Czytaj więcej:
Nigdy nie pozwól mi odejść. Tom 2 okładka

Średnia Ocena:Nigdy nie pozwól mi odejść. Tom 2

Romans klasyczny. Elena po zdarzeniach z tomu 1 całkowicie przewartościowuje własne życie. Począwszy od nowej pracy aż po studia. Jednak demony z którymi walczy od lat nie odpuszczają. Czy upora się z przeszłością? Czy info o wypadku Liama coś zmienią? Czy będzie w stanie wybaczyć? I — co ważniejsze — czy Liam odzyska utracone wspomnienia, walcząc tym samym o własne szczęście? Którą drogą nie podążą… Każda z nich doprowadzi do… zakończenia, które rodzi świeży początek, a początek — historię.

Szczegóły
Tytuł Nigdy nie pozwól mi odejść. Tom 2
Autor: Zdanowska Patrycja
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Ridero
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nigdy nie pozwól mi odejść. Tom 2 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nigdy nie pozwól mi odejść. Tom 2 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nigdy nie pozwól mi odejść. Tom 2 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Papierowa_książka

    Liam przebywa w szpitalu po wypadku samochodowym. W tym samym okresie Elena usiłuje przemienić coś w swoim życiu. Świadomość, kim w przeszłości był dla niej Liam, jest trudna. Kobieta zmienia pracę, w jej życiu pojawia się facet zabiegający o jej względy, lecz stale w jej myślach gości Liam. Facet po wypadku walczy o odzyskanie pamięci, jednak w jego życiu pojawia się osoba, która chce wykorzystać sytuację. Pomiędzy Eleną i Liamem staną przeszkody, lecz czy będą chcieli je przeskoczyć? Elena myśli, że Liam już o niej zapomniał, lecz prawda jest inna. Kiedy jednak Elena dowiaduje się, co stało się z Liamem, jest już za późno. Niedyspozycję Liama postanowiła wykorzystać na własną korzyść inna osoba. Facet nieświadomy, że jest to jedynie manipulacja, brnie w całą tę szopkę. Dla Liama jest to bardzo niełatwy czas. Facet czuję się zagubiony i sfrustrowany brakiem pamięci. W jego życiu pojawiają się osoby, których nie poznaje, a to sprzyja intrygom. Kiedy znowu spotykają się z Eleną, wszystko pomału zaczyna się zmieniać. Liam i Elena żyją jakby osobno, lecz stale nawiedzają się w własnych myślach. Czuć niegasnącą chemię pomiędzy nimi i bardzo silne uczucie. Kobieta stara się wszystko sobie pokładać na nowo i dopiero potężny impuls uświadamia jej, czego tak naprawdę chce. Przyjemnie było znów powrócić do historii Liama i Eleny. Tym razem bohaterowie będą mieli naprawdę niełatwy czas. Będą musieli poradzić sobie z tragedią, jej następstwami, niewypowiedzianymi słowami i intrygami. Przez narrację prowadzoną z perspektywy Liama i Eleny możemy się dowiedzieć, jak radzą sobie w tych niełatwych chwilach i jak odmiennie to widzą. Bohaterowie przeszli tak wiele, że zasługują na własny happy end, jednak nie zabraknie osób, które będą temu przeciwne. Bardzo przyjemna opowieść, dynamicznie się czyta, jest dużo dialogów, są zwroty akcji, a chwilami jest naprawdę niebezpiecznie. Autorka stworzyła bardzo ciekawą i dynamiczną historię. Zakończenie to prawdziwa petarda. Szokuje, zaskakuje i sprawia, że chce się poznać jej kontynuację. Po cichu mam nadzieję, że wszystko da się jeszcze odkręcić i jest to jedna wielka pomyłka i coś czuję, że finale serii będzie się wiele działo.

  • Ewelina

    "Nigdy nie pozwól mi odejść" Patrycja Zdanowska Ridero to drugi tom z serii Wynik Motyla. Autorka stworzyła ciekawią fabułę, pełną emocji, sekretów i intryg. Wybaczyć, zapomnieć, puścić w niepamięć pomimo rozczarowania i żalu. Jak myślicie? Wybaczanie jest jedną z trudniejszych czynności. Jeśli nie uda nam się spróbować wybaczyć, możemy czuć się winni a także żałować, że nie udało się odbudować wcześniejszej relacji. "Ostat­ni czas był dla mnie na­praw­dę trud­ny i nie­zro­zu­mia­ły. Po­dob­no je­stem taki sam, jak daw­niej, a jed­nak zu­peł­nie inny. Czuję się tak obco we wła­snym ciele. Nie wiem czy fak­tycz­nie to moje życie." Liam Black dochodzi do siebie po wypadku. Niestety czuje się sfrustrowany, bo utrata pamięci i brak wspomnień utrudnia jego życie. W jego otoczeniu pojawia się pewna dziewczyna i ktoś jeszcze. Przeszłość ciągle depcze mu po piętach. Czy to będzie niezły wybór, żeby zaufać Kelly?? Czy wspomnienia powrócą? Jak na Liama wpłynie spotkanie z Eleną? Elena usiłuje poukładać własne życie. Studia a także świeża praca mają jej w tym pomóc. Niestety życie następny raz ją zaskoczy, szykując dla niej dużo atrakcji. W otoczeniu kobiety pojawia się męski Marco, próbujący skraść serce dziewczyny. Czy mu się to uda? Czy Elena będzie w stanie zapomnieć i dać się porwać nowemu uczuciu? Jak informacja o wypadku Liama wpłynie na życie dziewczyny? "W więk­szo­ści przy­pad­ków błędy można na­pra­wić tylko trze­ba obrać wła­ści­wą stra­te­gię i pod­nieść rę­ka­wi­cę rzu­ca­ną przez życie." "Nigdy nie pozwól mi odejść" to książka ebook przepełniona wieloma emocjami. Autorka wciąga Nas w świat pełen tajemnic, intryg i niezapomnianej akcji, którą pragniemy poznać. Czytając książkę odczuwamy emocje wszystkimi zmysłami, kibicując bohaterom. Zakończenie wprawiło mnie w osłupienie, zostawiając mnie z ogromem pytań... Co tu się zadziało?? Z niecierpliwością czekam na kolejną element a Was gorąco zachęcam do sięgnięcia po książkę.

  • Zaczytana_mama28

    Liam po wypadku leży w szpitalu. Niestety,ale utracił pamięć. Elena zaś zmienia prace i studiuje. Usiłuje ułożyć sobie życie bez niego. Jednak to nie jest takie proste. Ciagle o nim marzy i śni. Liam usiłuje przypominac sobie co działo sie przed wypadkiem , jednak to jest bardzo trudne. Sytuacje wykorzystuje pewna kobieta. Wmawia mu, że tworzy z nią szczęśliwa rodzinę. Nieswiadomy jej kłamstw ciagnie to dalej. Jest pogubiony tym co sie losy wokół niego. Juz sam nie wie kto mowi prawdę a kto go oklamuje.. Jak potoczą się ich dzieje ? Czy beda znów razem? To drugi tom serii Wynik Motyla. Bardzo czekałam na tą książkę. Polubiłam tych dwoje. Ich historia nie była i nie jest łatwa. Historia ta wciąga juz od pierwszej strony. Czytało się ją dość szybko. Bohaterowie zostali idealnie wykreowani. Autorka dobrze namieszala w tej części. Nie było tu czasu na nudę. Idealnie spędziłam czas czytając ją. Znajdziecie tu intrygę, namiętność zazdrość miłość i pożądanie. Liam to facet twardo stąpający po ziemi wie czego chce i dąży do tego. Pokochał Elene calym sercem. Zakończenie mnie tak zaskoczyło, że nie widziałam co powiedzieć. Mam tyle pytań bez odpowiedzi... I znów to czekanie na kolejną część. Jestem mega interesująca co w kolejnej części wymysli autorka i aż prawdopodobnie sie boje o tym myśleć. Wam zalecam z calego serca na pewno sie nie zawiedziecie.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!