Czytaj więcej:
Nigdy nie ocieraj łez bez rękawiczek. Tom 3. Śmierć okładka

Średnia Ocena:Nigdy nie ocieraj łez bez rękawiczek. Tom 3. Śmierć

Podczas gejowskiej wigilii u Paula Rasmus spotyka Benjamina, miłość własnego życia. Ich związek z góry skazany jest na tragiczny koniec. Wkrótce znajdą się w samym sercu epidemii, a bliscy przyjaciele po kolei będą chorować i umierać na AIDS. Grupa mężczyzn, jeszcze niedawno czerpiąca garściami radość życia, coraz częściej doświadcza przerażenia, rozpaczy i kolejnych pogrzebów.

Szczegóły
Tytuł Nigdy nie ocieraj łez bez rękawiczek. Tom 3. Śmierć
Autor: Gardell Jonas
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nigdy nie ocieraj łez bez rękawiczek. Tom 3. Śmierć pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nigdy nie ocieraj łez bez rękawiczek. Tom 3. Śmierć Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nigdy nie ocieraj łez bez rękawiczek. Tom 3. Śmierć PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • asiapt

  Cała trylogia porusza niesamowicie. To historia, od której nie da się oderwać6 (zarwałam 3 noce aby dokończyć), bohaterowie są bardzo realistyczni, prawdziwi. Twórca nie wybiela-przedstawia życie ze smutkami, rozczarowaniami, lecz również radością prostotą. Graniczna sytuacja umierania stawia przed czytelnikiem zapytania o sens i daje do myślenia "co ja bym zrobił". Uwaga ostrzeżenie: ta historia wciąga! Nawet po zakończonej lekturze bohaterowie i ich przeżycia zostają w głowie. Perełka, do której będę wracać.

 • Helena Drózdż

  Żałowałam że to już koniec trylogii, żałowałam że taka smutna, lecz cudowna za razem. Bardzo zalecam

 • Corailla

  Przyznam, że kiedy sięgnęłam po pierwszy tom tej serii ebooków miałam mieszane uczucia... opisywane jest tu środowisko, którego kompletnie nie znam, czas, kraj i okoliczności są mi całiem obce.. Jednak jest w tej książce pdf coś kompletnie ponadczasowego: miłość, która nie kluczowe w jakim wydaniu jest zawsze nad wszystko. To niełatwa seria ebooków i nie dla każdego, lecz zdecydowanie warto po nie sięgnąć.

 • lenarith

  Niezwykła, poruszająca trylogia, mocna i zapadająca w pamięć. Tom trzeci to było dla mnie apogeum wzruszeń i emocji. Głównie ze względu na bohaterów. Ta opowiadanie na pewno daje do myślenia, wzbudza refleksje na temat ludzkich relacji i zachowań. Ta historia dotyka, mniej albo bardziej, lecz dotyka.

 • lenarith

  Zakończenie tej idealnej trylogii jest na tyle poruszające, że z pewnością zostaje na dłużej w pamięci. Czasami zdarza się, że książka ebook dostarcza samych autentycznych emocji które przeżywa się razem z bohaterami i ze "Śmiercią" tak właśnie było. Zalecam przeczytać by przekonać się na swojej skórze.

 • AstaCrazii

  Nie wiem, co uważać o tej książce. Jej głównym atutem jest nietypowa a także kontrowersyjna tematyka. Biorąc pod uwagę historię przedstawioną przez autora - będzie to na pewno wzruszająca, trudna, szokująca, przepełniona rozpaczą książka, która łapie za serce. Opowieść jest doceniana na świecie, więc kupiłam, czekam na przesyłkę.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!