Czytaj więcej:
Niech to usłyszą. Książka z autografem okładka

Średnia Ocena:Niech to usłyszą. Książka z autografem

„Niech to usłyszą” to książka ebook Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka, mistrzów kryminału! Przerażający telefon do radiowego studia i dziennikarskie śledztwo, które prowadzi pomiędzy największe polskie gwiazdy i celebrytów. Obsesja, która może kosztować ludzkie życie. Brutalna zbrodnia i sekret skrywana przez lata. W okresie sesji nagraniowej Maggie, sławna piosenkarka, zostaje uprowadzona przez zamaskowanego napastnika. Nieoczekiwanie udaje jej się dodzwonić do jednej ze stacji radiowych. Przerażona dziewczyna domaga się wpuszczenia na antenę – jeśli to nie nastąpi, zostanie zabita. Brutalny porywacz stawia kolejne warunki: jeśli Maggie ma przeżyć, cała Polska musi wysłuchać kolejnych elementów jego historii. Będzie dzwonił codziennie… Zagadkę chcą rozwikłać Edyta, dziennikarka rozgłośni, a także Artur, twórca kryminałów i podkaster. Komu można zaufać, a kto okaże się zdrajcą? Czy świat usłyszy opowiadanie tajemniczego faceta w masce? Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Niech to usłyszą. Książka z autografem
Autor: Chmielarz Wojciech , Ćwiek Jakub
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Niech to usłyszą. Książka z autografem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Niech to usłyszą. Książka z autografem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Niech to usłyszą. Książka z autografem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Albert Mendyka

    Szkoda tylko, że nie ma twardej oprawy. Wydana fajnie, a fabułę słuchałem w Radiu Zet. Super, że wypuszczono egzemplarze z autografem autorów.

  • ania_reads

    Miałam przeczucie, że ten duet stworzycie dobrego i nie zawiodłam się. Maggie - słynna polska piosenkarka wraz ze słynnym raperem mają nagrać utwór na trzydziestolecie Radia Zet. Dziewczyna przybywa do jego domu, gdzie mieści się także studio nagraniowe. Jednak nic nie losy się tak, jak zaplanowano. Do domu bowiem nagle wypada zamaskowany napastnik i porywa kobietę. Niedługo później w Radiu Zet odzywa się telefon. Dzwoni Maggie i domaga się bezpośredniego wejścia na antenę. Trwa właśnie audycja prowadzona przez słynnego autora kryminałów. Maggie oznajmia, że została porwana, że napastnik stawia warunki - chce być wpuszczany na antenę, by cała Polska usłyszała jego historię. Jeśli stacja nie spełni jego żądań - Maggie zginie. Co robić? W końcu nie ulegamy terrorystom. Rozwiązania zagadki podejmuje się Edyta, początkująca dziennikarka. Wraz z Arturem, pisarzem podczas audycji którego zadzwoniła Maggie, ruszą w pościg za porywaczem. Mają solidne poszlaki i tropy, które prowadzą do słynnej zbrodni sprzed lat. Co wyniknie z tych poszukiwań? Czy warto drążyć i narażać życie? W końcu tym powinna zajmować się policja. Doskonały kryminał z zakończeniem, którego kompletnie się nie spodziewałam. Czytając zastanawiałam się ponad tym, czy całość nie okaże się jakimś żartem godnym Kamila Nosela. Autorzy bowiem wplatają tu słynne nam wszystkim postaci związane z Radiem Zet. Książka ebook bardzo mi się podobała. Czyta się szybko, akcja goni akcję, nie ma zbędnych opisów i pisaniny o niczym. Było dokładnie tak jak lubię - szybko, ciekawie i zaskakująco. Zalecam ogromnie.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!