Czytaj więcej:
Marcowe fiołki okładka

Średnia Ocena:Marcowe fiołki

Berlin, rok 1936, tuż przed igrzyskami olimpijskimi. Prywatny wywiadowca Günther zostaje wynajęty przed zamożnego przemysłowca, który za wszelką cenę chce poznać prawdę o śmierci własnej córki i zięcia. Günther, rodowity berlińczyk, nie sympatyzuje z reżimem hitlerowskim, i dlatego musiał opuścić szeregi policji kryminalnej – rozpoczął wtedy „prywatną praktykę”. Jego oczami widzimy zmiany w Niemczech, okrutne rządy narodowych socjalistów, terror wszechobecnego gestapo a także bezwzględnych karierowiczów, zwanych „marcowymi fiołkami”, którzy do NSDAP wstąpili po zwycięstwie Hitlera.Bernie Günther, były policjant z Alex – prowadzący wtedy śledztwa w sprawie najcięższych przestępstw – to klasyczny bohater kryminału noir: sceptyk i ironista, człowiek brutalny, choć przecież na własny sposób uczciwy. W groźnym i skomplikowanym dochodzeniu Günther dotrze do zbrodniczych elit nowej władzy, rozpracowując kryminalną intrygę…

Szczegóły
Tytuł Marcowe fiołki
Autor: Kerr Philip
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Marcowe fiołki pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Marcowe fiołki Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Marcowe fiołki PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • piotrek

  Na prawdę niezła pozycja. Niestety przeczytałem ja w ciągu jednego dnia (w trakcie podrozy), bardzo wciągająca, świetne opisy miejsc (restauracje, bary, biura ) w Niemczech z lat 30. Ciekawie opisywane społeczeństwo niemieckie - jego podział i podejście do ówczesnej polityki i wmieszanie tego do akcji.

 • Gottanova

  Marcowe fiołki to opowieść warta uwagi. Kerr stworzył obraz, który szokuje, obraz pełen intryg i wartkiej akcji. Książka ebook jest idealna i na pewno warto się nią zainteresować. Ja niestety jestem już "po" lekturze. Przyniosłam do domu, zasiadłam w fotelu i skończyłam ok 5 ponad ranem. Także zabierając się za lekturę pamiętajcie o znacznej ilości ciepłej herbaty. Świetna.

 • HyperCrash

  Idealna kryminalna intryga uwikłana w Berlinie z lat 30., w okolicach Igrzysk Olimpijskich. Nieziemsko wciąga i nie pozwala się uwolnić. Jedna z ciekawszych pozycji, jakie w ostatnim okresie udało mi się wyrwać. Fajnie przedstawieni bohaterowie, interesujące dialogi. Jest dobrze!

 • Diumazea

  Następny idealny kryminał Philipa Kierra, gdzie za pozornie nieskomplikowaną intrygą stoi cała pajęczyna zagadek i sekretów na tle szarego Berlina tuż przed wybuchem II Wojny Światowej. Kierr łączy fikcję z autentycznymi zdarzeniami i postaciami, rysuje obraz państwie podporządkowanego hitlerowskiemu reżimowi, gdzie jeden z niewielu ludzi, który sprzeciwia się obecnej sytuacji ściąga na siebie niebezpieczeństwo, wykonując własną pracę. Polecam!

 • Juzik

  Cenie sobie powieści tego autora za styl i jakby nie spoglądać sporą wyobraźnię dzięki, której fabuła w jego ebookach potrafi wciągnąć na długo. Lubię również jego lekkie pióro, które powoduje, że książkę czyta się dynamicznie prosto i przyjemnie. Kto nie miał jeszcze okazji przeczytania choć jednej powieści tego autora tego szczerze do tego zachęcam.

 • Ekon

  Lubię czytać tego typu prozę. Jest lekka i daje jakby nie spoglądać dużo radochy. Ta opowieść właśnie sprawiła, że całkiem miło spędziłem weekend, kiedy za oknem aura za bardzo nie rozpieszczała. Wracając do książki to zalecam ją głównie fanom gatunku kryminału. Fajna fabuła połączona z ciekawą intrygą.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!