Czytaj więcej:
Łukasz Piszczek. Mentalność sportowca okładka

Średnia Ocena:Łukasz Piszczek. Mentalność sportowca

Reprezentacja Polski, Borussia Dortmund i wielcy trenerzy. Mentalność sportowca według Łukasza Piszczka. Mentalność sportowca to inspirująca opowiadanie o sukcesie, determinacji i kulisach piłki nożnej na najwyższym poziomie. Łukasz Piszczek, legenda Borussii Dortmund i przez dużo lat podpora reprezentacji Polski, odkrywa tajemnice mentalnego przygotowania i radzenia sobie z presją. Opowiada również o tym, czego nauczył się dzięki współpracy z takimi trenerami jak Jürgen Klopp, Thomas Tuchel czy Adam Nawałka. Co musiał poświęcić, by zagrać w finale Ligi Mistrzów? Ile dla młodego zawodnika znaczy odpowiednie środowisko, wsparcie najbliższych i opiekunów? Czy Jude Bellingham i Erling Haaland od początku przejawiali duży talent? Jaką rolę w sukcesach piłkarza odgrywa „oprogramowanie”, które wgrywają mu pierwsi trenerzy? Dlaczego na mundialu w 2018 roku reprezentacji nie udało się powtórzyć sukcesu z Euro 2016 i dlaczego mimo propozycji z Anglii i Hiszpanii Piszczek pozostał wierny BVB? 66-krotny reprezentant Polski w szczerej rozmowie z uznanym psychologiem sportu Kamilem Wódką opowiada o problemach i wyzwaniach, z jakimi muszą radzić sobie zawodowcy. Ta książka ebook to obowiązkowa lektura zarówno dla młodych ludzi, którzy marzą o sportowej karierze, jak i ich rodziców a także trenerów. A także dla każdego kibica, który chciałby poznać karierę Łukasza Piszczka od kulis. "Piszczu to jeden z moich ulubionych piłkarzy wszech czasów. Spędziliśmy ze sobą dużo świetnych lat." Jürgen Klopp "Jak Łukasz coś postanowi, to nie ma siły, aby od tego odstąpił. Teraz postanowił napisać książkę na swoich zasadach. I dobrze. Czytelnicy przekonają się, jaką nagrodę można odebrać za konsekwencję i trzymanie się wartości." Kuba Błaszczykowski "Kariera skromnego chłopaka z Goczałkowic jest szalenie inspirująca i niech stanie się drogowskazem dla wielu młodych ludzi. Umiejętnie i wnikliwie wczytując się w opowieść Łukasza, zaczynamy zdawać sobie sprawę, że znając nie tylko własne ciało, lecz i głowę, mamy szansę uczynić drogę do sukcesu łatwiejszą i mniej bolesną." Mateusz Borek Powyższy opis pochodzi od wydawcy

Szczegóły
Tytuł Łukasz Piszczek. Mentalność sportowca
Autor: Łukasz Piszczek , Kamil Wódka
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Łukasz Piszczek. Mentalność sportowca pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Łukasz Piszczek. Mentalność sportowca Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Łukasz Piszczek. Mentalność sportowca PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Bardzo niezła książka, o tym jak kluczowe jest nastawienie, wsparcie w osiągnięciu sukcesu. Co nam przeszkadza, a co pomaga. Jeśli ktoś liczny na porządna psychologiczna ebooków może się lekko zawieść, lecz na pewno jest tosolidny wstęp w tajniki psychologii. Bardzo przemyślana książka ebook widać, że napisana na zasadach Łukasza, który jest osobą inteligentną i wywarzoną. Super się czyta ta książkę. A na koniec ma się poczucie nieźle zainwestowaych pieniędzy. W przypadku wielu piłkarskich ebooków możemy przeczytać jedynie: ile wypili, jak akcje wyprawiali, ile wydali. Tego w przypadku książki dr Wódki i Łukasza Piszczka nie uświadczycie. Ta książka ebook to historia piłkarza, który poprzez rozmowę z psychologiem pokazał jakim jest człowiekiem, jakie wartości wyniósł z domu a także z czym się zmagał w okresie kariery. Myślę, że dużo osób jak zamieni słowo "piłkarz" na własny zawód może wyciągnąć jakieś pozytywne wnioski albo refleksje dla siebie.

 • Przemek

  Polecam;)

 • Anonim

  Tak bardzo wartościowa, opis swoich doświadczeń Łukasza Piszczka z komentarzem psychologa. Na pewno warto przeczytać.

 • Anonim

  Idealnie się czyta. Uwielbiam takie inspirujące pozycje.

 • Arkadiusz

  Super.

 • Anonim

  Bardzo dobre połączenie historii sportowca z fragmentem głębszej analizy. Dlaczego się "udało" odnieść sukces. Co było tutaj kluczem. Co jest wyzwaniem w sporcie. Pomocne dla zawodników, lecz i rodziców, trenerów. Zobaczyć ten sport od środka. Mini komentarze psychologa sportu po każdym rozdziale są w tym bardzo pomocne.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!