Czytaj więcej:
Jaśmina okładka

Średnia Ocena:Jaśmina

Trzeci tom chwytającej za serce serii "PInk Tattoo"! Tatuaż może być tym, co będzie, jeżeli pozwolimy odejść temu, co było. Jaśmina odnalazła własny azyl w PInk Tattoo – w miejscu, gdzie słowa rodzina i przyjaźń nabrały nowego znaczenia. Po rozwodzie pozornie poukładała własny świat, żyjąc dla innych ludzi, nie dla siebie. Tylko nieliczni poznali jej tajemnicę, która zaważyła na przyszłości, w której nie było miejsca na miłość. Tymon wie, czym jest odpowiedzialność za błędy i jaki jest świat rządzący się zupełnie innymi prawami. Żeby w nim przetrwać, trzeba się przystosować. Zbyt nierzadko odwracał wzrok, stał się podejrzliwy, a pięści służyły mu do obrony. Oboje nie wierzyli, że można obrócić przeszłość w pył, by raz na zawsze nieustanna się nicością. Nigdy nawet nie marzyli, że będą mogli odrodzić się z swoich popiołów.

Szczegóły
Tytuł Jaśmina
Autor: Szafrańska Anna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Rok wydania: 2020

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jaśmina pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jaśmina Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jaśmina PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anna

  Każda z części doskonała :)

 • Monika

  Wszystkie trzy części fajnie się czytało.

 • Aneta

  💕RECENZJA💕PREMIEROWA💕 „JAŚMINA” @annaszafranskaauthor 💕 Wiecie jaka to jest śliczna historia, oczywiście tak jak poprzednie ,pełna miłości, uczuć jak również poranionych ludzi i cierpienia. Czytając ją przeszły przeze mnie prawdopodobnie każde odczucia jakie można sobie wyobrazić te pozytywne, lecz i te negatywne. Lecz od początku.... Jaśmina przeżyła w życiu wszystko co najgorsze , począwszy od bycia dzieckiem kochanki własnego ojca, po zaaranżowany przez jej matkę ślub, aż po trzy poronione ciąże, diagnozę lekarza, że nigdy w życiu nie zostanie matką a na końcu bolesny rozwód z człowiekiem, którego na prawdę kochała. Odrodziwszy się jak feniks z popiołów postanawia odziać się w zbroję niezależnej twardzielki, przestać być posłuszną i potulną osobą i nigdy w życiu nie dopuścić już do siebie żadnego mężczyzny. Jej tatuaż na plecach mocno odzwierciedla jej postawę i chęć potyczki o własne nowe życie. Pracując z grupą przyjaciół w „Pink Tatoo” stara się składać na nowo własne serce i ciało. Po ośmiu latach absencji, daje się ponieść emocjom i przeżywa najbardziej namiętny sex w swoim życie z poznanym - najmłodszym od siebie piekielnym gorącym mężczyzną ( ta scena jest omówiona tak obłędnie, że szok ). I niby mogła by dalej żyć w swoim letargu, stale wystrzegając się miłości, namiętności i uczuć, gdyby nie fakt, że to gorące ciacho to Tymon brat jej przyjaciółki Malwiny, który dopiero co wyszedł z więzienia odsiedziawszy pięć lat za definitywne uwolnienie własnej siostry od jej koszmaru. Ponadto okazuje się, że Tymon dołącza do drużyny PinkTatoo... Przez rok udaje się im udawać obojętność w stosunku do siebie, lecz oczywiście rożne wydarzenia i wspólne imprezy zbliżają i odpychają ich od siebie, a emocje jakie nimi targają są tak mocne i autentyczne, że aż ciarki przechodzą. Mogłabym tak pisać i pisać w nieskończoność, lecz to Was zachęcam do przeczytania Jaśminy, jak rownież Lilianny i Malwiny, abyście sami mogli przeżyć tą historię po swojemu. „Pink Tatoo” to nie jest zwykły salon - To azyl, to bezpieczna przystań, do której trafili ludzie skrzywdzeni przez innych....

 • Anonim

  Fantastyczna jak każda z trzech, zdecydowanie polecam, emocje gwarantowane

 • Marta

  fantastyczna,gorąco polecam🥰 5 gwiazdek to stanowczo za mało🤗🤗🤗

 • Anonim

  Następna prześliczna :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!