Czytaj więcej:
Jutro 2. W pułapce nocy okładka

Średnia Ocena:Jutro 2. W pułapce nocy

Mam na imię Ellie. Coś wam opowiem.Mieliśmy naprawdę udane wakacje. Lecz to, co zastaliśmy po powrocie, zmieniło nasze życie. Jeszcze nigdy nie mieliśmy takich kłopotów.Kiedy to się zaczęło, było nas ośmioro, teraz została szóstka. Nie wiemy, co się losy z naszymi najbliższymi przyjaciółmi i nie możemy się z tym pogodzić. Bardzo nam ich brakuje. I dlatego, chociaż jest to niebezpieczne, a nasz plan nie jest idealny, spróbujemy ich odbić, nawet jeśli nie mamy pojęcia co przyniesie nam jutro.A ja? Prawdopodobnie się zakochałam. Nie wiem, czy to najlepszy czas na takie rzeczy.Jutro. W pułapce nocy to druga z siedmiu części bestsellerowego cyklu Johna Marsdena.Jutro to fenomen. To największy młodzieżowy bestseller w historii Australii, który doczekał się aż 26 wznowień. To także książka ebook przekraczająca granice wiekowe. Kilkadziesiąt nagród, jakie otrzymała ta seria – w Australii, Stanach Zjednoczonych, Szwecji i Niemczech, jedynie potwierdza siłę jej oddziaływania i oryginalność.

Szczegóły
Tytuł Jutro 2. W pułapce nocy
Autor: Marsden John
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jutro 2. W pułapce nocy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jutro 2. W pułapce nocy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jutro 2. W pułapce nocy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • strażniczka mroku

  Druga element "Jutra" była tak samo niezła jak pierwsza, czyli fajna, lecz czegoś w niej nie ma. Nie jestem do końca pewna jakie są moje oczekiwania względem tej serii, lecz czuję, że czegoś w niej brakuję. Fabuła interesująca i dość wciągająca. Wydarzenia są nieco brutalniejsze i bardziej krwawe niż w poprzedniej części. Czasami aż zakrywałam rękom usta, a innym razem było mi po prostu żal albo (nawet) do śmiechu. Na razie John Marsden nie trafił na listę moich ulubionych autorów, lecz to dopiero druga element serii, więc zobaczymy co będzie dalej. "Jutro 2. W pułąpce nocy" jest utrzymana w klimacie jej poprzedniczki. Bardzo niezła książka. Zalecam ją każdemu!

 • Daria Czupryńska

  Jak wiadomo pierwsza element była wyśmienita tzn. miała wiele akcji (zaczęłaś, i nie mogłaś skończyć) i lekko rozwijający się romans, lecz większość to właśnie bijąca tętnem akcja. Zastajemy ją też w tej części. Wszyscy zdruzgotani siedzą cały miesiąc w Piekle, po stracie dwójki przyjaciół, w końcu Homer robi renowację, która stawia wszystkich na nogi. Jakby co, odnosząc się jeszcze do Jutra, wyszedł idealny film, obejrzałam i nie żałuję :)

 • Jane

  Pod wobec uczuć opowieść zdecydowanie się zmieniła. Teraz po każdej akcji jest miejsce na snucie przemyśleń Ellie, narratorki książki. Lektura jest jeszcze ciekawsza, gdyż przyjaciele zdają sobie co raz większą sprawę z zasady: „Nie ma już żadnych zasad”, by przeżyć muszą walczyć, a wojna zawsze wiąże się z ofiarami. Mowa i styl pisania autora pozostał bez zmian. Bohaterowie stale nierzadko posługują się mową potocznym, a czasami, gdy pesymistyczna, pełna strachu atmosfera gdzieś zanika można usłyszeć jakiś żart Homera.Jakby dłużej się zastanowić to „Jutro 2. W pułapce nocy” nie podoba mi się tak, jak element pierwsza, nie mówię, że książka ebook jest zła, lecz nie podobało mi się to skupienie na miłości Ellie i Lee a także pomijanie pozostałych postaci. Czekam również na rozwinięcie emocji, ponieważ choć w tomie drugim jest z tym lepiej, stale czegoś brakuje i nie można odpowiednio wczuć się w sytuację. Nie należy jednak spoglądać na minusy. Mimo wad, kontynuacja serii „Jutro” to interesująca pozycja, a moja

 • magdalena

  Książkę zaczęłam czytać z czystej ciekawości w wyniku niezłych recenzji. Nie żałuję, jest naprawdę świetna. Dla mnie jest pewną metaforą naszego życia, pozwala się zastanowić jak byśmy zachowali się gdyby coś takiego nas spotkało, gdyby na serio taka sytuacja miała miejsce. Czy potrafilibyśmy myśleć tak chłodno, racjonalnie i intuicyjnie zarazem jak bohaterowie. Choć science fiction to jednak dobry ma przekaz. Gorąco zalecam

 • tajus

  Cieszę się, że opowieść stale utrzymuje wysoki poziom fabuły, a co za tym idzie, zainteresowania nią czytelnika. Można powiedzieć, że ta druga element jest bardziej mroczna, przerażająca, a zarazem niosąca nadzieję na poprawę sytuacji, w jakiej znaleźli się główni bohaterowie. A nie mają oni lekko. Długie ukrywanie się w dziczy przed obcymi najeźdźcami wyczerpuje ich psychicznie, dlatego próbują odnaleźć choć garstkę rodaków będących w podobnym położeniu, co oni. Niestety, działania nastoletnich bohaterów przynoszą niekorzystne wyniki w postaci coraz bardziej zaciętej wojny. Są świadkami brutalności, śmierci i sami muszą się do niej przyczyniać, przez co wręcz boją się samych siebie. Lecz mimo okropieństw, których doświadczają ci młodzi ludzie, w książce pdf odnajdujemy również wątek miłości, szczególnie pomiędzy dwojgiem bohaterów. Nie ukrywam, że byłam bardzo ciekawa, jak on się rozwinie. To była taka zabawna i miła odskocznia od sensacyjnej fabuły utworu. Bardzo zalecam serię ebooków "Jutro".

 • Amanda Górniak (Cassiel)

  ,,Jutro 2'', jest bardzo ciekawą pozycją nie tylko dla nastolatków, lecz również dla dorosłych. Książki czyta się dla zabicia czasu, dlatego że lubi się to robić - czyta się takie, które niczego nas nie uczą, lub również takie z których można wyciągać dużo wniosków. ,,Jutro 2'' należy do tej drugiej grupy, bo odwaga bohaterów i poświęcenie dla swojego kraju, podpowiada nam, że warto walczyć o to co jest najbliższe naszym sercom.

 • kasandra

  W „Jutro 2” poznajemy kolejne dzieje grupy bohaterów, lecz tym razem uszczuplone o dwie osoby. Niestety Ellie i jej koledzy nie wiedzą co się losy z pozostałą dwójką przyjaciół, lecz są świadomi, że muszą walczyć i nie poddawać się. Na dodatek z radia dowiadują się, że świat pogodził się z inwazją i żyją dalej swoim życiem.. Młodzi ludzie znowu muszą sobie radzić z samotnością, strachem przed kolejnym dniem, śmiercią i silnymi emocjami. Czy dadzą sobie radę? Z pewnością każdy z bohaterów na własny sposób zacznie analizować rzeczywistość a niektórzy pod wpływem traumatycznych zdarzeń z pewnością się zmienią. Czy na lepsze?Tak jak w poprzedniej części, także i tu będzie się działo. Nie zabraknie napięcia a także nieprzewidywalnych zwrotów akcji a fabuła z pewnością znowu Was wciągnie. Na dodatek pojawią się kolejne kłótnie, zwady a atmosfera zrobi się coraz cięższa, bo wszyscy są już zmęczeni zaistniałą sytuacją. Co się jeszcze wydarzy? Jedno jest pewne. Nie będziecie się nudzić:)

 • basia310

  po prostu rewelacja !!!!! zalecam !!!!!!

 • kamciaa...

  Zarówno 1 jak i 2 element SUPER! A czy będzie 3 część? Z tego, co pamiętam, prawdopodobnie będzie 7... Mam nadzieję, że TAK!

 • polska_joanna

  Druga element serii Jutro znowu porwie czytelnika w wir zdarzeń, jakie mogłyby mieć miejsce każdego następnego dnia naszego życia. Jeśli to jeszcze możliwe, akcje zdaje się przyśpieszać z minuty na minutę. Bohaterowie nie siedzą bezczynnie czekając na ratunek. Sami są dla siebie wybawieniem. Po dramatycznej utracie dwójki własnych towarzyszy, decydują się na wyjście z Piekła. Obserwują nową sytuację i znów wkraczają do akcji. Z niecierpliwością oczekuję części następnej. Choć szczerze powiedziawszy, to nie mam pojęcia jak do tego czasu uda mi się wytrzymać.Wcześniej ta seria wydawała mi się troszkę podobna do GONE, muszę jednak przemienić własne zdanie. Seria Jutro w o dużo większym stopniu angażuje czytelnika emocjonalnie w własną fabułę. Przyznaję też, że zawiera znacznie większą ilość przerażających scen, które nie mają własnego źródła w zjawiskach paranormalnych, a w ludzkiej naturze - w naturze każdego z nas.

 • esentis

  w końcu :D nie mogę się już doczekać

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!