Czytaj więcej:
Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały okładka

Średnia Ocena:Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały

Podręcznik potrzebny dla każdego, kto w domu czy w pracy ma do czynienia z małymi dziećmi, poprzedzony przedmową Adele Faber, jedną z autorek bestsellerowego Jak mówić, aby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, aby dzieci do nas mówiły, nazwanego przez „The Boston Globe” „biblią wychowania”. Jak poradzić sobie z maluchem, który nie chce myć zębów, odmawia jedzenia warzyw albo rozrzuca książki po całym pokoju? Jak mówić, aby maluchy nas słuchały to kompendium wiedzy dotyczącej wychowania dzieci w wieku 2-7 lat. Autorki, Joanna Faber (córka Adele) i Julie King dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, a także wyciągają wnioski z wielu rozmów z rodzicami i specjalistami i za pomocą autentycznych historii a także komiksów słynnych z poprzednich tytułów w serii dostarczają szeregu praktycznych narzędzi i wskazówek, jak się komunikować, rozmawiać i rozwiązywać trudne sytuacje, nie ignorując przy tym potrzeb dzidziusia ani swoich.

Szczegóły
Tytuł Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały
Autor: Faber Joanna, King Julie
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Media Rodzina
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: Jak mówić żeby dzieci nas słuchały.pdf - Rozmiar: 3.49 MB
Głosy: 3
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Ta książka ebook to już druga w mojej kolekcji. Niebieska dała mi dużo porad. Mam nadzieję że ta czesc tez pomoże mi rozwiązać dużo problemów. Na pewno będę do niej wracać gdyż epizody są różnorakie i musze dostosować je do wieku dziecka. Książka ebook bardzo pomocna zalecam

 • Anonim

  Propozycje rozwiązań konfliktów z maluchami z tej książki naprawdę działają!

 • Patrycja Dynowska

  Interesująca oferta warta przeczytania, zalecam wszystkim „swiezym” rodzicom!

 • Anonim

  Książka ebook warta przeczytania, zalecam wszystkim rodzicom.

 • annie

  Dopiero zaczęłam czytać tą książkę, lecz jestem nią zachwycona. Prezentuje praktyczne rady jak radzić sobie z maluchem np. w sytuacjach kiedy nie chce zrobić tego co musi np. umyć zębów. Rady nakierowane są na dziecko, biorą pod uwagę jego potrzeby i emocje, nie ma tu zmuszania, lecz zamienia się dużo czynności w zabawę, przez co dzidziuś samo chętnie je wykonuje. Książka ebook prezentuje jak kluczowe jest akceptowanie niełatwych emocji dziecka, a nie zaprzeczanie im. Dużo przykładów z życia wziętych, mało teorii, więc można dynamicznie wykorzystać dane zwroty, pomysły czy przykłady w codziennym życiu.

 • Emilia Juckiewicz

  Bardzo interesująca książka ebook pomagająca zdobyć lepsze relacje z dzieckiem, daje rodzicom obraz ich uczuć i pomaga pokonywać konflikty.

 • Rose23

  Jestem po wcześniejszej lekturze książki "Jak mówić, aby dzieci nas słuchały". Uważam, że jest ona dla mnie "biblią wychowania". Znalazłam w niej sposób rozmowy z dzieckiem, który unikał dawania niepotrzebnych rad, moralizowania, czy karania albo nagradzania. Kiedy zobaczyłam tę książkę wiedziałam, że muszę ją przeczytać, bo sposób prowadzenia dialogu, jaki znalazłam w tej książce pdf okazał się być mi bardzo bliski. To właśnie dzięki niej dużo zmieniłam i mnóstwa rzeczy się nauczyłam. Polecam, ponieważ jest to niezwykła lektura!!!

 • Anonim

  Rewelacja! Ta książka ebook uratowała nam życie. Juz przy wprowadzeniu pierwszej sposoby Zmina w zachowaniu dzidziusia diametralna. Da sie:)

 • Aleksandra Borkowska

  Idealna książka, interesujące przykłady i lekka forma. Polecam!!!

 • Viki K.

  Poradnik, dzięki któremu dowiesz się jak poradzić sobie z maluchami. Poznasz narzędzia, które pomogą w rozwiązaniu konfliktów. Dowiesz się jak zachęcić dzidziuś do współpracy, a także do próbowania świeżych rzeczy. Dzięki czemu, z pewnością nawiążesz dobrą relacje z swóim dzieckiem. Wzorowana jest na książce pdf Jak mówić, aby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, aby dzieci do nas mówiły. Tyle , że dostosowana do realiów dwudziestego pierwszego wieku. Początkowo martwiłam się że przeczytam kopię książki. Jednak ona jest jakby kropką ponad i, dopełnieniem tamtej książki. Napisana prostym językiem. Bardzo dynamicznie się ją czyta. Podzielona jest na dwie części. W pierwszej mamy podane i opasane narzędzia a także przykłady ich użycia. A także opisywane doświadczenia autorek a także rodziców, którzy brali udział w kursach prowadzonych przez autorki. Druga element zawiera konkretne tematy np. Potyczka o jedzenie- walki ponad talerzem. Jest w niej omówiony kłopot i jak pierwszej części podane przykłady i doświadczenia rodziców. Pod koniec każdego rozdziału mamy jego streszczenie. Które autorki zachęcają do skserowania i powieszenia w widocznym miejscu.  Jest w niej dużo ilustracji obrazujących konflikt i rozwiązanie. Oczywiście autorki nie zarzekają się, że w każdej sytuacji te porady zadziałają. Lecz w wielu przypadkach są one skuteczne. w każdym razie nie zaszkodzi spróbować. W książce pdf jest pełne zrozumienie dla rodziców. Co mi się bardzo spodobało. Joanna i Julie rozumieją frustrowanie rodziców, nerwy, bezsilność, zmęczenie... Jednak zachęcają do działania. Jeżeli przy danym problemie, zmusisz się do wysiłku, następnym razem może go już nie być. Zdaje się, jakby  książka została napisana  za pomocą tych narzędzi... A co to w ogóle są narzędzia? to miedzy innymi liściki, akceptowanie uczuć, żarty. Więcej dowiecie się z książki. Mam ulubiony cytaty: "Czasami jedyny cel to zwykłe przetrwanie" Porównując książkę Adele Faber i Elaine Mazilsh, z książką Joanny Faber i Julie King są one bardzo podobne. Mówią w końcu o tym samym. W tej pierwszej, jest więcej ilustracji, lecz także opisów doświadczeń rodziców, co czasem bywało nużące. Ale w cale nie umniejsza to jej wartości. Z książki Jak mówić, aby maluchy nas słuchały łatwiej mi się  przyswajało informacje. Choć tutaj mogło mieć to wpływ, że znałam już poniekąd metody radzenia sobie z dziećmi, o których jest tu mowa. Jednak musze przyznać, że łatwiej mi się ją czytało. Oczywiście warto mieć obie pozycje. Ale jeżeli ktoś zastanawia się ponad wyborem, stawiałabym na Jak mówić, aby malucha nas słuchały. Na samym początku książki mamy oczywiście przedmowę Adele Fabern, a także wstep od autorek objaśniający jak to wszystko się zaczęło... Moim zdaniem jest to książka, która musi mieć każdy rodzic. Dodam, ze próbowałam tych sposobów (żeby nie było, że tylko leje wodę :)) i naprawdę one działają. Ta książka ebook ratuje życie :)

 • Docent

  Fenomenalna książka. Zalecam każdemu rodzicowi i nie tylko :)

 • Marlena Kosińska

  Książka ebook omawia łatwe sytuacje,z którymi spotykamy się na co dzień. Zalecam

 

 

Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Strona 2 Strona 3 Strona 4 Strona 5 Strona 6 Strona 7 Strona 8 Strona 9 Strona 10 Strona 11 Strona 12 Strona 13 Strona 14 Strona 15 Strona 16 Strona 17 Strona 18 Strona 19 Strona 20

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!