Czytaj więcej:
Inspektor Anders Knutas. Tom 8. Niebezpieczna gra okładka

Średnia Ocena:Inspektor Anders Knutas. Tom 8. Niebezpieczna gra

Na Gotlandii już dawno skończyło się lato. Opustoszały hotele, pensjonaty, domki letniskowe, campingi. Na wyspie zostali tylko jej stali mieszkańcy, którzy szykowali się do nadchodzącej zimy. Listopad powitał wszystkich mgłą, chłodem, deszczem i porywami silnego wiatru. Dni stawały się coraz krótsze, przez większą element dnia ponad wyspą zalegały ciemności. W jednym ze szpitali leży Agnes. Kilka lat wcześniej utraciła w wypadku samochodowym matkę i brata. Odbiło się to silnie na jej psychice. Kobieta popadła w anoreksje i trafiła do szpitala na leczenie. Bierze udział w terapii, codziennie ma przyjmować określoną ilość pokarmów i napojów, lecz za każdym razem stara się oszukać własnego opiekuna, który ją bacznie obserwuje.

Szczegóły
Tytuł Inspektor Anders Knutas. Tom 8. Niebezpieczna gra
Autor: Jungstedt Mari
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Bellona
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Inspektor Anders Knutas. Tom 8. Niebezpieczna gra pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Inspektor Anders Knutas. Tom 8. Niebezpieczna gra Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Inspektor Anders Knutas. Tom 8. Niebezpieczna gra PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Bookendorfina Izabela Pycio

    "Zanim poszła dalej, po raz ostatni spojrzała na martwe ptaki. Czuła suchość w ustach, huczało jej w głowie. Z trudem do niej docierało, że tam, gdzie niedawno tętniło życie, zapanowała śmierć."Po miesięcznej przerwie, z dużym zainteresowaniem, niecierpliwością i apetytem na zajmującą czytelniczą przygodę, sięgnęłam po ósmy tom gotlandzkiego cyklu kryminalnego, którego przyznaję darzę dużą sympatią. I znów, autorka wciąga czytelnika w niebezpieczną grę, nie tylko intrygującą fabułą, interesującymi postaciami, unikalnym stylem, lecz też idealnie oddanym klimatem i dreszczykiem emocji. Książka ebook nie należy do tych silnie trzymających w napięciu, jednak podczas jej czytania towarzyszy nam wystarczająca dawka niepewności i niepokoju o dzieje jednej z wiodących powieściowych postaci, taki przyjemny i ekscytujący thrillerowski akcent. Chętnie ulegam powieściom, w których fabuła prowadzona jest dynamicznie, lecz w nieco spokojniejszy sposób, ogniskując się także na innych wątkach, nie tylko tych bezpośrednio związanych z popełnianymi morderstwami. Mam wtedy wrażenie głębszego przeżywania scenariusza wydarzeń. Pojawiają się kolejne ciekawe szczegóły z życia głównych bohaterów, komisarza Andersa Knutasa, jego zastępcy Karin Jacobsson i dziennikarza Johana Berga, choć dzieje tego ostatniego tym razem przedstawiane zostają jako wzmianki, dla podtrzymania ciągłości historii i jej urozmaicenia. Zgodnie z przyjętą przez autorkę zasadą, kryminał mocno przyspiesza w końcowej fazie, wykorzystując dużo fragmentów sensacji, a jego zakończenie okazuje się bardzo zaskakujące.Sławny i uznany szwedzki fotograf Markus Sandberg zostaje znaleziony w krytycznym stanie, w wynajętej przez niego chatce, znajdującej się na terenie dawnej kopalni wapienia, na półwyspie Furillen. Obrażenia ofiary wydają się wskazywać na osobisty uraz, olbrzymią złość i wściekłość mordercy. Tradycyjnie, miejscowa policja zabezpiecza ślady, przesłuchuje potencjalnych świadków i okolicznych mieszkańców, starając się niczego nie pominąć, jednak bardzo ciężko jest trafić na właściwy trop sprawcy, nieznane są przyczyny i wyjaśnienia tego potwornego czynu. Następujące potem intrygujące incydenty i wypadki tym bardziej nie pomagają w rozwikłaniu zawiłej zagadki. Śledztwo wychodzi poza Gotlandię i dociera do Sztokholmu. Czy tam znajdują się odpowiedzi na postawione pytania, powstałe wątpliwości i snute przypuszczenia? A może jednak ich źródła związane są z wyspą? Przed jakimi wyzwaniami zmuszony będzie stanąć Knutas, żeby móc z sukcesem zamknąć sprawę, czy im podoła? Książkę czyta się bardzo dobrze, idealnie zachowana ciągłość i chronologia z poprzednimi wersjami przygód powieściowych postaci, a do tego pasjonująco wpleciony w bieg zdarzeń, jakże powszechny niestety w obecnych czasach, kłopot anoreksji wśród nastolatków, popularyzowania zafałszowanych obrazów cudowna przez media poświęcone branży mody, jak też wątpliwych etycznie praw rządzących tym środowiskiem.bookendorfina.blogspot.com

  • Poranek

    Dzisiaj słów kilka o książce pdf Mari Jungstedt. Autorka bardzo ciekawie zawiązała intrygę, trzymała w napięciu aż do ostatniej strony. Jeśli ktoś lubi kryminały, bez wahania powinien sięgnąć po książkę pani Mari. To następna książka ebook tej autorki, którą przeczytałam i powiem szczerze, że nie żałuję! Prawdopodobnie pokuszę się o poszerzenie biblioteczki o kilka ebooków Jundstedt. Tylko gdzie ja to wszystko postawię? W domu wolnych półek brak ;-/Recenzja pochodzi z bloga poranekzksiazka.blogspot.com

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!