Czytaj więcej:
Islandzki 600 fiszek. Trening od podstaw + CD okładka

Średnia Ocena:Islandzki 600 fiszek. Trening od podstaw + CD

Islandzki 600 fiszekTrening od podstaw(600 fiszek + kolorowe przegródki + program komputerowy + płyta CD MP3 )Skuteczny trening dla początkujących!Islandzki 600 fiszek Trening od podstaw to niezwykły zbiór zbiór do nauki języka islandzkiego, który tworzą: 600 ponumerowanych fiszek, płyta z nagraniami MP3 i programem multimedialnym a także praktyczne pudełko z kolorowymi przegródkami. Nauka z fiszkami umożliwia szybkie i skuteczne opanowanie 600 najczęściej używanych słów i wyrażeń, pozwalając na komunikację na poziomie podstawowym (poziom A1-A2). Przykłady użycia słów zawarte w 600 zdaniach to gotowe wzorce komunikacyjne. Dodatkowo w zestawie odnajdziesz fiszki zawierające wprowadzenie gramatyczne (m.in. podstawy gramatyki, opis reguł wymowy). Żeby ułatwić zapamiętanie materiału sposobem skojarzeń kurs podzielono na 27 grup tematycznych. Dołączone do zestawu kolorowe przegródki pozwalają zaplanować i usystematyzować naukę, a nagrania MP3 ułatwiają opanowanie prawidłowej wymowy.Do kursu dołączono program Aktywny Trening z ćwiczeniami, który umożliwia tworzenie indywidualnych list nagrań, odsłuchiwanie ich na dowolnym odtwarzaczu i głośne powtarzanie za lektorem. Dodatkowo dzięki funkcji karaoke możesz sprawdzić na ekranie wyświetlacza prawidłową pisownię słówek, a rozwiązując testy aktywnie sprawdzisz stopień opanowania materiału z fiszek i skutecznie utrwalisz znajomość słownictwa.Dzięki nauce z fiszkami:- opanujesz 1200 najistotniejszych słów i zdań z 27 grup tematycznych,- poznasz podstawy gramatyki języka islandzkiego,- utrwalisz słówka i poznasz ich użycie w kontekście – przykładowe zdania,- wygenerujesz swoją playlistę na odtwarzacz MP3 albo telefon i powtórzysz słówka za lektorem,- utrwalisz wiedzę za pomocą kolorowych przegródek i testów,- możesz trenować mowa o każdej porze i w dowolnym miejscu.

Szczegóły
Tytuł Islandzki 600 fiszek. Trening od podstaw + CD
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Islandzki 600 fiszek. Trening od podstaw + CD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Islandzki 600 fiszek. Trening od podstaw + CD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Islandzki 600 fiszek. Trening od podstaw + CD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Tereska

  To jest jedyna możliwość żeby poznać słowa i zdania islandzkie.Polecam.Wykonanie profesjonalne.Zadowolona jestem .

 • umiarkowanypesymista

  ... i jak to fiszki są świetną pomocą w nauce języka obcego, czy to w drodze czy to w zaciszu własnego domostwa.Dodatkowo załączona płyta z programem to tworzenia plików audio pozwala na bieżąco przygotowywać sobie lekcje z tekstami sprawiającymi nam największe trudności, tematycznych itp. Naprawdę idealna sprawa.

 • pylek2312

  Bardzo ciężko znaleźć na rynku polskim materiały do nauki islandzkiego. Fiszki idealna sprawa polecam!

 • LoveEddieVanHalen

  Właśnie niedawno zakupiłam w empiku fiszki do języka islandzkiego. Jest to niesamowicie niełatwy język- przez lingwistów został on zakwalifikowany do grupy tych rzadkich i trudnych. Mimo to karteczki sprawiają, że nauka przychodzi mi prosto i przyjemnie. Polecam, ponieważ pudełko można nosić w torebce na co dzień. Dzięki kolorowym przegródkom (w których zresztą się zakochałam! :D) karteczki (jest ich 600) nie pomieszają się :) za ich pomocą klasyfikujemy je do 3 grup w zależności od tego, czy już coś umiemy, lub musimy jeszcze powtórzyć, bądź dopiero czeka nas zmaganie z treścią na karcie. Do zestawu dołączona jest jeszcze płyta, która zawiera słownik tematyczny. Pudełko ogólnie rzecz biorąc jest bardzo poręczne, zmieści się prawdopodobnie wszędzie ;D Moja nauka jest efektywna i systematyczna. Firma Edgard jest przeze mnie bardzo ceniona :) dlatego zachęcam do nauki języków z fiszkami. Słownictwo błyskawicznie wchodzi do głowy i w niej zostaje :) są również przykładowe zdania z danym słówkiem.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!