Czytaj więcej:
Katastrofa na plaży okładka

Średnia Ocena:Katastrofa na plaży

Śmieszne opowieści o dwóch małych chłopcach, chodzących do szkoły. Jeden to Antek Dobrzyński, drugi - jego Anioł Stróż. Jeden uczy się jak być dobrym człowiekiem, drugi - jak właściwie opiekować się swoim podopiecznym. Spotykają się przypadkowo, lecz już zupełnie nieprzypadkowo zostają przyjaciółmi. Po co komuś Anioł Stróż? Dlaczego czasem aniołowie nic nie widzą? Dlaczego niektórym aniołom lepiej nie ufać, choć wydają się miłe? Pragniesz wiedzieć? Sięgnij po pełne humoru książki z serii Twój anioł z nieba - niezła lektura zapewniona! Wakacyjne przygody Antka i jego Anioła Stróża! Antek jest na wakacjach ponad morzem. Wcale jednak nie jest mu wesoło, ponieważ uwagę rodziców i Matyldy ciągle zajmuje jego mała siostrzyczka Karolinka. Nikt nie ma czasu się z nim bawić. Mężny kowboj musi sam budować fort z piasku. Tymczasem zbliża się przypływ i jego fortecę wkrótce zaleją fale. Anioł Stróż leci pocieszyć własnego podopiecznego. Antek wpada na pewien pomysł...

Szczegóły
Tytuł Katastrofa na plaży
Autor: Prochain Edmond
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Promic
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Katastrofa na plaży pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Katastrofa na plaży Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Katastrofa na plaży PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Magdalena Urbańska

    Wydawnictwo PROMIC wydało kolejny, siódmy tom z serii „Twój Anioł z Nieba” – tym razem pod tytułem „Katastrofa na plaży”. Rodzina Dobrzyńskich (rodzice z trójką dzieci) wybrała się na wspólny urlop ponad morze. Jednym z głównych bohaterów jest Antek. Mimo wakacji nie wszystko układa się po myśli chłopca. Jest bardzo smutny, bo musi bawić się sam. Rodzice zajmują się głównie młodszym dzieckiem – małą siostrzyczką bohatera. Na pomoc przyjacielowi przylatuje jego Anioł Stróż. Czy to będzie oznaczać koniec problemów chłopca? Antek wpada na pomysł, że będzie wyręczał wszystkich w obowiązkach – tak by rodzice znaleźli dla niego czas. Niestety nie wychodzi mu to zbyt nieźle – katastrofa to idealne określenie jego działań. W końcu przyznaje tacie, że brakuje mu towarzystwa rodziców. Ten obiecuje mu lody tylko we dwoje, co zmienia znacząco nastrój Antka. Bajka kończy się opisem wspólnej budowy fortu przez całą rodzinę na plaży. Dla mnie ta opowiadanie niesie ze sobą bardzo kluczowe przesłanie – każde dzidziuś potrzebuje zainteresowania i chwili z rodzicami na wyłączność. Myślę, że jest to szansa dla każdego rodzica – spojrzenie na świat oczami dziecka. Mój 4 letni synek chętnie słuchał opowieści, choć nie wszystko z niej rozumiał. Zalecam lekturę bardziej dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Nas zainspirowała ona do kolejnej rozmowy o aniołach, którzy są dla nas pomocą w niełatwych sytuacjach. Dużą zaletą tej publikacji są obrazki – bardzo ładne i współgrające z tekstem. Wielkie litery mogą być również pomocne początkującym czytelnikom w samodzielnej lekturze. Tę pozycję bez wahania polecam! https://niezawodnanadzieja.blog.deon.pl/2017/08/16/katastrofa-na-plazy/

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!