Czytaj więcej:
Mistrzowskie karty. Zwierzęta pod ochroną okładka

Średnia Ocena:Mistrzowskie karty. Zwierzęta pod ochroną

Idealna zabawa i ciekawostki. Zestaw kart edukacyjnych dla starszych dzieci zapakowany w dobrej jakości pudełko z gumką. W każdym zestawie znajduje się 50 kart, na których zapisano 150 pytań i odpowiedzi, a do tego ciekawostki z różnorakich dziedzin.

Szczegóły
Tytuł Mistrzowskie karty. Zwierzęta pod ochroną
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Wilga
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Mistrzowskie karty. Zwierzęta pod ochroną pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Mistrzowskie karty. Zwierzęta pod ochroną Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Mistrzowskie karty. Zwierzęta pod ochroną PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • majaz2001

    Bardzo fajne karty, zarówno dla najmłodszych dzieci jak i nastolatków.

  • emik84

    "Mistrzowskie karty. Zwierzątka pod ochroną" to idealne połączenie zabawy z nauką. Jest to zbiór składający się z 50 kart. Na każdej z nich znajdują się stałe fragmenty tj. ilustracja zagrożonego wygięciem zwierzaka, jego nazwa a także miejsce występowania. Poniżej zamieszczono 3 pytania: łatwe, średnio trudne i trudne, punktowane odpowiednio od 1 - 3 punktów. Na odwrocie kart znajdują się natomiast prawidłowe odpowiedzi a także ciekawostki odnoszące się do danego gatunku.Dużym plusem kart jest ich wielkość. Dzięki temu właśnie, że są duże, info na nich zawarte są bardzo czytelne, wszystko jest poukładane i estetyczne. Dodatkowo karty różnią się kolorami w zależności od miejsca występowania zwierząt: zwierzątka leśne (fioletowy), zwierzątka górskie (niebieski), zwierzątka żyjące w wodzie (zielony), zwierzątka żyjące na stepie i sawannie (pomarańczowy). Za grafikę należy się więc naprawdę wielki plus.Fajnym pomysłem jest również solidne kartonowe pudełko, które na pierwszy rzut oka przypomina książkę, wewnątrz którego znajdują się karty. Jest ono dodatkowo zabezpieczone gumką więc nie otwiera się samo i bez obaw możemy zabrać cały zbiór chociażby w podróż.Karty sprawdziły się w naszym przypadku rewelacyjnie. Dzieci zabrały je na ostatni wyjazd lecz bawią się również chętnie w domu. Zapytania są bardzo różnorodne lecz adresowane bardziej do dzieci starszych, począwszy gdzieś od szkoły podstawowej. Najmłodsze mogą mieć z nimi problem. Maluchy dynamicznie jednak zapamiętują usłyszane odpowiedzi i kiedy po raz następny pada to samo zapytanie idealnie znają odpowiedź. Zbiór jest więc bardzo rozwijający, wzbogaca wiedzę młodszych na temat chronionych gatunków zwierząt świata, doskonali pamięć i jest idealnym metodą na naukę połączoną z wesołą zabawą.Zdecydowanie zalecam cały zbiór wszystkim maluchom kochającym zwierzaki. Fajnie sprawdza się też jako gra rodzinna i naprawdę wzbogaca wiedzę dzieci zachęcając je do odkrywania sekretów z niezwykłego świata zwierząt.

  • Kto czyta - nie pyta

    Piękne połączenie zabawy z nauką! Dzięki tym kartom dzieci (oraz dorośli) poznają sekrety zwierząt będących pod ochroną.Na każdej z kart znajdziemy cudowne fotografia zwierzęcia a także trzy pytania, które go dotyczą. Na odwrocie znajdują się odpowiedzi a także ciekawostki, które dodatkowo wzbogacą wiedzę i sprawią, że dzieci zainteresują się pełnym sekretów i niespodzianek światem zwierząt. Zabawę umilają też sympatyczne malunki dołączone do ciekawostek, które ułatwią zapamiętanie wiedzy. Wielkim plusem kart jest też fakt, że są bardzo uporządkowane i estetycznie zaprojektowane. Każdy kolor odpowiada innej kategorii omówionej na górze karty, np. zwierzątka żyjące w wodzie, zwierzątka leśne czy zwierzątka żyjące na stepie albo sawannie. Karty są zapakowane w solidne tekturowe pudełko (kształtem przypominające książkę w twardej oprawie), które nie tylko wygląda estetycznie na półce, lecz też pozwoli na komfortowy transport kart np. na rodzinny wyjazd. Wokół pudełka znajduje się gumka zabezpieczająca karty przed wypadnięciem. Mistrzowskie karty zaskoczą nie tylko dzieci, lecz też dorosłych. Sprawdzałam zagadki na kolegów i wszyscy byli zaskoczeni swoją niewiedzą... Niektóre zapytania są podchwytliwe, niektóre trudne, lecz wszystkie interesujące i rozwijające. Sprawdzą się zatem u dzieci w niemalże każdym wieku (od 6 lat).Karty można wykorzystać na dużo sposobów, chociażby do rywalizacji pomiędzy dzieciakami (albo nawet dorosłymi). Zawodnicy mogą zdobywać punkt za każdą dobrą odpowiedź a także premie za rozwiązanie wszystkich zagadek z danej kategorii. Wilga stworzyła do tej pory cztery zbiory Mistrzowskich Kart. Oprócz opisanych tutaj Zwierząt pod ochroną znajdziecie też Ciało człowieka, Kosmos i Państwa. Ja na pewno sprawdzę też pozostałe pozycje, gdyż karty gwarantują nie tylko rozwój wiedzy, lecz także świetną zabawę!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!