Czytaj więcej:
Konfetti okładka

Średnia Ocena:Konfetti

"Galaktyka Mony" to seria powieści o losach wyjątkowej bohaterki bezlitośnie potraktowanej przez życie."Konfetti", pierwsza element cyklu, opowiada o gubieniu i odnajdywaniu siebie, a także pokazuje, że miłość do dzidziusia daje dziewczynie niewiarygodną siłę. Jaki finał będzie miała wzruszająca wyprawa Mony po prawdę i swoją godność, z której nagle została odarta? Czy przemoc ekonomiczna, traumatyczny rozwód, śmierć matki, samotne macierzyństwo, a wreszcie poważna choroba ostatecznie ją złamią? A może w obliczu tak ekstremalnych doświadczeń zdoła stanąć z życiem twarzą w twarz?Te zapytania sama zadaje sobie niemalże codziennie, lecz stale nie znajduje na nie odpowiedzi.Świat Mony składa się z milionów płatków konfetti, a wszystko w nim ma własne miejsce i czas."Galaktyka Mony" to książka ebook o poszukiwaniu wartości w tęsknocie za prawdziwym uczuciem. Główna bohaterka jest jak anioł zagubiony we współczesnym świecie, jeszcze młody, naiwny i patrzący na życie przez pryzmat pięknej bajki, która okazuje się tylko ułudą. Karmiona przez matkę toksycznym lękiem, Mona musi sama odnaleźć się w otaczającej ją, nie zawsze łatwej rzeczywistości. Niestety mężczyzna, w którego ramiona wpada, okazuje się katem miłości. Rozczarowanie zmusza ją do wyjątkowej potyczki o siebie i córkę. Polecam! Bardzo ciekawie napisana postać matki. Byłoby co grać…" Grażyna Szapołowska Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Konfetti
Autor: Kłos Monika
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Konfetti pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Konfetti Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Konfetti PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • natunaturally

    Zahipnotyzowała mnie okładka i zmusiła do sięgnięcia po „Konfetti”. A gdy już sięgnęłam, to przepadłam na długi wieczór i kawałek nocy. „Konfetti” to książka, którą czyta się od deski do deski, ciężko jest się od niej oderwać. Nie jest to jednak prosty tytuł. To opis wyboistej drogi, z wszelkimi przeciwnościami losu, które piętrzą się w nieprawdopodobny sposób. Starczy wspomnieć, że Mona musi zmierzyć się z toksyczną matką, fatalnym partnerem, samotnym macierzyństwem, śmiertelną chorobą… Przerażona nieubłagalnym splotem złych zdarzeń – czy da radę zawalczyć o siebie i o własną córeczkę? I choć pierwszy tom nie daje definitywnych odpowiedzi, to zachęca do sięgnięcia po kolejne. To zaledwie pierwszy tom z cyklu „Galaktyka Mony”, a prawa do ekranizacji zostały sprzedane. Nic dziwnego, ponieważ książka ebook jest wybitnie „filmowa”. Co ciekawe, autorka, Monika Kłos, podczas tworzenia tej historii czerpała z swoich emocji i niełatwych doświadczeń. Aromat kadzideł towarzyszył jej, gdy będąc na granicy śmierci odwiedziła chatę Szamana na Obawiali i usłyszała słowa „widzę koniec”. Nie poddała się jednak i postanowiła przeciwstawić się wyrokowi. Chyba dlatego ta opowieść jest tak wiarygodna. - Warto zerknąć na ten tytuł, żeby zgłębić kobiecy świat emocji i dylematów, trudne sploty wydarzeń i niełatwe decyzje, które wymagają działania w próbie zawalczenia o siebie.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!