Czytaj więcej:
Jak rozwinąć naturalną intuicję okładka

Średnia Ocena:Jak rozwinąć naturalną intuicję

Nierzadko słyszymy i mówimy o intuicji. Czym jednak tak naprawdę ona jest? Czy wszyscy ją posiadamy? A jeśli tak, czy możemy z niej świadomie korzystać? Odpowiedzi udziela medium z nad dwudziestoletnim doświadczeniem. Jej wyjątkowy dar doceniają nie tylko uczniowie i klienci, lecz nawet przedstawiciele Policji, którym Autorka nierzadko pomaga w śledztwach dotyczących osób zaginionych bądź morderstw.W publikacji zapisane zostały historie z praktyki Sherrie Dillard, które pomagają zobrazować niezwykłą moc intuicji i jej więź z duchowym światem. Jak udowadnia, większość z nas posiada potencjał potrzebny do stania się medium. Jeśli emocje innych wpływają na Ciebie, czujesz związek z naturą albo inne osoby chętnie Ci się zwierzają, jest to oznaką tego właśnie potencjału.Autorka ujawnia cztery podstawowe typy intuicji. Dzięki niej poznasz korzyści, potencjalne niebezpieczeństwa a także cechy osobowości związane z posiadaniem każdego z nich. Dowiesz się, czym jest intuicja emocjonalna, fizyczna, duchowa a także mentalna. Sherrie Dillard pokazuje też łatwy test, dzięki któremu z łatwością określisz, jaki rodzaj intuicji posiadasz.Dowiesz się, w jaki sposób możesz rozwijać własne zdolności poprzez medytacje i ćwiczenia. Uzyskasz też umiejętności niezbędne do otoczenia siebie i własnych bliskich ochroną mentalną. Ponadto Autorka podpowiada, jak rozpoznać przewodników duchowych, którzy będą Cię wspierali na ścieżce samorozwoju a także wyjaśnia, czym są mistyczne dary i jak możesz ich doświadczyć.Wykorzystaj własne nadprzyrodzone zdolności!

Szczegóły
Tytuł Jak rozwinąć naturalną intuicję
Autor: Dillard Sherrie
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jak rozwinąć naturalną intuicję pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jak rozwinąć naturalną intuicję Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jak rozwinąć naturalną intuicję PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Magdalena Senderowicz

    Książka ebook ta została napisana wybitnie przyjemnym mową – czyta się ją bardzo lekko, płynnie i szybko, lecz przy tym wszystkim zapamiętuje się te najistotniejsze rzeczy, które są dla nas istotne. Dodatkowo autorka podaje całe mnóstwo przykładów i historii ludzi, które mają związek z kierowaniem się intuicją. To takie zobrazowanie całej teorii, którą się z nami podzieliła. Przyznam szczerze, że spodziewałam się czegoś nieco innego po tej książce, lecz i tak jestem w miarę zadowolona. Cieszę się, że udało mi się ją przeczytać, na pewno skorzystam z paru zamieszczonych w niej porad. Żałuję tylko, że autorka nie pokusiła się o więcej praktyki. Skupiła się głównie na teorii, lecz też jest ona pomocna - przede wszystkim w zrozumieniu tego, czym jest intuicja i jak można z niej skorzystać. A to obowiązkowa rzecz do dalszego rozwijania jej. Ogółem polecam!

  • Kamil Dela

    Intuicja kojarzyła mi się zawsze z czymś zastrzeżonym wyłącznie dla kobiet. Zdziwiło mnie więc to, co wyczytałem z tej książki. Okazało się bowiem, że intuicją obdarzony jest każdy człowiek – niezależnie od płci! Co więcej, są aż cztery typy intuicji. Każdy z nich ma inne plusy lecz również inne ograniczenia. W związku z tym wyjątkowo ważne jest poznanie rodzaju intuicji, jakim się jest obdarzonym. Ja już to wiem i z tej wiedzy korzystam. A Ty?

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!