Czytaj więcej:
Jeszcze raz okładka

Średnia Ocena:Jeszcze raz

Jak daleko można się posunąć, by odzyskać utraconą miłość?  Agata nie potrafi pogodzić się z odejściem Alana. Porzuca własne dotychczasowe życie i postanawia odzyskać ukochanego. Pełna nadziei, chce mu pomóc uporać się z problemami. Nie spodziewa się jednak, że tak ciężko odbudować raz utracone zaufanie. I że jej miejsce w sercu Alana zajmuje ktoś, komu ciężko będzie dorównać.  Poruszająca opowiadanie o tym, jak cienka jest granica pomiędzy obsesją a miłością. I jak prosto ją przekroczyć.  Agata Przybyłek po raz następny udowadnia, że potrafi zarówno bawić, jak i wzruszać. Czytelniczki, które z zachwytem przyjęły jej opowieść "Bez Ciebie", z pewnością polecą też tę subtelną i chwytającą za serce książkę!

Szczegóły
Tytuł Jeszcze raz
Autor: Przybyłek Agata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Czwarta strona
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jeszcze raz pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jeszcze raz Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jeszcze raz PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Elżbieta Pokora

  To druga element "smutnej' literatury A.Przybyłek . Można płakać do woli. bardzo cudowna opowiadanie na jesienne wieczory. Nie napiszę czy kończy się happy endem ,polecam sprawdzić samemu!

 • Monika Huck

  Idealnie napisana powieść, wciągająca od pierwszej chwili.

 • zksiazkawreku

  https://z-ksiazka-w-reku.blogspot.com/ Gdy tylko dowiedziałam się, że autorka zamierza kontynuować historię Alana i Katarzyny z Bez ciebie wiedziałam, że muszę tę książkę przeczytać. Poprzednia element skradła moje serce, rozwaliła mnie emocjonalnie i sprawiła, że myślałam o tej książce pdf długo po skończeniu lektury. Czym tym razem zaskoczyła mnie Agata Przybyłek? Autorka, pomimo tego, że kontynuuje poprzednią część, tym razem skupia się na postaci Agaty - byłej kobiety Alana. Dziewczyna nie potrafi pozbierać się po rozstaniu z miłością własnego życia. Bez zastanowienia postanawia rzucić wszystko, przyjechać do Toronto i odzyskać ukochanego. Nie jest jednak świadoma tego, że będzie to znacznie trudne niż się spodziewała. Alan nie tylko ma kłopoty na głowie, lecz także miejsce w jego sercu zajmuje już ktoś inny. Czy Agacie uda się zmierzyć z swoją niełatwą przeszłością i odzyskać Alana? Agata Przybyłek po raz następny mnie nie zawiodła. Sprawiła, że w moje ręce trafiła wzruszająca i rozrywająca serce powieść, po której nie mogłam się pozbierać. Autorka zaserwowała taką dawkę emocji, że to aż boli. Po takiej książce pdf naprawdę ciężko jest wrócić do szarej rzeczywistości i żyć normalnie. Należy odpocząć i przeczytać coś bardzo lekkiego, niezobowiązującego, z niewielką dawką emocji. Niewątpliwie największym atutem książki jest kreacja bohaterów, do której autorka dołożyła aspekty psychologiczne. Alan to facet z problemami. Autorka w wyśmienity sposób przedstawiła jego huśtawki emocjonalne, niezdecydowanie a także wszelkie troski dnia codziennego. Agata natomiast to silna i pewna siebie kobieta, która dąży po trupach do celu. Jak czegoś chce to z pewnością będzie to miała, niezależnie od konsekwencji a także od tego ile osób po drodze skrzywdzi. Akcja powieści opiera się dwóch płaszczyznach. Jedna z nich to teraźniejszość, w której Agata chce odzyskać Alana a druga to przeszłość głównej bohaterki, z której dogłębnie dowiadujemy się dlaczego dziewczyna jest taka jaka jest, dlaczego podejmuje takie, a nie inne decyzje. Agata miała bardzo trudne i krzywdzące dzieciństwo, co zdecydowanie odbija się w teraźniejszości na jej zachowaniu i obsesji. Jestem pod wrażeniem tego, jak autorka prostym i lekkim mową jest w stanie podjąć tak niełatwy temat, jaki dominuje w książce. Dla mnie jest to mistrzostwo! Biorąc pod uwagę zachwycający styl pisania autorki, przekazane emocje, które czuć już po otwarciu książki a także genialną kreację bohaterów i pomysł na fabułę uważam, że jest to najlepsza książka ebook autorki! Bez dwóch zdań! Podsumowując, „Jeszcze raz” to poruszająca książka ebook o tym, jak cienka jest granica pomiędzy obsesją a miłością. I jak łatwą ją przekroczyć. Jest to subtelna i chwytająca za serce powieść, obok której nie można przejść obojętnie i koniecznie trzeba przeczytać. Z całego serca polecam!

 • ksiazkanonstop

  Książką "Jeszcze raz" autorka wzbudziła we mnie szereg emocji. Przemierzając ścieżki, jakie przygotowała Agata Przybyłek, czułam niepokój i strach, bo fabuła powieści nie ma nic wspólnego z radością, uśmiechem za to jest pełna bólu, smutku, żalu, poczucia niesprawiedliwości. Głównym bohaterem powieści jest lekarz - Alan. Pierwsze strony skupiają w sobie jego cierpienie po śmierci ukochanej kobiety, która była dla niego kwintesencją tak na prawdę wszystkiego. Fakt, iż jako lekarz niejednokrotnie zmuszony był pożegnać pacjenta a potem druzgocącą informację przekazać rodzinie, nie pomaga w przeżywaniu żałoby. Gdy Katarzyna straciła własne życie, facet nie może się z tym faktem pogodzić. Stale widzi ukochaną i to w taki sposób, że możemy, my czytelnicy, pomyśleć, iż jednak nie umarła. Niestety, są to tylko złudzenia. Osobami, które czuwają ponad tym, żeby Alan w miarę możliwości funkcjonował, są jego przyjaciele, też lekarze. Kiedy nadchodzi moment, kiedy Bruno załamuje ręce i nie ma pojęcia jaki krok powinien wykonać, by pomóc koledze, podejmuje pewną decyzję bez uzgodnienia tego z Alanem, a przecież ta sprawa jego dotyczy. Bruno jest odważny, to trzeba przyznać tylko co z tego wyniknie? Czy coś pozytywnego? Czy wręcz przeciwnie? Musicie doczytać sami. Agata miłuje zbyt mocno. Nie potrafi zrozumieć, że Alan już nie darzy jej uczuciem. To już przeszłość. Jednak jej serce stale wyrywa się w stronę ukochanego. Myśli dziewczyny są skupione na przystojnym lekarzu. Agata jest dziewczyną mocno poturbowaną przez los. W dzieciństwie doświadczyła wielu krzywd od strony rodziców. Kiedy ścieżki Alana i Agaty splotły się, oboje mieli nadzieję, że "to już na zawsze". Kobieta miłowała mocniej. Pozwoliła sobie obdarzyć Alana tak olbrzymią miłością, gdyż dostrzegła w nim to "coś". Nie potrafiła się oprzeć. Dała z siebie wszystko. Co otrzymała w zamian? Dlaczego zakochani postanowili pójść w inne strony? Pomimo, iż "Jeszcze raz" jest kontynuacją tytułu "Bez Ciebie", z powodzeniem można ją czytać bez znajomości pierwszego tomu. Czytelnik bez najmniejszych kłopotów wejdzie w świat Alana i w urywkach pozna jego przeszłość, co jest wystarczające do poprawnego odbioru treści "Jeszcze raz". Otwierając książkę i czytając pierwsze słowa, od razu wniknęłam w fabułę, dałam się jej ponieść. "Jeszcze raz" pożera się w tempie błyskawicznym. Ten tytuł to przede wszystkim potężna dawka głębokich, prawdziwych uczuć. To lektura, podczas której ściśnięte serce i gardło nie odpuszcza do ostatniego słowa. Opowiadanie o tym, że można miłować zbyt mocno i nie zawsze spotka się to z pożądanym odbiorem.

 • Kto czyta - nie pyta

  Życie jest okrutne i przewrotne… Coś, co uważamy za zwyczajne i stałe, może niespodziewanie zniknąć na zawsze! Czasem tracimy pracę, przyjaźń, miłość, a czasem zdrowie albo rodzinę. Właśnie o takich niespodziewanych stratach opowiada nam Agata Przybyłek. Akcję poznajemy z dwóch perspektyw: Alana, próbującego się pozbierać po stracie ukochanej a także Agaty, która chce odzyskać miłość Alana. Jak wiadomo, relacje międzyludzkie potrafią być zdrowo pokręcone i właśnie tak jest w tym przypadku. Bohaterowie spotykają się ze sobą dopiero w połowie książki, lecz dzięki temu lepiej poznajemy traumatyczną przeszłość Agaty i uczucia Alana. Bohaterowie są wiarygodni i na tyle sympatyczni, że z przyjemnością śledziłam ich poczynania. Agatę co prawda miałam ochotę rozszarpać, lecz przecież nie wszystkie postacie trzeba kochać, prawda? Wyraźnie widać też to, że autorka popracowała ponad mową i stylem. Z książki na książkę czyta się ją coraz lżej, chociaż tematy są cięższe i głębiej zapadające w serce. Musicie sami przyznać, że nie jest to prosta sztuka! Aby nie było tak kolorowo muszę Wam powiedzieć, że trochę za dynamicznie się wszystko działo. Brakowało mi dokładniejszych opisów relacji bohaterów. Poznawanie się na nowo Agaty i Alana przebiegło błyskawicznie i zakończyło się w taki sposób, że wzrosło mi ciśnienie. Tego typu zakończeniom ebooków mówię zdecydowane NIE! Nie mogę Wam tego uargumentować, ponieważ domyślilibyście się fabuły… Jestem jednak pewna, że element czytelników będzie zadowolona z takiego obrotu spraw. Było o wadach, teraz największa zaleta! Ta książka ebook ma w sobie dużo prawdy, brudów, które spotykamy w życiu, błędów, bólu i nieszczęść. Wydaje mi się, że Jeszcze raz trochę odczarowuje cukierkowość większości książek, które ukazują się ostatnio na rynku. Ludzie z natury są samolubni i nie jest to wspomniany w książce pdf zdrowy egoizm, ale zaraźliwy mamtowdupizm. Przykre, lecz prawdziwe! Można więc śmiało powiedzieć, że książka ebook jest pełna emocji, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Czytając ją, można docenić własną codzienność i odkryć, jak dużo znaczy wsparcie innych ludzi, zwłaszcza w niełatwych chwilach i jak bardzo trzeba umieć liczyć na siebie i swoje umiejętności. Agata Przybyłek z każdą książką pisze coraz lepiej. Tym razem podpuszcza czytelnika i to parokrotnie, zmuszając go do wysuwania błędnych wniosków. Wyraźnie widać, że autorka czuje się nieźle w tym, co robi i sprawia jej to przyjemność. Wplata przy tym w fabułę dużo wiedzy psychologicznej, na przykład o etapach żałoby, traumie, przemocy domowej. Niezaprzeczalnie jest to najlepsza książka ebook Agaty Przybyłek - dojrzała, refleksyjna i wciągająca już od pierwszych stron.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!