Czytaj więcej:
Krótko mówiąc okładka

Średnia Ocena:Krótko mówiąc

Piętnaście historii charakteryzujących się klasycznymi dla Jeffreya Archera dowcipem i przewrotnością.Każdy czytelnik znajdzie tutaj coś dla siebie – od wzruszającej opowieści o miłości od pierwszego wejrzenia na stacji metra do historii pomysłowych oszustw przeprowadzanych bezpośrednio na oczach policji, od sztuczek stosowanych przez mądrych prawników do finansowych matactw brytyjskich dyplomatów. Historia zamieszczona na końcu tego zbioru, Szczęściarze, jest być może najbardziej poruszającym i zapadającym w pamięć opowiadaniem, jakie Archer kiedykolwiek napisał.

Szczegóły
Tytuł Krótko mówiąc
Autor: Archer Jeffrey
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Krótko mówiąc pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Krótko mówiąc Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Krótko mówiąc PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Agata

  "Krótko mówiąc", więc i moja chłopczykowi będzie zwięzła. Uwiebiam styl Archera. Lubię również czytać opowiadania. Jeffrey Archer teksty ze własnego zbioru osadził głównie w środowisku prawników i bankowców, co jest bardzo charakterystyczne dla jego prozy. Element opowieści bazuje na rzeczywistych wydarzeniach, inne są fikcją. Jedne są króciutkie, inne długie. Niektóre bardzo ciekawe, kolejne niezwykle nużące. "Krótko mówiąc"- Wolę powieści tego autora, niż jego opowiadania

 • Filip Skorek

  ten opowiadania z treścią i morałem są wisienką na torcie w twórczości Archera, dają do myślenia i trudno stwierdzić która jest prawdą i która fikcją

 • Revanadi

  Archer jak zwykle bardzo pozytywnie zaskakuje i zachwyca jednocześnie. Ponieważ te opowiadania to różnorodność, przede wszystkim ze względu na tematykę. Innymi słowy, wspaniała, bogata uczta dla wielbicieli warsztatu Archera w ciekawej, także w trzymającej w napięciu odsłonie. Jeffrey Archer w naprawdę dobrej formie.

 • diana123

  Ah gdybym tylko wiedziała, że za tym tytułem kryją się opowiadania, w życiu nie kupiłabym tej książki. Lecz nie wiedziałam... i kupiłam... i bardzo nieźle zrobiłam! Nie znałam Archera od tej strony! Genialne opowiadania, w których każdy znajdzie coś dla siebie. I potwierdzam opis dystrybutora. Ostatnie opowieść to najbardziej emocjonalna historia, jaką Archer napisał!

 • Klejster

  Króciutkie opowiadania w sam raz na godzinną podróż do pracy. Na pewno warto sięgnąć po książkę. Wszystkie opowiadania są bardzo ciekawe, trudno wybrać zwycięzcę. Lubię sposób pisania Archera, a "Krótko mówiąc" jest książką obok której nie można przejść obojętnie. Polecam!

 • Diludam

  Za tak niewielką sumę dostajemy, aż piętnaście świetnych opowiadań tego autora. W gruncie rzeczy każdą kolejną lepszą od poprzedniej. Jako duży wielbiciel prozy tego autora długo czekałem na takie wydanie. I muszę przyznać z czystym sumieniem, że na pewno będzie się ta książka ebook podobała nowicjuszom, jak też zapaleńcom, takim jak ja.

 • Łoldo

  Za tak niewielką kwotę dostajemy piętnaście opowiadań. Każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie. Książka ebook może i nie jest to zbyt długa niemniej opowiadania te czyta się tak samo nieźle jakby to była pokaźnej wielkości powieść. Dlatego również myślę, że wielbiciele autora jak też pasjonaci tego gatunku będą zadowoleni z kupna.

 • Ołdan

  Bardzo lubie powieści tego autora dlatego również czekam na tę najnowszą z olbrzymią niecierpliwośćią. Tym bardziej że mamy tu az pietnaśćie historii, które charakteryzują się klasycznymi dla Jeffreya Archera dowcipem i przewrotnością. Czytając takie zapowiedzi ciężko bdzie obok tej książki przejść obojętnie. Pozdrawiam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!