Czytaj więcej:
Matematyka z plusem 6. Podręcznik. Szkoła podstawowa okładka

Średnia Ocena:Matematyka z plusem 6. Podręcznik. Szkoła podstawowa

Komplet zawiera typowy podręcznik do nauki matematyki w szóstej klasie szkoły podstawowej a także multipodręcznik, który stanowi cyfrowy odpowiednik odsłony drukowanej, wzbogacony o dodatkowe zadania i materiały. Zalety podręcznika: Układ treści jest uporządkowany i czytelny, a zadania mają różnoraki stopień trudności. Treść zadań jest powiązana z sytuacjami z życia codziennego. Dzięki temu uczniowie chętniej i lepiej przyswajają wiedzę matematyczną, a potem potrafią ją wykorzystać w praktyce. Plusy korzystania z kompletu: Cyfrowy podręcznik umożliwia dostęp do materiałów na każdym połączonym z Internetem komputerze albo tablecie z systemem Android bez połączenia z Internetem. Multipodręcznik czyni codzienną naukę atrakcyjniejszą poprzez wykorzystanie zainteresowania uczniów świeżymi technologiami. Komplet umożliwia korzystanie z plusów cyfrowej edukacji zarówno w szkole, jak i w domu. Multipodręczniki GWO są jedynymi w Polsce cyfrowymi interaktywnymi podręcznikami dla uczniów. Z cyfrowego podręcznika można korzystać przez 12 miesięcy od pierwszego uruchomienia.

Szczegóły
Tytuł Matematyka z plusem 6. Podręcznik. Szkoła podstawowa
Autor: Dobrowolska Małgorzata, Zarzycki Piotr, Jucewicz Marta
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: GWO
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Matematyka z plusem 6. Podręcznik. Szkoła podstawowa pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Matematyka z plusem 6. Podręcznik. Szkoła podstawowa Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Matematyka z plusem 6. Podręcznik. Szkoła podstawowa PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Grzegorz

  SZYBKA DOSTAWA DO DOMU

 • ypt

  Książka ebook do szkoły co tu recenzować - się nie wybiera kupić trzeba

 • Honorata

  ok

 • gutek29

  Książka ebook warta zakupu i bardzo pożyteczna.

 • Adrian Markowski

  Podrecznik wymagany w szkole przez nauczyciela, niestety nie znam metodyki nauczania dzieci żeby go obiektywnie ocenic.

 • anonymous

  Nieźle opracowany podręcznik. Po nowy, świeżutki egzemplarz dzidziuś zawsze chętniej sięga i korzysta :)

 • anonymous

  Podręcznik jak podręcznik. Fajna szata graficzna, a co w środku okaże sie w praktyce. Ten sam z 5 klasy był nieźle napisany, a treści w przystepny sposób przedstawione.

 • manena80

  Książka ebook niezbędna córce w szkole , wydana schludnie i czytelnie .

 • aga230280

  Zakupy w sklepie internetowym empik sa łatwe i wygodne. Odbierasz towar wówczas kiedy ci pasuje.

 • asia.w

  Ksiazka ladnie oprawiona zacheca do zagladniecia. Pelno zagadnien do nauki

 • anna krawczyk

  Zalecam wszystko czytelnie i nieźle wytłumaczone wiele przykładów jest z czego się nauczyć zalecam

 • Nikola Bakuła

  Wspaniale!!! Nieźle i dynamicznie dostarczone książki!!!

 • Artur

  Jest to bardzo niezły podręczniki do nauki matematyki. Bardzo nieźle że dział matematyczne zostały opublikowana jako osobne rozdziały. Myślę że to bardzo ułatwi naukę naszym dzieciom. Podręcznik został napisany bardzo ciekawie i zrozumiale, powinien ułatwić przyswajanie wiedzy poprzez zawarte w nim liczne ćwiczenia i zadania. Plusem jest to że przez okres 1 roku można korzystać z odsłony elektronicznej podręcznika.Polecam zakupy w Empiku, bo mają tu bardzo wielki wybór podręczników w bardzo niezłych cenach a także szybką wysyłkę.Udało mi się zakupić wszystkie podręczniki dla dwojga dzieci w jednym miejscu. i tu jestem mile zaskoczony.

 • Dorota Kwiecień

  Zalecam ------------------------------------------------------------------------------->szybka przesyłka

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!