Czytaj więcej:
Kroniki Cliftonów. Tom 5. Potężniejszy od miecza okładka

Średnia Ocena:Kroniki Cliftonów. Tom 5. Potężniejszy od miecza

Piąty tom "Kroniki Cliftonów" zatytułowany "Potężniejszy od miecza" otwiera scena eksplozji bomby podłożonej przez IRA na statku Buckingham podczas jego dziewiczego rejsu do Nowego Jorku. Czy ktoś zginie? Emma zostaje uwikłana w niełatwy proces z czarnym charakterem "Kroniki" lady Victorią, kariera polityczna Gilesa niespodziewanie staje pod znakiem zapytania, Harry podejmuje straceńczą próbę wykradzenia z Rosji zakazanej książki o Stalinie, a Sebastian wyrasta na poważnego bankowca i jednego z głównych bohaterów książki. Jeffrey Archer kontynuuje fascynującą opowiadanie o rodzinie Cliftonów i Barringtonów z jeszcze większą niż dotychczas brawurą.

Szczegóły
Tytuł Kroniki Cliftonów. Tom 5. Potężniejszy od miecza
Autor: Archer Jeffrey
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kroniki Cliftonów. Tom 5. Potężniejszy od miecza pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kroniki Cliftonów. Tom 5. Potężniejszy od miecza Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kroniki Cliftonów. Tom 5. Potężniejszy od miecza PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • ewa karpinski

  Zalecam cala serie. Po kazdym kolejnym tomie nie moglam sie doczekac na nastepny

 • Anna Święcicka

  następna element od której nie można się oderwać, czekam na więcej !!!!

 • Aleksandra Moro

  Uwielbiam Kroniki Cliftonów, każdą element czytam z dużą ciekawością i napięciem co również będzie dalej. To co charakteryzuje każdą część, w tym też tom Potężniejszy od miecza to niesamowite napięcie i zaskoczenie. Jak zawsze idealna uczta, napisana w kunsztownym stylu.

 • Filip Skorek

  tak się już czyta, żeby wiedzieć co wykombinuje z dziejami bohaterów. Prawdopodobnie jednak wolę jego zwykłe powieści, to już trochę za długo trwa. Oczywiście wszystko jest spisane po mistrzowsku, lecz mam nadzieję że na 6 tomie zakończy.

 • Wood

  Jeśli mam być szczery, to Potężniejszy od miecza jest kolejną znakomitą częścią Kronik rodziny Cliftonów. Co mnie cieszy, ta element jest też emocjonująca i pełna napięcia co pozostałe. Tak więc wygląda na to, że Jeffrey Archer trzyma formę i że stale nie brakuje mu ciekawych pomysłów.

 • Ania Frąckowiak

  Tego autora wcześniej nie znałam, Kronika Cliftonów to jedyna seria jaką miałam okazję przeczytać. Przeczytałam wszystkie pozycje z tego cyklu i każda zaskakuje mnie za każdym razem pozytywnie. Sam czas oczekiwania na kolejną premierę wywołuje delikatny dreszczyk emocji. Wszyscy bohaterowie mają własną rolę do odegrania, nawet Ci podli-gdyby nie oni, całej Kroniki nie czytałabym z zapartym tchem. Przykrym niestety doświadczeniem jest ostatnia karta książki, gdzie akcja zawsze kończy się w połowie wartkiego, bardzo ważnego wątku, a chętnie chciałabym poznać już jego dalsze rozwinięcie. Skala oceny produktu zasługuje na 6/5 :-)

 • nitris

  Bardzo niezła element z całego cyklu, moim zdaniem jedna z najlepszych i najbardziej wciagających. Zaczyna się mocno, a później jest już tylko lepiej :). Bardzo lubię ksiażki Archera właśnie za pomysłowość, fabułę i to, że przy jego ebookach po prostu nie sposób się nudzić. Są jak niezły film! Rewelacja. Polecam.

 • lensson

  Nie spodziewałem się, że wciągnę się w jakąś serię ebooków prócz weidźmina :). Okazało się, że Kroniki Cliftonów, są na tyle interesująca, ba wciągają z powieści na opowieść coraz bardziej, że nie mogę się oderwać. To już piąty tom, a akcji jest stale tyle, że kolejne 5 pewnie starczy. Bardzo niezła seria. Polecam.

 • Julia Kaczmarek

  Jak zawsze mądry Jeffrey Archer. Następny tom Kronik rodziny Cliftonów przynosi tę samą porcję wrażeń, akcji i napięcia. Archer idealnie buduje napięcie i kreuje wątki, to samo można powiedzieć o postaciach. Ponowne spotkanie z rodziną Cliftonów daje czytelnikowi wiele wrażeń i emocji, a Archer umie rozbudzić ciekawość, czekam na następną część.

 • Leokadia Wiesława Mróz

  Książka ebook jak zwykle cudownie wydana. Oczekiwana z olbrzymią niecierpliwością, lecz już w czytaniu. Nie zawiodłam się.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!