wyjątkowymi splotami zdarzeń, naprawdę niezwykła.

 • Aniela

  Ile ludzi i związków, tyle różnorakich twarzy miłości. Autorka zaprasza nas w niesamowitą podróż, aby przybliżyć nam niektóre z nich... Miłość to niekończąca się opowieść, której nigdy do końca nie da się zrozumieć, lecz najważniejsze, aby zrozumieć siebie i tych, którzy są dla nas ważni. Czytelnik razem z bohaterami ma okazję przeżyć coś naprawdę wyjątkowego...

 • Nicola

  "Noc w Orient Expressie" to osobliwa i nieprzeciętna opowiadanie o miłości, relacjach międzyludzkich a także kaprysach i odmienności ludzkiego losu. Autorka tworzy wyjątkowo barwą galerię postaci i za ich pomocą ukazuje różnorakie oblicza miłości. Książka ebook ma niezwykły nastrój, ciepły klimat i wręcz emanuje uczuciami. Zalecam

 • Andzia0

  Każdy człowiek ma własny swój sposób na życie i tworzy własną swoją historię, jednak jest coś, co niezaprzeczalnie i bezwzględnie łączy nas wszystkich - potrzeba miłości. Bohaterowie książki przekonają nas o tym podczas pełnej zagadek, uczuć i emocji podróży. Każdego, kto jest interesujący jak ta podróż się zakończy, zachęcam do lektury:)

 • MartaM

  Ach co to była za noc! :-) Książkę czyta się niemalże jednym tchem, jest tylu bohaterów i tyle historii, które jak najszybciej chciałoby się poznać w całości. Różnorakie twarze miłości, pożądania, związków i zależności pomiędzy ludźmi (nie zawsze łatwych), a wszystko w atmosferze luksusu i wytworności... Gorąco polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!